11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

    UTG+1: Tundmatu. Tõenäoliselt halb, sellel viitab ta stack + OOP squeeze callimine + see ,et laupäeva õhtu :)

    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($319.30)
    Button ($197)
    SB ($228.20)
    BB ($97)
    UTG ($162.25)
    UTG+1 ($180.70)
    MP1 ($44)
    MP2 ($106.45)
    Hero (MP3) ($200)

    Preflop: Hero is MP3 with A, K
    1 fold, UTG+1 raises to $8, 1 fold, MP2 calls $8, Hero raises to $30, 4 folds, UTG+1 calls $22, 1 fold

    Flop: ($71) A, 7, 4 (2 players)
    UTG+1 bets $38, Hero calls $38

    Turn: ($147) 2 (2 players)
    UTG+1 bets $52, Hero raises to $132 (All-In), UTG+1 calls $60.70 (All-In)

    River: ($372.40) 2 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $372.40 | Rake: $3
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

    NB! ENNE VASTAMIST LUGEGE REEGLITES ON MUUDATUS!

    LÜHIDALT: KUI TE SELGITATE OMA MÕTTE PROTSESSI VÄHEMALT KAHE LAUSEGA, SIIS SAATE KAKS LISA PUNKTI, OLENEMATA KAS TEIE VASTU ON ÕIGE VÕI VALE!

    IDEE KLAMBER'ILT!

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #3
      Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

      Ok kuna tundmatu, siis on veidi kehva pakkuda variante, aga vaatame nüüd bet sizeingut. Fopil peaaegu pool potist ja turnil üks kolmandik potist , see lausa kisendab mingi äss rääbise järgi, ei oleks imestatud ka , kui oleks split olnud. AK -ga ma arvan oleks rahulikult all in liigutud ja korralikud betid tehtud.

      AA KK is out of the question
      QQ-JJ all in ei liigu(kuna bet sizeng nii halb, siis tegelt ei imestaks, kui tegemist oleks QQ-ga)

      Kahjuks on sellel käel palju variante ja see tõttu tuleb kolm kätt pakkuda.

      A Q
      A J
      Q Q

      P.S. Mängija ikka müstiliselt halb, kui ta squeeze callib nende kätega ilma readideta+bet sizeing naruväärne, või oli siis turn blocker bet, et odavamalt showdownile saada.

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #4
        Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

        Kuna ta on tõenäoliselt halb, siis arvatavasti tõstab ta sealt iga A+pilt käega + suurte pocketitega + kaks pilti kätega, ja kui ta juba tõstnud on, siis 3-beti peale kindlasti call.
        flopist sai ässale pihta ja on võimeline top paariga all-in minema, kicker rolli ei mängi. ma pakuks range'i AK-A10, kuna sinu käes on juba üks K, ja punkte tahan rohkem saada, siis jääb:

        A Q
        A J

        Comment

        • HotGutShot
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #5
          Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

          Pakun et tal on A K kuna ta flopil betib nii palju et saaks turnil alllini minna. Ei usu et AA.
          Teine võimalus A Q kuna ta arvab et ässa paar on parim ning Herol pole paremat kätt.

          Comment

          • taavi
            Grinder
            • Oct 2008
            • 684

            #6
            Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

            Q Q
            J J
            A 2

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #7
              Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

              A J

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #8
                Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                Kuna ta ei reraisenud pf, siis AK, tõenäolisemalt AQ või AJs vb ka os. Väikse pocketiga ta võiks ka nii mängida, et hittis oma 7e ja hakkas turnil kusema ruutu pärast. Sellel ka kaks võimalust, et kas tal oli placeboeffekt selle turni ruutuga, et tal A Q ja nägi, et nahhui veel ruutu maas. Vahet pole, et ei saa enam flushi. Laupäev ikkagi.

                A Q oli esimene mõte, seega lükkan selle lukku
                ja nalja pärast panen 7 7 ka lukku

                Comment

                • Yokker
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 207

                  #9
                  Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                  Kuna ta callis rerasi siis ta käega midagi mäda..tähendab kas Ax või 22-77..päris pull kui sai kahe jooksvaga nelliku...vb läks ka jj-Kk hulluks :D...ei oska öelda täpselt :D

                  Comment

                  • Yokker
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 207

                    #10
                    Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                    lugesin reegleid alles peale postitus seeega uus katse :D...kuna eelnevalt ütlesin et ta käega midagi mäda sest callis rerasi..järlikult panen panused AQ-le pocket 77dele ja vb joppas ahvil pocket 44dega...:D

                    Comment

                    • grigory
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 74

                      #11
                      Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                      Ma arvan, et ta panustas alguses AX mingi panuse sest pidi nagu tõstma, nägi raise mõtles pohh vaatan flopi ära ja nägi seal A.
                      Armus oma ässa ära ja maksis oma kullakese e A J kinni.

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #12
                        Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                        A Q
                        Kuna rankal oli laupäeval kõva lõikuspidu siis sa ometi ei saanud kaotavat kätt siia lihtsalt postitada.
                        Sellisel juhul poleks stiilinäidet laubaõhtustest donkidest.
                        Igatahes sa võitsid selle käe. :)

                        Comment

                        • RaitS
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 35

                          #13
                          Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                          arvan et tal on kas AK, ehk split,
                          või tal on 77

                          ehk midagi sinna kanti ! :)

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #14
                            Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                            Kuna ta ikkagi 2 streeti bettis, siis tal midagi on. Turn bet on väike sest ta arvab et tal on parim käsi ja tahab valuet saada ning all in minna, sest isegi kui sa lihtsalt calliksid turni ega sa siis enam riveris foldiks ta 60 dollarilisele betile.

                            A Q

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: 11. Käsi - Aega Vastamiseni: 15. Oktoober, 23:59:59

                              A Q
                              J J

                              Sisetunne ütleb, et tal JJ või QQ, aga ma ei tea, pakun ikkagist AQ või JJ. Pigem on tal Ax suited, sest nii koledast positsioonist vaevalt et ta raiseks :).
                              Eks näis missaaab:)

                              Comment

                              Working...