Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
Ok, kurat veidi hilja jõudsin tagasi aga tundub et eluvenna rong läks käima ja kõrvale midagi ei tekkinud, seega suht informatiivne liigutus.
Muide, mul on täna idee mis peaks suht 0 EV olema. Hääletame Luuki välja. Kui ta on küla ja saab modkilli, siis me kaotame niikuinii ühe päeva ära sellega. Võtame ta parem ise välja ja me ei kaota sellega otseselt midagi, ainult 1 küla täna öösel ja kui Luuk on hunt siis niikuinii tuleb homme flip, aga täna on päris informatiivne päev.
Samuti enne ööd peaks igaüks tegema ühe listi kes võiks olla hundid ja kes küla, niiviisi saame homme hea baasi
Ok, kurat veidi hilja jõudsin tagasi aga tundub et eluvenna rong läks käima ja kõrvale midagi ei tekkinud, seega suht informatiivne liigutus.
Muide, mul on täna idee mis peaks suht 0 EV olema. Hääletame Luuki välja. Kui ta on küla ja saab modkilli, siis me kaotame niikuinii ühe päeva ära sellega. Võtame ta parem ise välja ja me ei kaota sellega otseselt midagi, ainult 1 küla täna öösel ja kui Luuk on hunt siis niikuinii tuleb homme flip, aga täna on päris informatiivne päev.
Samuti enne ööd peaks igaüks tegema ühe listi kes võiks olla hundid ja kes küla, niiviisi saame homme hea baasi
Comment