***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #571
    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
    Aaa maxi eile peale seda manöövrit kui panin hääle eluvenna peale ja tema kaasa tuli ja õhtul kui enda kahtlused tema vastu välja tõin ütles, et pani oma hääle sinna et näha kes kaasa tuleb ja kes mida teeb. Seetähendab, et ta pidi eile eluvenda 99% külaks pidama. Niiet jah, gg imo.
    Ok hääleta mind ja paneme päeva lukku, seda oli arvata, et nii läheb.

    GG hundid ja WP.

    Epic oleks muidugi kui Jmskn69 või WoW oleks hundid. Siis oleks küll hästi mängitud

    Comment

    • eluvend
      Grinder
      • Sep 2010
      • 640

      #572
      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
      Lol jmknsk kadunud, flipime võidu peale :D?
      Ma kardan, et seekord peab jah flipiga võidu ära tooma! :D
      Seda vist loota, et ta tagasi tuleks ja veel enam, et ümberhääletaks on liiga palju paluda:D

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #573
        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        Järjekordselt tegi küla mingit metat ja feilis samas kui hundid lasid straight-forward lõpuni välja.

        Viimane mäng minupoolt ka, enam ei viitsi

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #574
          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          Vaevalt siin enam ühte mängu kokku ajada annabki, ikka jube kähku see libahundi buum siin vaibunud.

          Comment

          • eluvend
            Grinder
            • Sep 2010
            • 640

            #575
            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            No kuule tere!
            Straight-forward oleks huntide poolt siis, kui jmskns oleks hunt :D
            Sinu praegune hundikandidaat ehk mina olen konkreetselt külana käitunud ja aktiivselt mängu üritanud lahendada.
            Omaette teema on muidugi see, kui aktiivselt tegutseti mängus. Aga see on teemaks juba peale 22:30

            Comment

            • Jmskns69
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2012
              • 477

              #576
              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              Algselt postitas eluvend Vaata postitust
              jmskns, enne kui ära kaod.
              Mõtle kas või hetk, et kas oled ikka õigetel jälgedel. Kuidas mäng on kulgenud, kes on julgenud võtta vastutust väljahääletamistel ja pakkunud ise nimesid välja, ühesõnaga koguaeg pildis ja püüdnud hoida teemat aktiivsena. Hundina puuduks ju mul igasugune vajadus selleks, sest kui siin teemas vaikus oleks, siis ei juhtuks ka midagi ja saaksin rahulikult vaikuses toimetada. Iga hääletus olen olnud lõpus olemas ja kuuldanud inimeste arvamusi ja ärgitanud hääletama
              Avicii tõmbas mulle mütsi pähe täpselt samamoodi. Mina oma häält täna enam ei muuda. Saaagu või sitem !

              Comment

              • Jmskns69
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2012
                • 477

                #577
                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                Järjekordselt tegi küla mingit metat ja feilis samas kui hundid lasid straight-forward lõpuni välja.

                Viimane mäng minupoolt ka, enam ei viitsi
                Kui sina leiad asjalikke argumente miks Wow hunt on võin hääle temale tõsta !

                Comment

                • eluvend
                  Grinder
                  • Sep 2010
                  • 640

                  #578
                  Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  Eelmiste mängude emotsioone, ei tohiks muidu kaasa võtta uude mängu :)
                  Aga miks Wow, kes kõigi arvates ju kindel küla, siis leiab, et Maxi hunt ja mina küla?

                  Comment

                  • WowAwiAA
                    Pokkerihai
                    • Sep 2010
                    • 2715

                    #579
                    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    :D:D:D:D:D

                    Comment

                    • WowAwiAA
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 2715

                      #580
                      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Olen mina ka igast gaming foorumeid külastanud kus teadagi milline liikmeskond, aga no nii ärritavat inimest nagu jmsknsk ma ei tea no....

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #581
                        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                        Aaa maxi eile peale seda manöövrit kui panin hääle eluvenna peale ja tema kaasa tuli ja õhtul kui enda kahtlused tema vastu välja tõin ütles, et pani oma hääle sinna et näha kes kaasa tuleb ja kes mida teeb. Seetähendab, et ta pidi eile eluvenda 99% külaks pidama. Niiet jah, gg imo.
                        TO jmskns!!!!
                        Praegu tahad sa öelda, et hääletad pigem keda tahes kui maxit?

                        Comment

                        • WowAwiAA
                          Pokkerihai
                          • Sep 2010
                          • 2715

                          #582
                          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Aaa ja selgitan jmskns, see arvamus sinust ainult siinse selle mängu põhjal.

                          Comment

                          • WowAwiAA
                            Pokkerihai
                            • Sep 2010
                            • 2715

                            #583
                            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                            Aaa ja selgitan jmskns, see arvamus sinust ainult siinse selle mängu põhjal.
                            Aga see kõik on poh ja meil on mäng mängida.

                            Comment

                            • eluvend
                              Grinder
                              • Sep 2010
                              • 640

                              #584
                              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              Muide jmskns.
                              Kui wow oleks hunt, siis ta ju hääletaks kergelt mind ja oleks kõik läbi. Kui Sina ka ei ole hunt (no ei ole ju!) siis, järelikult Sul teada 2 küla. Mis põhjustel wow aga nii ärritub, et Sa häält ei muuda? Küsi seda endalt :)

                              Comment

                              • WowAwiAA
                                Pokkerihai
                                • Sep 2010
                                • 2715

                                #585
                                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                Asi ei olnud selles, et ta häält ei muuda asi on kogu tema dünaamikas siin mängus. Aga see ei ole praegu arutada.

                                Comment

                                Working...