Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
Põhjus, põhjus oli see, et küla välja võtmisega ei oleks nii kiire olnud imo, aga poh. Jätan hääle sinu peale anyway.
Põhjus, põhjus oli see, et küla välja võtmisega ei oleks nii kiire olnud imo, aga poh. Jätan hääle sinu peale anyway.
Comment