Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #1

    Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

    Hakkame mingit nimekirja moodustama, eks siis näeb millal ja mitme mängijaga mäng algab.

    Otsime:

    #Mr. Bossman a.k.a Gamehost

    Playerid #1...... infinity

    Nimekiri:
    1. WowAwiAA
    2. q_q*
    3. lenC
    4. overbet
    5. karupoeg
    6. timz0333
    7. Avicii
    8. BlackWerewolfGenie
    9. Looper
    10. tolmuahv
    11. LuuK?
    12. KristjanLaas
    13. VisaHing

    * - Possible gamehost.
    ? - Varumees pingil
    Last edited by WowAwiAA; 02.10.13, 12:25.
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

    võin hostida või mängida

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #3
      Re: Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

      Vot, vot. Võtame kohe eeskuju, q_q valmis mängust playerina väljagi jääma, saaks ainult mängu jooksma. Ja seda teiste huviliste ja foorumi üldise heaolu nimel.

      EDIT// Haha jätan sellise jura edaspidi välja, liiga odav.
      Last edited by WowAwiAA; 28.09.13, 23:25.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #4
        Re: Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

        1. WowAwiAA
        2. q_q*
        3. lenC

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

          Potentsiaalsele modele:

          Suhtlus huntide, külatarga ja ka huntidel omavahel peaks kõik toimuma foorumist väljas(nt Skype), sest foorumis on hide funktsioon kaotatud, isegi öökillid ja peekid tuleks submittida mujal.

          Misiganes moel modega suhtlemisele viitamine on karistatav.

          Viimane mäng ma unustasin privaatsõnumite samplid esimeses postis välja tuua (vt Vapsiku korraldatud kõige esimest libahunti).

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #6
            Re: Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

            miks öökäike ei tohiks pmiga saata?

            Comment

            • overbet
              Pokkerihai
              • Sep 2010
              • 1620

              #7
              Re: Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

              võtaks ka seekord osa

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #8
                Re: Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                miks öökäike ei tohiks pmiga saata?
                samamoodi:
                q_q online
                Current activity: Private messaging

                Pluss siis potentsiaalsed profiilikülastused ja whatnot. Parim lahendus on vist, et üks hunt(ja KT siis) annab modele skypes privaatselt teada oma actionist, siis ei pea wolfchati läbi scrollima.
                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                võtaks ka seekord osa
                awesome, mida rohkem sa eelnevaid mänge läbi viitsid lugeda seda vähem segaduses sa olema hakkad, aga see pole kohustuslik obviously.

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #9
                  Re: Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  1. WowAwiAA
                  2. q_q*
                  3. lenC
                  4. overbet
                  5. karupoeg
                  6. Avicii
                  7. Char
                  8. timz0333
                  9. VisaHing
                  10. Simmo

                  teeme asjad lihtsamaks
                  Last edited by karupoeg; 29.09.13, 01:17.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

                    öökäigud läbi pm-i võiks jääda. see on safe ja tead et mode saab kindlalt teada

                    kas sa kindel et läbi skype läheb message 100% läbi?

                    ma pakun kõigil arvutid ei tööta ööläbi ja skype mu teada on p2p ehk mõlemad peavad samal ajal online olema et message läbi läheks. ütleme mode paneb kell 1 arvuti kinni aga keegi tahab kell 2 öökäiku saata ja siis arvuti kinni panna. ma pakun siis hommikul mode ei saa messageget kätte

                    see pm-iga "vahele jäämine" on ikka close to 0% chance kui just kohe peale päeva lõppemist seda ei saada

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #11
                      Re: Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

                      Algselt postitas q_q Vaata postitust
                      öökäigud läbi pm-i võiks jääda. see on safe ja tead et mode saab kindlalt teada

                      kas sa kindel et läbi skype läheb message 100% läbi?

                      ma pakun kõigil arvutid ei tööta ööläbi ja skype mu teada on p2p ehk mõlemad peavad samal ajal online olema et message läbi läheks. ütleme mode paneb kell 1 arvuti kinni aga keegi tahab kell 2 öökäiku saata ja siis arvuti kinni panna. ma pakun siis hommikul mode ei saa messageget kätte

                      see pm-iga "vahele jäämine" on ikka close to 0% chance kui just kohe peale päeva lõppemist seda ei saada
                      no ma ei tea, natuke bs jutt.

                      Ise rääkisid ka ju, kuidas day1 olid minu ja wowi vahel (et kumb kt) ja siis nägid, et ma tulin kell 1 öösel korra foorumi ja insta arvarsid, et ma KT.

                      skype vahendusel jms oleks see palju lihtsam.

                      Sa lihtsalt pussy sest ei taha skype kaudu ennast nähtavaks teha nagu sa eelmine mäng ütlesid. Küsi telefoninumber siis, saate chättida hostiga

                      edit: q_q, sest väga hundine

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #12
                        Re: Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

                        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                        skype vahendusel jms oleks see palju lihtsam.
                        julged siis confirmida et mu öeldud näites läheb ikkagi message 100% läbi?

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #13
                          Re: Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

                          e-maili aadressid ka inimestel olemas ju??

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #14
                            Re: Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

                            Miks nähtamatus üldse eemaldatud?

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: Libahunt järjekorranumbriga kolmteist - Registreerimine

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              Miks nähtamatus üldse eemaldatud?
                              sest adminid näevad isegi kui hidden ja siis ranka eemaldas selle sest ranka ja lenc mängivad

                              Comment

                              Working...