Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #166
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Mul on kohe anne esimesel päeval endast kahtlane mulje jätta kõik mängud kus osalenud olen, olen ka leidnud fänne. qq sina ka alati tõukad mind alguses. Mitu korda ma hunt olen olnud tee nüüd oma kõva reasearch.
    vb aga mul liiga palju külasid jälle

    Comment

    • Jmskns69
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2012
      • 477

      #167
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      Algselt postitas q_q Vaata postitust
      pythagoras
      jmskns

      eluvend
      avicii
      visahing
      blizkaa
      camu
      wow
      maxi

      mylolo
      timz

      keskel väga close kõik
      Arvestades kui tihti sa lampi ahmid tuleb hunte vist ikka otsida sinu nimekirja keskelt. Eluvend, maxi ja camu oleks minu valikud. Wow mängib seekord teisiti kui tavaliselt hundina. Avicii puhul ei saa midagi välistada.

      Uued tulijad visahing ja blizkaa on ebaselged.

      Miks simmo oma listist välja jätsid ?

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #168
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        sest simmo pole postitanud kuidas mul ta kohta read saaks olla

        Comment

        • Jmskns69
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2012
          • 477

          #169
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          Simmo tule tee häält muidu tõmmatakse oksa ju !

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #170
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            camu/simmo võib vabalt hunt(e/i) sisaldada

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #171
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Camu on küla, Simmo võib hunt küll olla

              Comment

              • WowAwiAA
                Pokkerihai
                • Sep 2010
                • 2715

                #172
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Kas ma asjast valesti aru saanud, et visa on BDS?

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #173
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  visa on bds jah

                  Comment

                  • Avicii
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 800

                    #174
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                    Arvestades kui tihti sa lampi ahmid tuleb hunte vist ikka otsida sinu nimekirja keskelt. Eluvend, maxi ja camu oleks minu valikud. Wow mängib seekord teisiti kui tavaliselt hundina. Avicii puhul ei saa midagi välistada.

                    Uued tulijad visahing ja blizkaa on ebaselged.

                    Miks simmo oma listist välja jätsid ?
                    haha, mismoodi minupuhul ei saa midagi välistada? igamäng kus ma nüüd viimasel ajal sees olen olnud, siis kõik pressivad mind :D ja otsivad põhjuseid, et mind hääletada aga ometigi olen ma 0 neid andnud, just sayin. pole vaja hakata ülemõtlema kõik, ainult Q_q oskab 456ndal levelil mõeldad ja meid kõiki soulriidida ja suunata ! THE MASTER

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #175
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                      Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                      Arvestades kui tihti sa lampi ahmid tuleb hunte vist ikka otsida sinu nimekirja keskelt. Eluvend, maxi ja camu oleks minu valikud. Wow mängib seekord teisiti kui tavaliselt hundina. Avicii puhul ei saa midagi välistada.

                      Uued tulijad visahing ja blizkaa on ebaselged.

                      Miks simmo oma listist välja jätsid ?
                      Pole uus tulija. Tähelepanu kõigile jah, kes veel ei tea. Ma olin BACKDOORSEX! Nüüd VISAHING!!

                      Comment

                      • blizkaa
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 389

                        #176
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        Maxi, miks camu küla on?

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #177
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          visahing

                          Palun käitu nüüd nagu korralik hunt, et ma saaks öelda, et eksin
                          What?? Ma pole hunt btw. Nii väga oleks tahtnud olla aga fortuuna ei naeratanud mulle.

                          Comment

                          • Jmskns69
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2012
                            • 477

                            #178
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                            haha, mismoodi minupuhul ei saa midagi välistada? igamäng kus ma nüüd viimasel ajal sees olen olnud, siis kõik pressivad mind :D ja otsivad põhjuseid, et mind hääletada aga ometigi olen ma 0 neid andnud, just sayin. pole vaja hakata ülemõtlema kõik, ainult Q_q oskab 456ndal levelil mõeldad ja meid kõiki soulriidida ja suunata ! THE MASTER
                            Mul on selgelt meeles kuidas sa mu endgames hundina ümber sõrme keerasid !

                            Siis oli mingi külatarga fakepost ka veel mängus !

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #179
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                              Camu on küla, Simmo võib hunt küll olla
                              Simmo kohta + 1 eelmine mäng juba lasime huntidel rahulikult nurgas passida ja 1 suur hunt tegutses. Prolly praegu sama case Aviicii, aviici, qq, wow need kõik suured regularid ja ei maksa väga kedagie simesel päeval uskuda, eks hääletustulemustest on homme pilt selgem juba.

                              Comment

                              • Jmskns69
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2012
                                • 477

                                #180
                                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                                Algselt postitas blizkaa Vaata postitust
                                Maxi, miks camu küla on?
                                Kui Maxi ütleb, et on küla siis on ka !

                                Comment

                                Working...