WW #19 Game thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #106
    Re: WW #19 Game thread

    Timz on hea lynch imo. Kuulsin, et ta tahab nüüd uuesti grindima hakata kõvasti ja on väga inactive. Kui Täna timzi võtame siis ta saab homme rahulikult grindida ja terve libahundi tiim on volüümi tõstmiseks oma panuse andnud.

    Comment

    • Emma
      Grinder
      • Mar 2013
      • 529

      #107
      Re: WW #19 Game thread

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Timz on hea lynch imo. Kuulsin, et ta tahab nüüd uuesti grindima hakata kõvasti ja on väga inactive. Kui Täna timzi võtame siis ta saab homme rahulikult grindida ja terve libahundi tiim on volüümi tõstmiseks oma panuse andnud.
      Pole see mäng ka täna just väga suurt tükki su päevast võtnud, misasja sa ajad?

      Comment

      • Emma
        Grinder
        • Mar 2013
        • 529

        #108
        Re: WW #19 Game thread

        Cmon ära mingi ohverda ennast vms. Seekord nii vähe mängijaid, et iga mõtlev pea on hinnas. Ja ma ei usu, et sa hunt oled, nii et loll jutt suhu tagasi.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #109
          Re: WW #19 Game thread

          Juba ma leiangi jälle ennast siit threadist :/

          Ei ohverdagi midagi. Püüan lihtsalt väga arusaadavaks teha, et ma külaelanik. Aga kui overbet tahab mingeid paraleleele tõmmata ww15 endgame kus kõik rongid läinud ja ww 19 day 1 algusega siis see tundub veits meelevaldne lihtsalt.

          Nüüd on 2 võimalust: 1. wowa tuleb ja ütleb, et ma olen küla või
          2.
          4 venda arvavad, et overbeti dig on solid ja ma "slippisin" esimese postiga.

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #110
            Re: WW #19 Game thread

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Juba ma leiangi jälle ennast siit threadist :/

            Ei ohverdagi midagi. Püüan lihtsalt väga arusaadavaks teha, et ma külaelanik. Aga kui overbet tahab mingeid paraleleele tõmmata ww15 endgame kus kõik rongid läinud ja ww 19 day 1 algusega siis see tundub veits meelevaldne lihtsalt.

            Nüüd on 2 võimalust: 1. wowa tuleb ja ütleb, et ma olen küla või
            2.
            4 venda arvavad, et overbeti dig on solid ja ma "slippisin" esimese postiga.
            Mis rankast arvad?

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #111
              Re: WW #19 Game thread

              Noh, timz, mõni hetk on selline, et kohe ei oskagi midagi öelda, eks? Igatahes seni juhtunu põhjal olen ma kindel, et ranka ja timz koos hundid.

              Timz foorumis, aga ei vasta mulle (tegi pokkeripäevikutesse 15.32 posti), ranka teeb oma standard mõttetut bussi alguses timzile, timz üritab mingid retarded inactive-noobcleari välja angeldada, etc. Makes too much sense to not be true.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #112
                Re: WW #19 Game thread

                .

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #113
                  Re: WW #19 Game thread

                  Ma ei arva mitte kellestki mitte midagi. kui day 3 veel sees olen siis võin arvama hakata. ennem ei sest ma pole plaaninud oma aega siia mängu nüüd ja praegu kulutada.

                  Over and out siit teemast. Ennem ööd tulen ja vaatan kas minu hääl muudaks mdiagi või mitte. Hetkel ma lihtsalt loodan, et leiate minust parema kandidaadi kes reaalselt võiks hunt olla.

                  Comment

                  • overbet
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 1620

                    #114
                    Re: WW #19 Game thread

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Ma ei arva mitte kellestki mitte midagi. kui day 3 veel sees olen siis võin arvama hakata. ennem ei sest ma pole plaaninud oma aega siia mängu nüüd ja praegu kulutada.

                    Over and out siit teemast. Ennem ööd tulen ja vaatan kas minu hääl muudaks mdiagi või mitte. Hetkel ma lihtsalt loodan, et leiate minust parema kandidaadi kes reaalselt võiks hunt olla.
                    lock wolf

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #115
                      Re: WW #19 Game thread

                      hmmm. huvitav.

                      Comment

                      • overbet
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 1620

                        #116
                        Re: WW #19 Game thread

                        Mulle väga meeldiks, kui mulle esitataks küsimusi mu teooria kohta, olen valmis piltidega (nagu #103) oma mõtteid selgitama. Hetkel grind pooleli ja ei viitsi väga jännata, besides kui keegi küsimusi ei küsi ja kõigil "let's just vote each other and see what happens" mindset, siis kirjandi kirjutamine siia waste of my time anyway.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #117
                          Re: WW #19 Game thread

                          Timz oleks täitsa solid kandidaat küll tänaseks lynchiks.

                          Ühe võiks täna neist ära küll killida. Minu top 4 suspecti hetkel.
                          WowAwiAA
                          yolpa
                          timz0333
                          BlackWerewolfGenie

                          Comment

                          • Emma
                            Grinder
                            • Mar 2013
                            • 529

                            #118
                            Re: WW #19 Game thread

                            Overbet nii haigelt enesekindel, peab küla olema. Kurat ei taha uskuda et timz hunt on. Samas miski sunnib teda ikkagi teemat mitte ignoma, mul külana oleks rohkem suva, kui kogemata mängu oleks sattund vms.

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #119
                              Re: WW #19 Game thread

                              Mulle meeldiks kõige rohkem lynch ranka, peek timz. Kui valesti, siis saame 1 päevaga mu teooria vaiba alla pühkida ja day 2 edasi vaadata ühe clear külaga (sest kui ranka wolf ja KT peekib timzi, siis kui timz wolf, tuleb ta insta day 2 välja ehk kui ta välja ei tule, on timz clear villa).

                              Comment

                              • BlackWerewolfGenie
                                Kahtlustatav Pettus(t)es
                                • Sep 2013
                                • 2145

                                #120
                                Re: WW #19 Game thread

                                Hommik

                                Comment

                                Working...