Sheep ametlik läbirääkimise teema.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #1

    Sheep ametlik läbirääkimise teema.

    tekkis idee, et teha üle pika aja üks sheep. see kord siis tasuline. formaadiks võtta tavaline turniiri formaat, ehk siis a´la 50 matsi, 7 rahades vastavalt turniiridele. + läbiviijale standard 10%. mida arvate ja keda tegema suruda? võtta näiteks 10+1 euri v sarnased asjad? mina ise koraldama ei hakkaks, kuna tahaks pigem osaleda. Jeebus sai sellega üli hästi kunagi hakkama, äkki tema poole pöörduda? ideid ja klikke ja vastuseid paluks.
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #2
    Re: Sheep ametlik läbirääkimise teema.

    Raha rikub suht alati sellised mängud ära. Mõtled, et ise küll ei huiaks, aga alati võib olla miski vend, kes nii teeb.

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #3
      Re: Sheep ametlik läbirääkimise teema.

      Algselt postitas -andres- Vaata postitust
      Raha rikub suht alati sellised mängud ära. Mõtled, et ise küll ei huiaks, aga alati võib olla miski vend, kes nii teeb.

      ei riku. ainuke kes seda teemat rikub on omanik. see teema ei saagi populaarsust omada kui omanik ütleb, et see on tema otsus ja see vastuvaidlimesele ei kuulu. väga raske on seda teemat tõugata.

      Comment

      • erplander
        ekrelander
        • Oct 2008
        • 1029

        #4
        Re: Sheep ametlik läbirääkimise teema.

        Novembris sai ju tehtud eelregistreerimine tasuliseks Sheep'iks ja mitte keegi peale Jeebuse ei ilmutanudki huvi:
        http://foorum.pokkeriprod.com/showth...egistreerimine

        Nii et enam mõttetu arutadagi seda tasulise tegemist, pole üldist huvi ja kui heal juhul äkki nüüd leiakski kümmekond huvilist, oleks nii vähese osalejate hulgaga see superigav enivei. Ma võin teha tasuta küsimused üheks-kaheks mänguks, aga läbi viia ei viitsi.

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #5
          Re: Sheep ametlik läbirääkimise teema.

          erplander, aga kas sa ühe tasuta versiooni viitsiksid läbi viia? äkki peale seda saaks ühe tasulise ka käima lükata.

          Comment

          Working...