Kui sa seda kaarti käia tahad, siis ma lendasin BWGle ja rankale ka küllalt agrolt peale.
võib olla tõsi. 500 posti juba. kõigi kohta ei mäletanud ka. usaldasin n.ö. vaistu hetkel... "et kui sa oleksid lennanud peale, siis ma oleks märganud". aga kui sa seda reaalsuses tegid, siis my bad unvote
Comment