Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #76
    Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    kaheldav, et liigsest passiivsusest. pigem alkohol.
    eeldan, et viitasid grammatilisele ebakõlale (?), seeg luba ma parandan ennast.

    Jube pohmakas on, seetõttu superaktiivsust ei näita.

    tule mängi ka nüüd!

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #77
      Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

      oleks ka in

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #78
        Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

        ma võtan ennast maha. nädala highlight " su nägu kõlab tuttavalt" on algamas.

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #79
          Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

          Lükkab õhtupoolikusse siis. Öösel teeb

          Comment

          • yolpa
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 2669

            #80
            Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

            ei, teeme kohe:D

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #81
              Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

              Brag time.

              Vaadake poisid kuidas q_q F3 carryb.

              http://forumserver.twoplustwo.com/59...hread-1390255/

              Comment

              • BlackWerewolfGenie
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • Sep 2013
                • 2145

                #82
                Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

                Algselt postitas q_q Vaata postitust
                Brag time.

                Vaadake poisid kuidas q_q F3 carryb.

                http://forumserver.twoplustwo.com/59...hread-1390255/
                Rock thinks you are awesome!
                Captain Picard is proud of you son.
                Chuck Norris approves.
                Last edited by BlackWerewolfGenie; 18.11.13, 12:07.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #83
                  Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu



                  fuck spoilers, Kim Jong Un claps for you

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #84
                    Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

                    Visa Hing Approves this message

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #85
                      Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

                      Saame järgmise turbo käima?

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #86
                        Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

                        Oleks käpp ka jamh

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #87
                          Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

                          wowa
                          visahing
                          karupoeg
                          BWG
                          overbet

                          Comment

                          • Char
                            Pokkerihai
                            • Sep 2009
                            • 1848

                            #88
                            Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

                            võin turbotada

                            Comment

                            • WowAwiAA
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 2715

                              #89
                              Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

                              Mod: q_q

                              wowa
                              visahing
                              karupoeg
                              BWG
                              overbet
                              Char

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #90
                                Re: Werewolf turbode signupid/selgitus/arutelu

                                tvai go go. 3-me inimest veel vaja vist?

                                Spämmin offtopicus vähe

                                Comment

                                Working...