***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taavi
    Grinder
    • Oct 2008
    • 684

    #1

    ***Libahunt 8 game thread*** Mäng läbi!

    Esimene päev algab homme(30.03.13) 10:00 ja lõpeb pühapäeval 23:00

    Mängijate nimekiri:
    karupoeg
    WowAwiAA
    tiigrikutsu
    Avicii
    Puktimies
    ranka
    Jmskns69
    Simmo
    backdoorsex
    eluvend
    Yolonaator
    IamAllin
    q_q

    Reeglid

    Foorumimäng LIBAHUNT (käitumis)REEGLID

    Seni, kuni mäng käib, on lubatud mängust rääkimine ainult mänguteemas

    Millegist rääkimine väljaspool mänguteemat, mis võib mõjutada mängutulemust on reeglitevastane ja üldiselt peaksid üldse hoiduma käimasoleva mängu mainimisest väljaspool mänguteemat. Pea meeles, et mäng käib seni, kuni mängu moderaator on teatanud, et mäng on läbi

    Foorumi tarkvara lubab lisada pilte, videosid ja linke teistele lehtedele. Nende postitamine on üldiselt lubatud aga pole mõeldud, et need on peamised suhtlusvahendid. Nende kasutamine info peitmiseks või maskeerimiseks on keelatud. Piltide, videote või helide kasutamine eesmärgiga oma poste varjata otsingu eest on keelatud. Endast video või helide postitamine on keelatud

    Postitamine on lubatud ainult siis, kui on päev

    Kuna öö algab 23:00 siis postid seisuga 23:00 on OK ja hääled sel ajal loevad

    Keelatud on postitamine ja hääletamine 23:01, hääled :01 ei loe ja postid loetakse vigasteks

    Kogemata ööpostitamist vahetevahel juhtub aga sinult oodatakse, et püüad ööpostitamist vältida

    Postitamine on lubatud ainult siis, kui oled elus


    Kui sul on roll, mis lubab suhelda mänguteemaväliselt siis võid seda teha ainult siis kui su roll seda lubab. Ja ainult isikutega, kellega su roll seda lubab

    Hundid võivad üksteisega suhelda 24h päevas

    Postide muutmine on keelatud, ükskõik mis põhjusel

    Isegi kirjaviga, katkist tagi, jne (nt pilti postidades läheb [img] tag valesti) EI TOHI parandada

    Postide muutmine tekitab ebatasakaalus oleva olukorra, nt keegi näeb su orginaal- ja muudetud posti ja see tekitab probleeme mängu aususega. See puudutab kõiki poste, kaasaarvatud neid, mis on tehtud kogemata öösel, valedes teemades, valede kasutajatega, jne

    Keelatud on postitada pilti ja tsiteerida oma rolli privaatsõnumit, külatarga peeke ja muud mänguga seotud suhtlust, mis on toimunud väljaspool mänguteemat

    Libahunt on mäng, kus tõlgendatakse informatsiooni, mis on mänguteemasse postitatud. Seega ei ole oodatud, et mängijad tõestavad oma rolle postitades otsest tõendusmaterjali oma rollist (privaatsõnumist pilti tegemine, selle otsene tsiteermine, jne)

    Keelatud on postitada pilt või otsetsiteerida mängumoderaatori privaatsõnumeid. Kõik informatsioon, mida soovid edasi anda, tuleb panna oma sõnadesse

    Võltsitud piltide ja tsitaatide postitamist koheldakse samamoodi nagu päris piltide, tsitaatide postitamist

    Kui sa pole kindel, mida postitada võib, konsulteeru mängu moderaatoriga

    Kui sa oled liitunud mänguga siis sinult oodatakse selles osalemist

    Minimaalselt oodatakse, et postitad vähemalt üks kord iga päev

    Kui juhtub midagi, et pead olema away from keyboard ja sa ei saa enam edasi mängida siis tuleb mängu moderaatorile saata privaatsõnum ja paluda oma kohale asendusmängija. Koheselt tuleb lõpetada mänguteemas postitamine. Mänguteemas kirjutamine, et sa otsid asendusmängijat on keelatud

    Sinult oodatakse viisakat käitumist

    Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud aga jälgige, et te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või

    Ülesehitus
    Mängul on kaks osapoolt.
    3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
    9 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
    1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

    Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

    Mängul on kaks faasi:
    1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 10:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 23:00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
    2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 23:01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.


    Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
    Pastilaa

    Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.



    ON ÖÖ
  • taavi
    Grinder
    • Oct 2008
    • 684

    #2
    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

    ON PÄEV

    Comment

    • Putkimies
      Julm Donk
      • Dec 2009
      • 71

      #3
      Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

      Appi Appi,mu naine söödi hundi poolt ära eile,siin kylas on hundid !!!

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #4
        Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

        Algselt postitas Putkimies Vaata postitust
        Appi Appi,mu naine söödi hundi poolt ära eile,siin kylas on hundid !!!
        confirmed Ranka oli see. Saatsin just libu ära koju nii, et päev on juba hästi alanud.

        Comment

        • Putkimies
          Julm Donk
          • Dec 2009
          • 71

          #5
          Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

          Nii et külamehed rappivad ringi ?

          Comment

          • WowAwiAA
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 2715

            #6
            Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

            Rõõm, et rahva kokku sai. Aga ok, tühje sõnu tegema ei hakka Yolonaator

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

              Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
              Rõõm, et rahva kokku sai. Aga ok, tühje sõnu tegema ei hakka Yolonaator
              Õpeta mind ka nii hästi readima.

              Comment

              • Jmskns69
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2012
                • 477

                #8
                Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

                Tervitused kõigile külameestest kaasvõitlejatele ka minu poolt !

                Comment

                • IamAllin
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 1653

                  #9
                  Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

                  sup küla?

                  Comment

                  • tiigrikutsu
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 522

                    #10
                    Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

                    lols, hakkab pihta see möll jälle :D
                    ärge haiget tehke mulle, küla jälle :)

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #11
                      Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

                      eile öösel q_q ga ymber lõkke tantsides jõudsin lahenduseni, et tiigrikutsu võib olla hundikutsu hoopis : )

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #12
                        Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

                        hey.

                        Comment

                        • IamAllin
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 1653

                          #13
                          Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

                          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                          hey.
                          I just met you

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #14
                            Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

                            Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                            I just met you
                            and this is crazy

                            Comment

                            • Simmo
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 760

                              #15
                              Re: ***Libahunt 8 game thread*** ainult mängijad võivad postitada! ON PÄEV

                              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                              and this is crazy
                              but are you libahunt maybe?

                              Comment

                              Working...