Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BlackWerewolfGenie
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2013
    • 2145

    #766
    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas Fortune Vaata postitust
    prooviti neeme kõrvale alternatiivsed vagunit käima tõmmata?
    Doesn't make sense. Viimasel minutil sul polnud mingeid hääligi mis vagunit ta seal ikka käima tõmbab. WoWA tundis muret täpselt nagu tundis ta ka muret kui LuuK'i peale tuld tuli.

    Ma võin nüüd juba wow'i ka lynchida kuna see kuidas ta minema tiltas pigem hundine, ma ei usu, et ta külana solvuks.

    Comment

    • BlackWerewolfGenie
      Kahtlustatav Pettus(t)es
      • Sep 2013
      • 2145

      #767
      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

      A wowi post oli viimane minut hääl oli siis enne?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #768
        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

        Aviciile ja kõigile, kes pole veel teemat läbi lugenud cliffs.

        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        No mu thin-read oli based sellepealt, et ma vaatasin eile kõikide mängijate profiilid läbi ja kuidas oli activity.

        Päris paljud profiilid olid pigem "puhtad" polnud mängijaid läbi käinud, võibolla nii palju rohkem teisi kohe otsa käinud või pigem külad.

        Mõtlesin alguse lahti teha selles, et Neeme kuna oli confirmed hunt ja vaatasin ringi kus profiilid ta oli käinud kuna ilmselgelt oleks vaja olnud teiste huntidega kontakte vahetada vähemalt korrakski.

        Ainuke profiil kus ta oli kirjas oli Fortune ja tema kõrval nimi oli Luuk ja enne seda Visahing (millega ma siis mõtlesin, et rollikiri saadetud) 2 hundut teevad kontakti.

        Samas oli sinu profiili activity wow profile - Avicii, Char, Fortune, Karupoeg

        Ma algselt ei näinud selles midagi imeliku ja mõtlesin, et pigem sa küla aga su praegused vastused tõmbasid natukene kahtlusi.
        Mul on notepadis kirjas ka selline asi
        Wow protecting luuk once
        Wow protecting luuk twice

        Ja ausalt kui arvestada profiilide külastamist siis overbeti ei saaks siduda, küll aga tema hundilisusest räägivad pigem ta postid mis ma eelnevalt ka välja tõin. Samas kui eksin võib olla teistmoodi.

        Fortune hääletus Neeme peale ei oleks imelik, tanki lükata üks hunt ja nagu näha poole küla jaoks on ta hetkel pigem cleared. Aga ma ei tea siis need 3 posti mis tulid täpselt samal ajal

        20:29 Fortune - mingi mäng postitas shitloads, siis kui bwg-ga lõpus sõdisid
        20:29 neeme - back, 30 minta aega, loen ka viimase 2 tunni postid siis läbi...
        20:29 Luuk -I cannot tell a lie.

        Täna LuuK teeb väga imeliku KT claimi, et ta pole 2 päeva saanud peeke?

        Ma ei tea selliseid mõtteid, mingi andres, ranka, karupoeg, camu võiks ka oma panuse anda ma üksinda sõdinud kõigiga terve päev siin.
        Algselt postitas Fortune Vaata postitust
        ma vaatasin ta profiili, sest ma tahtsin kiirelt ta viimaseid poste leida, et sealt mingit põhjust leida,et kas teda hääletada. Ma hääletasin teda esimesene muidu, ei põhjendand küll kuidagi, aga hääletasin teda sp, et välistusmeetodil osad teised välistasin ja paremakt kandidaati ka pold.
        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
        :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Sinu nime ei olnud neeme profiilil.


        Ma lahendasin mängu ära.
        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        Kogu mängudünaamika heaga pikki auku, GG Simmo. Kui järgmine kord jälle 9 playerit kätte ei saa võid end tänada.
        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        BWG

        Comment

        • BlackWerewolfGenie
          Kahtlustatav Pettus(t)es
          • Sep 2013
          • 2145

          #769
          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Avicii Vaata postitust
          Fortune
          5 ranka timz0333 (18), q_q (103), camu (8), overbet (39), neeme (10)
          4 neeme -andres- (13), WowAwiAA (74), karupoeg (51), Fortune (18)
          2 LuuK KristjanLaas (50), eyestabber (15)
          2 Fortune Avicii (15), Fabulous (5)
          2 camu LuuK (7), ranka (40)
          1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (59)
          1 BlackWerewolfGenie Char (5)


          2 minti enne päeva lõppu ei tundu erilise vaguni käima tõmbamisena sellises seisus.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #770
            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

            see jäi vahelt ära ka.

            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
            Neeme nimi oli sinu profiilil.

            Comment

            • WowAwiAA
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 2715

              #771
              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              Wowa, kui hunt oled see mäng siis quiti peale seda mängu.

              Siis jääb su viimaseks mänguks GOAT wolf performance ja saad lastelastele näidata.
              Hint, kas tõesti hindate mu võimeid nii kõrgelt? Aitäh.

              Comment

              • Avicii
                Grinder
                • Nov 2012
                • 800

                #772
                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                5 ranka timz0333 (18), q_q (103), camu (8), overbet (39), neeme (10)
                4 neeme -andres- (13), WowAwiAA (74), karupoeg (51), Fortune (18)
                2 LuuK KristjanLaas (50), eyestabber (15)
                2 Fortune Avicii (15), Fabulous (5)
                2 camu LuuK (7), ranka (40)
                1 WowAwiAA BlackWerewolfGenie (59)
                1 BlackWerewolfGenie Char (5)


                2 minti enne päeva lõppu ei tundu erilise vaguni käima tõmbamisena sellises seisus.
                oot sa oleks pigem tahtnud, et ma flipi oleks seal kohal teinud? not sure if serious

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #773
                  Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                  Avicii

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #774
                    Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                    Ma ei toonud seda sulle vastuseks vaid Fortunele kes väidab, et sa üritasid teisi ronge käima tõmmata.

                    Minu meelest ei ole eriline rong sellises seisus ja 2 minti päeva lõpuni. M

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #775
                      Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                      Sorry läks kauem. Alates post #574 lugemata. Uploadin natuke pilte, siis loen läbi ja mõtlen kaasa.

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #776
                        Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                        Doesn't make sense. Viimasel minutil sul polnud mingeid hääligi mis vagunit ta seal ikka käima tõmbab. WoWA tundis muret täpselt nagu tundis ta ka muret kui LuuK'i peale tuld tuli.

                        Ma võin nüüd juba wow'i ka lynchida kuna see kuidas ta minema tiltas pigem hundine, ma ei usu, et ta külana solvuks.
                        How in a world sa sellised asjad hundiseks tembeldad. Mine vaata mu hundi mänge ffs. Sa oled küll libahunti mänginud sa ei saa nii vigast toota ju comeon.

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #777
                          Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                          BWG

                          Comment

                          • Avicii
                            Grinder
                            • Nov 2012
                            • 800

                            #778
                            Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                            Ma ei toonud seda sulle vastuseks vaid Fortunele kes väidab, et sa üritasid teisi ronge käima tõmmata.

                            Minu meelest ei ole eriline rong sellises seisus ja 2 minti päeva lõpuni. M
                            päeva lõpus muudetakse hääli anyway, vabalt oleks võind minna ka vend kel oli 2 minutit päeva lõppu ainult 1 hääl, see on väheoluline, ma pigem hääletan neid kes tundusid nendel hetkel hundised

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #779
                              Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                              hr detektiiv nhuj. TÕmbame oksa, visa lase modkilli ta!

                              Comment

                              • Avicii
                                Grinder
                                • Nov 2012
                                • 800

                                #780
                                Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                                BWG
                                mitut erinevat rongi sa käima tõmmata üritad? kasshunt on tules vä ?

                                Comment

                                Working...