9-man regular speed werewolf registreerimine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • overbet
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 1620

    #1

    9-man regular speed werewolf registreerimine

    WW19 regamisteema on suht fucked up, pooled kes listis on in, pooled out. Seega pakun välja, et teeks ühe 9eri vahelduseks, nii palju saab rahvast ikka vast kokku.

    1. overbet
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.

    Mod:
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: 9-man regular speed werewolf registreerimine

    inski

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #3
      Re: 9-man regular speed werewolf registreerimine

      Ok

      Comment

      • Emma
        Grinder
        • Mar 2013
        • 529

        #4
        Re: 9-man regular speed werewolf registreerimine

        Mina ikka ka jaa.

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #5
          Re: 9-man regular speed werewolf registreerimine

          Ärge nittige nüüd, pange nimed kirja, q_q lubas hostida.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: 9-man regular speed werewolf registreerimine

            mina ka sees

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #7
              Re: 9-man regular speed werewolf registreerimine

              kuku ja mina in

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #8
                Re: 9-man regular speed werewolf registreerimine

                1. overbet
                2. klaaspro
                3. wowa
                4. Emma
                5. ranka
                6. kuku
                7. bwg
                ------------

                8. Karupoeg? Visa?
                9. Eyestabber? Maxi?

                host - lenC? Visa?

                Comment

                • eyestabber
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 505

                  #9
                  Re: 9-man regular speed werewolf registreerimine

                  mina ei osale enam:( muidu refreshin igal vabal hetkel foorumit ja midagi ei saa tehtud irl :/

                  Comment

                  • karupoeg
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 3823

                    #10
                    Re: 9-man regular speed werewolf registreerimine

                    minuga ple mõtet arvestada ka

                    Comment

                    • BlackWerewolfGenie
                      Kahtlustatav Pettus(t)es
                      • Sep 2013
                      • 2145

                      #11
                      Re: 9-man regular speed werewolf registreerimine

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      minuga ple mõtet arvestada ka
                      Kas o'si ka enam ei arvesta? :)

                      Miks sa ei viitsi muidu.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #12
                        Re: 9-man regular speed werewolf registreerimine

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        Kas o'si ka enam ei arvesta? :)

                        Miks sa ei viitsi muidu.
                        liiga ajamahukas praegusel perioodil. jõulude-aastavahetuse ajal võib teha ühe.

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #13
                          Re: 9-man regular speed werewolf registreerimine

                          Segab joomist?

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #14
                            Re: 9-man regular speed werewolf registreerimine

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            Segab joomist?
                            cleared küla

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: 9-man regular speed werewolf registreerimine

                              ^_^

                              Comment

                              Working...