***Libahunt 7 registreerimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • LuuK
    Vana Tegija
    • Dec 2008
    • 1138

    #1

    ***Libahunt 7 registreerimise teema***

    Registreerimiseks postitage oma nõusolek siia teemasse. Mängu viib läbi Avicii ja mängu jaoks tuleb uus teema.

    Nimekiri:

    1.Simmo
    2.WowAwiAA
    3.LuuK
    4.q_q
    5.camu
    6.eluvend
    7.Jmskns69
    8.ranka
    9. timz0333
    10.Maxi
    11. IamAllin
    12.tiigrikutsu












    Spoileris eelmise mängu värgid.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by LuuK; 25.02.13, 20:58.
  • Jmskns69
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2012
    • 477

    #2
    Re: ***Libahunt VI game thread***

    Elu on näidanud, et päeva algus võiks isegi hiljem olla. Samas mina näiteks iga päev õhtul päeva lõpus netis veel ei ole. Mulle sobiks päeva lõpp paremini 22.30 aga ega enamus vähemuse järgi joonduma ei pea !

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: ***Libahunt VI game thread***

      Pigem lõppeb ikka 22:30 ja hakkab hiljem 12:00 sobib hästi

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #4
        Re: ***Libahunt VI game thread***

        Algselt postitas LuuK Vaata postitust

        teemasse ei ole lubatud postitada oma karakterit. Erandiks on külatark, kes võib soovi/vajaduse korral ennast avalikustada.
        See punkt, juba eelmine mäng tekkis küsimus aga mängu kestel ei tahtnud küsida. Kas siis on keelatud öelda: "Ma olen külaelanik" ?

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #5
          Re: ***Libahunt VI game thread***

          see lihtsalt varasematest mängudest reeglite kopeerimisel tekkinud ebakõla. Nt oli game III -s 100 erinevat rolli.

          Aga nagu ma aru saan, siis sa ei või ka cheatida ning öelda, et "ma olen külatark" kui ma seda ei ole. Seega on antud reegli point see, et konkreetselt võib kapist välja tulla ainult külatark.

          Comment

          • IamAllin
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 1653

            #6
            Re: ***Libahunt VI game thread***

            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
            see lihtsalt varasematest mängudest reeglite kopeerimisel tekkinud ebakõla. Nt oli game III -s 100 erinevat rolli.

            Aga nagu ma aru saan, siis sa ei või ka cheatida ning öelda, et "ma olen külatark" kui ma seda ei ole. Seega on antud reegli point see, et konkreetselt võib kapist välja tulla ainult külatark.
            nope, täiesti valesti oled aru saanud. Külatarga lolli võivad kõik omale claimida.

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #7
              Re: ***Libahunt VI game thread***

              :( no ma olen koguaeg nii arvanud, kuid keegi game x ütles, et ei tohi claimida. TUndus endalegi imelik, kuid ei hakanud vastu vaidlema...

              Comment

              • tiigrikutsu
                Grinder
                • Oct 2011
                • 522

                #8
                Re: ***Libahunt VI game thread***

                Karupoeg on hunt!

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #9
                  Re: ***Libahunt VI game thread***

                  claimida võib kõiki rolle

                  Comment

                  • marcoloco
                    FPP Pro
                    • Nov 2010
                    • 203

                    #10
                    Re: ***Libahunt VI game thread***

                    paras ajar66vel see m2ng, aga proovin ikka veel korra.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #11
                      Re: ***Libahunt VI game thread***

                      proovin ka mängida

                      Comment

                      • OuMaiGaad
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2010
                        • 482

                        #12
                        Re: ***Libahunt VI game thread***

                        in

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #13
                          Re: ***Libahunt VI game thread***

                          13 koos? võiks alustada homme

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #14
                            Re: ***Libahunt VI game thread***

                            võib 13-kesi teha küll. aga lepime kokku, et omasid ei hääleta siis

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #15
                              Re: ***Libahunt VI game thread***

                              15 parem kui 13? Kui nii, siis ma ka IN :D

                              Comment

                              Working...