Re: WW #19 Game thread
Ei oska hästi kommenteerida :D.
Aga üks mäng oli, kus Ranka toetas mind ja vastupidi, kuni pmst lõpuni välja. Uskusin viimase hetkeni, et ta küla. Nop, siiski oli hunt. Tegelikult ega ta paha märkus ei ole klaasi poolt, võtan arvesse. Siiski ma jätaks ta hetkel pigem küla listi ( enda listis ).
See muidugi ei tähenda seda, et Teie teda hääletada ei võiks. Lihtsalt mulle meeldib minna enda readida põhjal ja praegu minu read ütleb, et Ranka küla. Lihtsalt see, kuidas ta mängu alustas on ikka nii fking külane.
Minu idee oleks, et vaatab seda Ranka asja. Day1 ei puutuks teda, Day 2 hakkaks mõtlema ja Day3 peab ta minema kui elus. Egas day2 saab teha juba väga häid järeldusi asjade üle. Kes keda votes jne.
Mina ei puutuks täna:
Ennast,
Rankat,
KristjanLaasi,
WoW ( 0 posts selle ),
Algselt postitas BlackWerewolfGenie
Vaata postitust
Aga üks mäng oli, kus Ranka toetas mind ja vastupidi, kuni pmst lõpuni välja. Uskusin viimase hetkeni, et ta küla. Nop, siiski oli hunt. Tegelikult ega ta paha märkus ei ole klaasi poolt, võtan arvesse. Siiski ma jätaks ta hetkel pigem küla listi ( enda listis ).
See muidugi ei tähenda seda, et Teie teda hääletada ei võiks. Lihtsalt mulle meeldib minna enda readida põhjal ja praegu minu read ütleb, et Ranka küla. Lihtsalt see, kuidas ta mängu alustas on ikka nii fking külane.
Minu idee oleks, et vaatab seda Ranka asja. Day1 ei puutuks teda, Day 2 hakkaks mõtlema ja Day3 peab ta minema kui elus. Egas day2 saab teha juba väga häid järeldusi asjade üle. Kes keda votes jne.
Mina ei puutuks täna:
Ennast,
Rankat,
KristjanLaasi,
WoW ( 0 posts selle ),

Comment