Libahundu XI MÄNGU TEEMA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #1

    Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    Reeglid

    Foorumimäng LIBAHUNT (käitumis)REEGLID

    Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas

    Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi

    Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud

    Postitamine on lubatud ainult siis, kui on päev

    Kuna öö algab 20:00 siis postid seisuga 20:00 on OK ja hääled sel ajal loevad

    Keelatud on postitamine ja hääletamine 20:01, hääled :01 ei loe ja postid loetakse vigasteks

    Kogemata ööpostitamist vahetevahel juhtub aga sinult oodatakse, et püüad ööpostitamist vältida

    Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus

    Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab

    Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas

    Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel. Samuti ei tohi poste kustutada


    Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb [img] tag valesti) EI TOHI parandada

    Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne

    Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat


    Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne)

    Keelatud on postitada pilt või otsetsiteerida mängumoderaatori privaatsõnumeid. Kõik informatsioon, mida soovid edasi anda, tuleb panna oma sõnadesse


    Võltsitud piltide ja tsitaatide postitamist koheldakse samamoodi nagu päris piltide, tsitaatide postitamist

    Kui sa pole kindel, mida postitada võib, konsulteeru mängu moderaatoriga

    Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist

    Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt üks kord iga päev

    Kui juhtub midagi, et pead olema away from keyboard ja sa ei saa enam edasi mängida siis tuleb mängu moderaatorile saata privaatsõnum ja paluda oma kohale asendusmängija. Koheselt tuleb lõpetada mänguteemas postitamine. Mänguteemas kirjutamine, et sa otsid asendusmängijat on keelatud

    Sinult oodatakse viisakat käitumist


    Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud aga jälgige, et te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või

    Ülesehitus
    Mängul on kaks osapoolt.
    3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
    9 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
    1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

    Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

    Mängul on kaks faasi:
    1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 09:00 kuni 11:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 20:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
    2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 20:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.


    Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
    Pastilaa

    0 postiga mängijad vahetan võimaluse korral välja. Ärge arutage, keda ja mille eest tuleks modkillida. Kui mõni teine mängija rikub reegleid, siis tuleb sellest mind koheselt teavitada.

    Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

    OSALEJAD
    q_q
    VisaHing
    eluvend
    blizkaa
    camu
    timz0333
    Pythagoras
    Jmskns69
    WowAwiAA
    Avicii
    Simmo
    mylolo
    Maxi

    ON ÖÖ!
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #2
    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

    HINNAKIRI

    5€ - saad valida endale rolli

    10€ - KT-na extra peak

    25€ - soovitud mängijale modkill

    pm teiste pakkumiste jaoks.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #3
      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

      SHAGGYD

      ÖÖSEL POSTITAMINE KEELATUD!!!

      ei viitsi endale mingeid õigusi sebida. see, kes peale ööd postitab, saab karupojalt käpaga modkilli

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #4
        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

        pm-d saadetud!

        Kes ei saanud, see andku teada.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #5
          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

          JOJO

          ON päev!! võite oma vahel pläkutada

          Comment

          • Avicii
            Grinder
            • Nov 2012
            • 800

            #6
            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

            hundid võiks põõsastest välja ajada end, kthxbye

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #7
              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

              Sirvin teemat juba pikemat aega aga midagi tarka ei ole kohe öelda, õnneks pikk peäv on ees

              Comment

              • Jmskns69
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2012
                • 477

                #8
                Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                Tervitused kõigile mängus osalejatele !

                Vastupidiselt igasugusele tõenäosusteooriale olen jälle külalollina kohal !

                Comment

                • Pythagoras
                  Grinder
                  • Apr 2012
                  • 589

                  #9
                  Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                  Tere
                  Olen tavaline külaelanik. Nagu registreerudes ütlesin, siis täna ainuke päev, kui pean õhtul eemal olema (alates 15st). Seega kui täna mind välja võtate, siis teadke, et ma küla ja suurt tolku sellest pole.

                  Comment

                  • mylolo
                    Julm Donk
                    • Sep 2010
                    • 79

                    #10
                    Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                    Tervitused ka minu poolt.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA




                      ****** MA OLEN DAENERYS STORMBORN ******

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #12
                        Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                        ****** On jälle aeg ******

                        ****** selg sirgu lüüa ******

                        ****** ja heita endalt ******

                        ****** orjarüü ******

                        ****** ULATAGEM KÄED ******

                        ****** ÜHENDAGEM VÄED ******


                        KÜLAELANIKUD

                        TE OLETE OLNUD ORJAD KOGU OMA ELU

                        TÄNA TE OLETE VABAD

                        IGA MEES KES OTSUSTAB LAHKUDA VÕIB SEDA TEHA, TAGAJÄRGEDETA

                        MA ANNAN OMA SÕNA


                        KAS TE VÕITLEKSITE MINU HEAKS?

                        VABADE MEESTENA?

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #13
                          Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                          ****** TEADAANNE ******

                          See mäng on igal külaelanikul on >>>KEELATUD<<< ennast tavaliseks külaelanikuks spewida

                          see tähendab ei tohi teha poste sisuga "lynchige mind siis savi, homme näete ma tavaline külaelanik" jne

                          seda tehes kohe annate märku et te ei saa olla külatark ja libahuntidel on lihtsam külatarka leida

                          MA PALUN igal külaelanikul võidelda viimase hingetõmbeni

                          Aitäh,

                          teie Khaleesi

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #14
                            Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                            uued mängijad

                            blizkaa ja mylolo

                            kui te külad siis proovige palju postitada plz

                            veel võiksid palju postitada

                            visahing
                            jsmksn
                            wow

                            ma arvan ma suudan teid kõiki soul readida kui piisavalt postitate

                            Ette tänades,

                            teie Khaleesi

                            Comment

                            • q_q
                              dibs esimesele naisele, kes siia satub
                              • Jan 2011
                              • 6303

                              #15
                              Re: Libahundu XI MÄNGU TEEMA

                              Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                              Tervitused kõigile mängus osalejatele !

                              Vastupidiselt igasugusele tõenäosusteooriale olen jälle külalollina kohal !

                              jsmks lock clearib juba ennast

                              nice nice

                              Comment

                              Working...