Originaal-lammas I

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    Originaal-lammas I

    *** FOORUMIMÄNGU ORIGINAAL-LAMMAS ÜLDISED REEGLID ***

    Kuna küll küllale liiga ei tee, siis uus foorumimäng.

    Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas.

    Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi.

    Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud.

    Postitamine on lubatud ainult siis, kui on öö.

    Öö algab siis, kui on päev.

    Keelatud on lollus, imelikud hääled, vigased postid.

    Kui mängu moderaator kirjutab stiilis ":00 loeb; :01 ei loe" siis need numbrid ei tähenda midagi. Seosetu möla.


    Kogemata ei juhtu midagi.

    Postitamine pole otseselt keelatud.

    Reeglid teeme jooksvalt. Võitja selgub jooksvalt. Jookseme:
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #2
    Re: Originaal-lammas I

    ma in

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #3
      Re: Originaal-lammas I

      BWG

      Comment

      • BlackWerewolfGenie
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2013
        • 2145

        #4
        Re: Originaal-lammas I

        Siin mängus ei ole boldimisest kasu kuna me ei otsi libahunte vaid overbet lambaid

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #5
          Re: Originaal-lammas I

          no ma välistasingi su

          Comment

          • BlackWerewolfGenie
            Kahtlustatav Pettus(t)es
            • Sep 2013
            • 2145

            #6
            Re: Originaal-lammas I

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: Originaal-lammas I

              liiga deep

              Comment

              • Char
                Pokkerihai
                • Sep 2009
                • 1848

                #8
                Re: Originaal-lammas I

                defineeri öö ja päev

                Comment

                • BlackWerewolfGenie
                  Kahtlustatav Pettus(t)es
                  • Sep 2013
                  • 2145

                  #9
                  Re: Originaal-lammas I

                  päev on öö ja öö on päev

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #10
                    Re: Originaal-lammas I

                    päev / päev taandavad üksteise ära on / on taandavad üksteise ära öö / öö taandavad üksteise ära.

                    mis järel on?

                    ja

                    ehk ei ole ei ööd ega päeva aga on "ja"

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #11
                      Re: Originaal-lammas I

                      kes võidab

                      Comment

                      • BlackWerewolfGenie
                        Kahtlustatav Pettus(t)es
                        • Sep 2013
                        • 2145

                        #12
                        Re: Originaal-lammas I

                        Televaatajad otsustavad, arvatavasti sms-hääletuses.

                        Comment

                        • Char
                          Pokkerihai
                          • Sep 2009
                          • 1848

                          #13
                          Re: Originaal-lammas I

                          läbutopic siis?

                          aka offtopic?

                          Comment

                          • ivar866
                            Grinder
                            • Oct 2012
                            • 776

                            #14
                            Re: Originaal-lammas I

                            võiks osa võtta, saatke rollid

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Originaal-lammas I

                              Teema läheb lukku, sest see on/tundub olevat level.

                              Comment

                              Working...