Libahunt 11 regamine YO

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Avicii
    Grinder
    • Nov 2012
    • 800

    #1

    Libahunt 11 regamine YO

    Ma olen mängujuht.

    Päev algab 7-10 (kuidas üle ärkan). Kui sobib, siis päev võiks lõppeda 21.00 või 21.30. Ei tohiks segada jalgpalli vaatamist ja muud väljas käimist.

    ALGAB ASAP KUI SAAB KAADRI KOKKU !

    Andke siin samas teada, kui mängida soovite.
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: Libahunt 11 regamine YO

    *** HARD CLAIM ***

    ma KT, reade ple

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: Libahunt 11 regamine YO

      Teeme turbsi parem.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #4
        Re: Libahunt 11 regamine YO

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        Teeme turbsi parem.
        ei saa kokku ju

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #5
          Re: Libahunt 11 regamine YO

          VisaHing

          Ei ütle Teile, kellena varem mänginud ,trolololol

          Comment

          • eluvend
            Grinder
            • Sep 2010
            • 640

            #6
            Re: Libahunt 11 regamine YO

            Ma KT ja q_q on hunt!

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #7
              Re: Libahunt 11 regamine YO

              Avicii, ära mängujuhina räägi mängijatega teemas nagu Sa eelmine kord tegid.

              Not in.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: Libahunt 11 regamine YO

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                Avicii, ära mängujuhina räägi mängijatega teemas nagu Sa eelmine kord tegid.

                Not in.
                yea this

                mingeid probleeme on siis suhtle alati pm-i teel

                umb nagu ma siin http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post518543

                mitte ära hakka teemas rääkima "aa count vale v, keda sa hääletasid siis" jne

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: Libahunt 11 regamine YO

                  Lihtsalt ettepanek: Rohkem võiks öelda ära ühe postiga kui teha 10 posti jutti.

                  Natuke parem sirvida teemat. Muidu oled pool päeva afk ja lendad platsi opa 30 lehte pahna toodetud.

                  Lizzzald ettepanek tahapanekuks. No offencee Q_Q

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: Libahunt 11 regamine YO

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Lihtsalt ettepanek: Rohkem võiks öelda ära ühe postiga kui teha 10 posti jutti.

                    Natuke parem sirvida teemat. Muidu oled pool päeva afk ja lendad platsi opa 30 lehte pahna toodetud.

                    Lizzzald ettepanek tahapanekuks. No offencee Q_Q
                    kindlasti mitte

                    nii ma ei saa post counti suurendada ju

                    Comment

                    • eluvend
                      Grinder
                      • Sep 2010
                      • 640

                      #11
                      Re: Libahunt 11 regamine YO

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      Lihtsalt ettepanek: Rohkem võiks öelda ära ühe postiga kui teha 10 posti jutti.

                      Natuke parem sirvida teemat. Muidu oled pool päeva afk ja lendad platsi opa 30 lehte pahna toodetud.

                      Lizzzald ettepanek tahapanekuks. No offencee Q_Q
                      Jep, siis teed ühe korraliku ja pika posti. Aga samal ajal 4 matsi juba lendavad peale "vaatab teemat juba 30 min aga ei räägi kaasa!!!!!!!"
                      Ja emotsioonid kaovad ka ära siis, vähem reade :D

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #12
                        Re: Libahunt 11 regamine YO

                        Arusaadav jah, gl xd

                        Comment

                        • Avicii
                          Grinder
                          • Nov 2012
                          • 800

                          #13
                          Re: Libahunt 11 regamine YO

                          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                          Avicii, ära mängujuhina räägi mängijatega teemas nagu Sa eelmine kord tegid.

                          Not in.

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          yea this

                          mingeid probleeme on siis suhtle alati pm-i teel

                          umb nagu ma siin http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post518543

                          mitte ära hakka teemas rääkima "aa count vale v, keda sa hääletasid siis" jne
                          plox, pointige välja kus ma mida oma eelmises mängus vlesti tegin ja kus mängijatega suhtlesin : /

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #14
                            Re: Libahunt 11 regamine YO

                            dunno ei viitsi

                            ära võta isiklikult ma nö "savilt" kirjutasin selle

                            vb sa pole aga siin paljud moded kindlasti on ja see rohkem kõigile tipiks

                            kui sa pole nii teinud siis väga hea ju

                            Comment

                            • Avicii
                              Grinder
                              • Nov 2012
                              • 800

                              #15
                              Re: Libahunt 11 regamine YO

                              Algselt postitas q_q Vaata postitust
                              dunno ei viitsi

                              ära võta isiklikult ma nö "savilt" kirjutasin selle

                              vb sa pole aga siin paljud moded kindlasti on ja see rohkem kõigile tipiks

                              kui sa pole nii teinud siis väga hea ju
                              vaatasin, oma tookordse mänguteema üle jah, seal oli väike apsakas kuna oli üks hääl 2silmavahele jäänud ja natuke eluvennaga oli ütlemist, aga wp kui votecounter nüüd siis ma ei näe, et mingeid probleeme peaks tekkima

                              Comment

                              Working...