Re: Libahunt XV - ainult mängijad võivad postitada!
Mina pean ka põgenema kella 19ni umbes. Gl ja kui juhtub õnnetus, siis tahan, et mind mäletatakse kui meest, kes juba day1 hundi ära arvas. BlackWerewolfGenie
Mina pean ka põgenema kella 19ni umbes. Gl ja kui juhtub õnnetus, siis tahan, et mind mäletatakse kui meest, kes juba day1 hundi ära arvas. BlackWerewolfGenie
Comment