Pärast pikki treeninguid Barad-dûri tulemägedes olen tõusnud tuhast nagu Phoenix ja on aeg küla taas põlema panna

Mängijate list:
1.
...
13.
14. q_q
0/13
(Keegi võiks hostimise enda peale võtta aga kui keegi nõus pole siis kuna ma teema tegin võin ise seda teha, aga meelsamini mängiks)
Hetkel formaat tavaline 13er 9 külaelaniku, 3 hunti ja 1 külatark aga võime arutada selle üle

Mängijate list:
1.
...
13.
14. q_q
0/13
(Keegi võiks hostimise enda peale võtta aga kui keegi nõus pole siis kuna ma teema tegin võin ise seda teha, aga meelsamini mängiks)
Hetkel formaat tavaline 13er 9 külaelaniku, 3 hunti ja 1 külatark aga võime arutada selle üle
Comment