***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tiigrikutsu
    Grinder
    • Oct 2011
    • 522

    #451
    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    Põhjus, põhjus oli see, et küla välja võtmisega ei oleks nii kiire olnud imo, aga poh. Jätan hääle sinu peale anyway.

    Comment

    • eluvend
      Grinder
      • Sep 2010
      • 640

      #452
      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      Ootame siis õhtust liiklust siin. Praeguse seisuga siis eelistatakse mind või synfonyt, avaldage siis arvamust, et kumb ja miks! Pole mõtet viimase sekundi peale jätta, peab jälle muidu raskeid valikuid tegema ja võibolla mitte parimaid

      Comment

      • Synfony
        Jube Noob
        • Feb 2013
        • 148

        #453
        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        Tiiger on lihtsalt ajuvaba tüüp :D.
        Hääletan Eluvend , sest ta on teinud minu arvates palju hundiseid postitusi ja oli minujaoks algusest peale üks kahtlusalustest. Välja hääletamine annaks rohkem reade juurde võrreldes teistega. Ofc on võimalik, et ma eksin ja siis kellad, kuid ei näe ka täna paremat kanditaati keda hääletada.
        Kes soovivad mind hääletada, siis lükake vähemalt mingi argument ka, lamp on vaadata tiigri laatseid hääletajaid. :D

        Comment

        • eluvend
          Grinder
          • Sep 2010
          • 640

          #454
          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Synfony Vaata postitust
          Kes soovivad mind hääletada, siis lükake vähemalt mingi argument ka, lamp on vaadata tiigri laatseid hääletajaid. :D
          No ilmselt on Sul minek täna. Põhjuseid on juba on öeldud. Kui keegi mõistlikumate argumentidega ja parema variandiga lagedale ei suuda tulla.

          Comment

          • Jmskns69
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2012
            • 477

            #455
            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            Teatan alandlikult, et minu armas neli aastat vana Delli läpakas andis otsad. Minu mänguaktiivsus sai sellest tugeva löögi.

            Hundid on kas eluvend ja tiiger või maxi ja synfony. Mina oma lolli aruga panen eluvenna peale oma hääle.

            Comment

            • eluvend
              Grinder
              • Sep 2010
              • 640

              #456
              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              Panen hääle ära ka hetkel - Synfony - ehk aktiviseerib veits inimesi

              Comment

              • eluvend
                Grinder
                • Sep 2010
                • 640

                #457
                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                Teatan alandlikult, et minu armas neli aastat vana Delli läpakas andis otsad. Minu mänguaktiivsus sai sellest tugeva löögi.

                Hundid on kas eluvend ja tiiger või maxi ja synfony. Mina oma lolli aruga panen eluvenna peale oma hääle.
                Kui oled küla, siis muuda ümber. Ei ole mõtet külaelanikku täna enam välja ajada

                Comment

                • WowAwiAA
                  Pokkerihai
                  • Sep 2010
                  • 2715

                  #458
                  Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Jmskns69 Vaata postitust
                  Teatan alandlikult, et minu armas neli aastat vana Delli läpakas andis otsad. Minu mänguaktiivsus sai sellest tugeva löögi.

                  Hundid on kas eluvend ja tiiger või maxi ja synfony. Mina oma lolli aruga panen eluvenna peale oma hääle.
                  Enne kui õhtuse rongi tegime, oli synfonil kõige rohkem hääli ning maxi ja tiiger tema peal. Niiet mam õtleks need duod ümber.

                  Comment

                  • eluvend
                    Grinder
                    • Sep 2010
                    • 640

                    #459
                    Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    Seejuures olid muidugi Sina üks neist, kes Synfony pealt hakkas ära tüürima eile rongi :D
                    Aga mis arvad Synfonyst? Või muud mõtted, mis vääriks jagamist?

                    Comment

                    • Synfony
                      Jube Noob
                      • Feb 2013
                      • 148

                      #460
                      Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Mitu korda küla eksida võib üldse ?

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #461
                        Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas eluvend Vaata postitust
                        Seejuures olid muidugi Sina üks neist, kes Synfony pealt hakkas ära tüürima eile rongi :D
                        Aga mis arvad Synfonyst? Või muud mõtted, mis vääriks jagamist?
                        Mina ei tüürinud camu oli mu viimane variant, aga keegi ei anna reade, pooled afkivad, küsimustele ei vastata, küla see ei heiduta et välditakse teemasi. Ja seetõttu ei saanud õhtuks mingeid reade ning teadsin, et keegi seda camu teemat ei dropi ning kõik rääkisite mis ime readid sealt saab kah. Aga nüüd vaatan kohe teemat täies pildis ja siis püüan mingid järeldused teha.

                        Comment

                        • Synfony
                          Jube Noob
                          • Feb 2013
                          • 148

                          #462
                          Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          Pealegi see, et Max minule küla tundus ei tähenda, et me ühes paadis oleks. Nagu teada ta oskab hästi tegelt mängida ja võib mingi ime läbi ka hunt olla. Pole tema postidesse süvenenud, vaid möödaminnes on jäänud temast rohkem küla mulje.

                          Comment

                          • eluvend
                            Grinder
                            • Sep 2010
                            • 640

                            #463
                            Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            Kõigepealt sõltub, kas LuuK saab modkilli. Kui saab ja täna küla läheb siis on homseks seis 3:2 külaelanike kasuks ning eksida enam ei saa.

                            Comment

                            • tiigrikutsu
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 522

                              #464
                              Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              Hääletan eluvend-a hakkasin synfonit kartma. :(

                              Comment

                              • eluvend
                                Grinder
                                • Sep 2010
                                • 640

                                #465
                                Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                Mis te loodate saavutada sellega, kui mina välja lähen? Saate teada, et ma olen küla. Lahendab see teie jaoks siis mängu ära?

                                Comment

                                Working...