CSheepgame I

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karelkorm
    Grinder
    • Nov 2009
    • 856

    #31
    Re: CSheepgame I

    Lihtne ja äge mäng. Tänud korraldamast ja ootame uut :)

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #32
      Re: CSheepgame I

      Ty, Char.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #33
        Re: CSheepgame I

        Tubli.
        Ainuke asi, millest mul sinu pärast veidi kahju, et sul vist läks endal päris palju aega kaotsi. Teisisõnu saada näiteks Jeebusele? PM ja uuri mis exceli tabelid tal olid, et ta sai endale kergema vaevaga tulemused tehtud :).

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #34
          Re: CSheepgame I

          Lahe ja lihtne ajaviide :)

          Ty, Char.

          Comment

          • Ermii
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 402

            #35
            Re: CSheepgame I

            Normull, kus auhinna kätte saab? :D
            aga tänud jah, et viitsisid koraldada.
            Last edited by Ermii; 04.10.13, 12:20.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #36
              Re: CSheepgame I

              lahe jah, ootame uut.

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #37
                Re: CSheepgame I

                Algselt postitas Char Vaata postitust
                2. bo

                bordell- 4
                Ermii
                bi0hazard
                eyestabber
                mylolo

                borš- 4
                kardaanirist
                tafka31
                Looper
                Remokk

                boss- 4
                taavi
                Karelkorm
                v@iko
                erplander

                bong- 3
                KristjanLaas
                MM
                IamAllin


                bowling- 3
                OuMaiGaad
                timz0333
                jaagup17

                boor- 2
                overbet
                Kotkas1000

                botaanika- 2
                romario
                Fortune

                ACES:
                bong- WowAwiAA
                boiler- bluelite
                boks- -andres-
                bool- karupoeg
                borat- Robbbim
                botaanik- JohannesJ
                botas- Cypher0

                Removed
                boa- reggie
                Hmmm

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #38
                  Re: CSheepgame I

                  Ma vist liiga Ässss.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #39
                    Re: CSheepgame I

                    Super ajaviide jah! Kena, et käsile võtsid.

                    Comment

                    • Char
                      Pokkerihai
                      • Sep 2009
                      • 1848

                      #40
                      Re: CSheepgame I

                      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                      Hmmm
                      njah juhtub, suht jama oli pärast näpuga järge ajada :)

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #41
                        Re: CSheepgame I

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Ma vist liiga Ässss.
                        ma ässam, mul double ace

                        Algselt postitas Char Vaata postitust
                        1. kl

                        ACES:
                        kloor- Fortune
                        klooster- jaagup17
                        kloriid- Fortune

                        Comment

                        • v@iko
                          Julm Donk
                          • Jan 2010
                          • 82

                          #42
                          Re: CSheepgame I

                          Kahju et kaarti ei biidi.....

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #43
                            Re: CSheepgame I

                            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                            Tubli.
                            Ainuke asi, millest mul sinu pärast veidi kahju, et sul vist läks endal päris palju aega kaotsi. Teisisõnu saada näiteks Jeebusele? PM ja uuri mis exceli tabelid tal olid, et ta sai endale kergema vaevaga tulemused tehtud :).
                            Jeebuse omad olid vist Sheepulatoriga tehtud, 3 erinevat automaatset skoorijat leiab siit, milline kõige efektiivsem on, küsige Vapsikult.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #44
                              Re: CSheepgame I

                              Algselt postitas lenC Vaata postitust
                              Jeebuse omad olid vist Sheepulatoriga tehtud, 3 erinevat automaatset skoorijat leiab siit, milline kõige efektiivsem on, küsige Vapsikult.
                              Darkmaguse oma.

                              Comment

                              Working...