WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #721
    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

    Ei saa sittagi aru ausaltöeldes.

    Ranka kui sa hunt, siis HUNDID võitsid jamh.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #722
      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

      Mis asi sulle Ranka sisse läks ma ei saa aru. Kui sa hunt, siis su soov oligi ju võita HUNDINA. Mis nüüd on?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #723
        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

        kui ta on hunt ja emma/yolpa teine, siis on gg juba niikuinii.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #724
          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
          kui ta on hunt ja emma/yolpa teine, siis on gg juba niikuinii.
          Siis ongi jah GG. Aga ma ei saa ikkagi aru midagi. Ranka oled sa hunt või küla siis?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #725
            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
            ranka kui sa oled hunt ja keegi veeel on hunt out there, siis ütle ta välja ja lõpetame mängu ära, mõttetu oodata muidu.
            Siis tulin ja panin hääle. Tahtsin panna Visahinge peale, aga kuna lugesin su kommi ja tegin sada muud asja ning panin automaatselt su nime. Sekund hiljem avastasin ja läksin Yolpa juurde, et keerasin mängu *****. Saatsin off messi. Olin enda peale väga vihane.

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Ok lõpetame ära. Ei meeldi slowrollida - pidin enne veenduma, et mängu võidame nii. ​KristjanLaas.
            Siis refreshing teemat ja loen kommentaari:

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            sobib.

            KristjanLaas
            Siis selle peale hakkasin kõva häälega naerma ja panin kommentaari:

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            ROFL UNREAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
            :)

            Teine hunt on Yolpa

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #726
              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

              Kuna Yolpa teine hunt, siis vahet ei ole mis oleks saanud. Angleshootimisvõit:)

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #727
                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                Aa okei good game siis. irwwwww

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #728
                  Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                  Ma ei olnud enne päris kindel, et kas me võidame või mitte. Uurisingi sellepärast. Kui aga sain teada, et võidame, siis lükkasin omastarust hääle VH peale.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #729
                    Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                    ei, väga douchy ja ma loodan, et ranka ja yolpa eriti saavad bani selle eest sellest mängust:(

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #730
                      Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                      aga wp ranka. Kuna yolpat ei arvestanud üldse sisse, siis muutsid hääle kindla enda pealt ära visa peale yolpa süüdistamisega.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #731
                        Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        ei, väga douchy ja ma loodan, et ranka ja yolpa eriti saavad bani selle eest sellest mängust:(
                        Mis asi on douchy? Ma ei olnud 100% kindel, et kas võidame. Tahtsin veenduda ja tahtsin koheselt välja öelda, et meie võit. Aga ma ei olnud kindel, et kas tohib seda teha. Ma ei oleks saanud võtta lampi riski, et nüüd meie võit aga selgub, et ei olegi ja reedan mõlemad hundid välja.

                        Muidugi oli epic fail mu poolt.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #732
                          Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                          See kuidas Ranka minuga nõus oli pidevalt ja kaasas tilkus pani mõtlema küll, et mis toimub. Kui Ranka postitas siis oleks nagu enda poste lugenud. Väga külased jne.
                          Njah mis teha... fak my life.

                          väga võssa riidid

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #733
                            Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                            Ok lõpetame ära. Ei meeldi slowrollida - pidin enne veenduma, et mängu võidame nii. ​KristjanLaas.

                            misreadisin seda posti lol.... IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW WWWWWWWWWWWWWWWW

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #734
                              Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                              Järgmisteks mängudeks ütlen ära, et camu jälle "readima" ei hakka. Kordagi ei olnud AFK meelega, vaid nii läks. Mäng lõppeb siin 22.00 ja meie aja järgi 03 öösel, ja puhtfüüsiliselt ei soovi libahundi pärast 24h üleval olla.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #735
                                Re: WW XVII - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Mis asi on douchy? Ma ei olnud 100% kindel, et kas võidame. Tahtsin veenduda ja tahtsin koheselt välja öelda, et meie võit. Aga ma ei olnud kindel, et kas tohib seda teha. Ma ei oleks saanud võtta lampi riski, et nüüd meie võit aga selgub, et ei olegi ja reedan mõlemad hundid välja.

                                Muidugi oli epic fail mu poolt.

                                see, et yolpa ei postitanud mängu pmst midagi, seda mõtlen. Eeldan, et see teie strat, et lõppkokkuvõttes võita, aga see võtab kogu mängu mõtte ära tegelt.

                                Comment

                                Working...