KÜLA PÕLEB! WEREWOLF 8

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #16
    Re: KÜLA PÕLEB! WEREWOLF 8

    Tundub huvitav pela, ei ole väga kursis kuidas käib aga liituks ka. :D

    Comment

    • eluvend
      Grinder
      • Sep 2010
      • 640

      #17
      Re: KÜLA PÕLEB! WEREWOLF 8

      Mängiks kaasa küll!

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #18
        Re: KÜLA PÕLEB! WEREWOLF 8

        1. karupoeg
        2. wow
        3. tiigrikutsu
        4. avicii
        5. puktimies
        6. ranka
        7. jmskns
        8. simmo
        9. bds
        10. eluvend

        13.
        14. q_q

        gogo

        Comment

        • Yolonaator
          Julm Donk
          • Feb 2013
          • 81

          #19
          Re: KÜLA PÕLEB! WEREWOLF 8

          Kui keegi reegleid tutvustaks siis lööksin hea meelega kampa

          edit : Leidsin õpetuse, olen ka käpp.
          Last edited by Yolonaator; 23.03.13, 17:28.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #20
            Re: KÜLA PÕLEB! WEREWOLF 8

            Algselt postitas Yolonaator Vaata postitust
            Kui keegi reegleid tutvustaks siis lööksin hea meelega kampa

            edit : Leidsin õpetuse, olen ka käpp.
            igaks juhuk üle veel siin spoileris reeglid http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post503459

            11. yolonaator

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #21
              Re: KÜLA PÕLEB! WEREWOLF 8

              ei lähe vist mäng :(

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #22
                Re: KÜLA PÕLEB! WEREWOLF 8

                võin ka osaleda, kui puudu tuleb.

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #23
                  Re: KÜLA PÕLEB! WEREWOLF 8

                  ty

                  +1 or host plz now

                  Comment

                  • taavi
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 684

                    #24
                    Re: KÜLA PÕLEB! WEREWOLF 8

                    Võin host olla, kui sobib.

                    Millal alustaks?

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #25
                      Re: KÜLA PÕLEB! WEREWOLF 8

                      Algselt postitas taavi Vaata postitust
                      Võin host olla, kui sobib.

                      Millal alustaks?
                      hmm homme ja siis päev lõpeb pühapäeva õhtul? sest laupäev paljud afk

                      ja küsi rankalt siis et ta paneks sulle ajutised moderaatori õigused et saaksid teemat lukku panna jne

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #26
                        Re: KÜLA PÕLEB! WEREWOLF 8

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        hmm homme ja siis päev lõpeb pühapäeva õhtul? sest laupäev paljud afk

                        ja küsi rankalt siis et ta paneks sulle ajutised moderaatori õigused et saaksid teemat lukku panna jne

                        imo see teema lukkupanemine ka pointless, need, kes epale päeva lõppu kirjutavad on out ja kogu muusika

                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #27
                          Re: KÜLA PÕLEB! WEREWOLF 8

                          ***Libahunt 8 game thread***
                          http://foorum.pokkeriprod.com/showth...961#post511961
                          Kohekohe saadan rollid.

                          E: rollid saadetud!
                          Last edited by taavi; 29.03.13, 19:59. Põhjus: rollid

                          Comment

                          • Yolonaator
                            Julm Donk
                            • Feb 2013
                            • 81

                            #28
                            Re: KÜLA PÕLEB! WEREWOLF 8

                            Kui keegi teab niukest saiti nagu byond, siis seal on üks mäng, mis on põhimõtteliselt sama nagu siin libahundi teema. Vahe selles, et seal mängud käivad raundide kaupa ja üks mäng võib kesta 5-10 min. Ainult libahuntide ja külaelanike asemel on seal mafia ja linnainimesed, kelle vahel igasugused huvitavad rollid jaotatud on.

                            Kui inimesed huvitatud, võib seal aja kokku leppida ja mõned mängud teha, iseenesest väga fun. Kui keegi huvitatud saatke PM ja võin tutvustada kuidas ja mis, või ehk isegi teema teha, kui huvitab paljusid.

                            Comment

                            Working...