ehk siis iga esimene päev peaks hunt claimima end KT-ks suvalise külaelaniku kalla, siis unclaimima ja oleks mängu lõpuni clear küla? Suht hea strateegia. Something smells very fishy here...
kindlasti mitte
vaata eelmine mäng kus sa hunt olid
ma lock clearisin synfony sest ta muutis lõpus hääli too mäng
samamoodi võid küsida nüüd "muudan lõpus hääle olen lock clear? smeels fishy"
yep obv aga see oli esimene kord kui keegi seda tegi, samamoodi nagu praegu on esimest korda kui keegi nii teinud suhtb
Re: ***Libahunt 7 game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
ja q_q teeb täpselt sama asja, mida mina tegin. ta tahab võita ühe päeva edu ja karupoeg palun ära lase modkilli teha. saad aru, et isegi kui rahvas sind ei usu, siis jõuame samale maale: freerollime, aga seda ei juhtu. kui sa lased end ära süüa siis sa vahetad KT ühe hundi ja külaelaniku vastu, kui saaksid end vahetada ainult hundi vastu.
please ära tee. teeme puhta mängu. selle jaoks muidugi peaks täna camu välja hääletama, ja homme q_q, aga ei soovi eriti keeruliseks ajada.
Comment