Turbo mängu teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #241
    Re: Turbo mängu teema

    nice n1 peek (Y)

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #242
      Re: Turbo mängu teema

      kurat, oleks tänase päeva üle elanud, siis oleks veel lootus isegi olnud ju :(

      ei oleks pidanud vapsikut hakkama süüdistama.

      Turbos ei saa väga põhjendada ka sügavalt.

      Pika mängu strat wise oleks vapsikut seal hundiseks saanud moosida küll veidi

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #243
        Re: Turbo mängu teema

        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        nice n1 peek (Y)
        sinu, karu ja tema vahel

        arvasin, et sa pigem küla kuna kui bwgd päästa tahaks siis hääletaks visat mitte ei üritaks karut välja võtta

        overis polnud kindel kumbagit pidi

        karut ei tahtnud peekida kuna ta külana lüüakse n1 maha vahel ning ei tahtnud riskida peekist ilma jäämisega

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #244
          Re: Turbo mängu teema

          Bljeh.
          Last edited by WowAwiAA; 16.11.13, 18:52.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #245
            Re: Turbo mängu teema

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            kurat, oleks tänase päeva üle elanud, siis oleks veel lootus isegi olnud ju :(

            ei oleks pidanud vapsikut hakkama süüdistama.

            Turbos ei saa väga põhjendada ka sügavalt.

            Pika mängu strat wise oleks vapsikut seal hundiseks saanud moosida küll veidi
            ei tundu hea mõte

            kui sellise 1 vs 1 asja ette võtad, siis mul tänu bwg häälele palju rohkem toetajaid. pigem looda wowi või keegi välja saada ning looda et hiljem vaiksed venna lähevad omavahel kisklema ning mõtlevad üle

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #246
              Re: Turbo mängu teema

              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
              ei tundu hea mõte

              kui sellise 1 vs 1 asja ette võtad, siis mul tänu bwg häälele palju rohkem toetajaid. pigem looda wowi või keegi välja saada ning looda et hiljem vaiksed venna lähevad omavahel kisklema ning mõtlevad üle
              jea, jooksis kokku ka endal veidi päeva alguses.

              pm plaan oli juba paigas. Me pidime simmoga sinu võtma n1, aga siis ta läks :(

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #247
                Re: Turbo mängu teema

                Hea mäng oli, hea aktiivus.

                Visahing day1 31 posti -- 2p2s vist ei saagi nii palju poste teha ühes päevas, sest seal 25 sec peab postide vahel ootama. ^_^

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #248
                  Re: Turbo mängu teema

                  http://forumserver.twoplustwo.com/59.../#post41038852
                  2p2 on turbo regamine käimas, kui veel mõnel playeril isu üle jäi.

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #249
                    Re: Turbo mängu teema

                    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                    http://forumserver.twoplustwo.com/59.../#post41038852
                    2p2 on turbo regamine käimas, kui veel mõnel playeril isu üle jäi.
                    mis nimega oled seal

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #250
                      Re: Turbo mängu teema

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      mis nimega oled seal
                      q_q

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #251
                        Re: Turbo mängu teema

                        Aa läks meelest Q_Q -d ka tänada. Well hosted taaskord. (Y)

                        Comment

                        Working...