***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #616
    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    jup. õigus on, lugesin alles nüüd. minu viga, vabandan.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #617
      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
      no need "reeglid" võiks panna korralikult paika. vähemalt teha ülevaade. pooled mängijatest arvavad, et KT-d claimida ei tohi ning sellele järgneb modkill, pooled ütlevad, et ei järgne. Kuskil kirjas ei ole... Tolles olukorras oli situatsioon selline, kus eeldati, et KT-d tohib claimida ainult KT (ranka tõi selle esimesena välja). Seepeale q_q claimis peale mind KT.

      eniveis see oli minu poolt viga, kuid tunnistasin seda kohe. (kuigi minu arvates oli suurim viga see, et ma tulin välja päeval, mitte õhtul. KT hundi vastu vahetamine - eriti q_q vastu oli imo +ev). Lihtsalt lenci 2 nädalat peale mängu väljatulek kõlas siukese bossitsemisena. viga tehtud, viga tunnistatud, edasi mindud...
      No rankat nüüd küll ei tasu kuulata reeglite koha pealt. KT-d võib igas olukorras claimida. Reeglites peaks kirjas olema, et valetamine osa mängust. Seega võib seda teha ja kuskil keeldu ei ole selle kohta.

      Comment

      Working...