kurat, oleks tänase päeva üle elanud, siis oleks veel lootus isegi olnud ju :(
ei oleks pidanud vapsikut hakkama süüdistama.
Turbos ei saa väga põhjendada ka sügavalt.
Pika mängu strat wise oleks vapsikut seal hundiseks saanud moosida küll veidi
ei tundu hea mõte
kui sellise 1 vs 1 asja ette võtad, siis mul tänu bwg häälele palju rohkem toetajaid. pigem looda wowi või keegi välja saada ning looda et hiljem vaiksed venna lähevad omavahel kisklema ning mõtlevad üle
kui sellise 1 vs 1 asja ette võtad, siis mul tänu bwg häälele palju rohkem toetajaid. pigem looda wowi või keegi välja saada ning looda et hiljem vaiksed venna lähevad omavahel kisklema ning mõtlevad üle
jea, jooksis kokku ka endal veidi päeva alguses.
pm plaan oli juba paigas. Me pidime simmoga sinu võtma n1, aga siis ta läks :(
Comment