Registreerimiseks postitage oma nõusolek siia teemasse. Mängu viib läbi Avicii ja mängu jaoks tuleb uus teema.
Nimekiri:
1.Simmo
2.WowAwiAA
3.LuuK
4.q_q
5.camu
6.eluvend
7.Jmskns69
8.ranka
9. timz0333
10.Maxi
11. IamAllin
12.tiigrikutsu
Spoileris eelmise mängu värgid.
Nimekiri:
1.Simmo
2.WowAwiAA
3.LuuK
4.q_q
5.camu
6.eluvend
7.Jmskns69
8.ranka
9. timz0333
10.Maxi
11. IamAllin
12.tiigrikutsu
Spoileris eelmise mängu värgid.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Rollid saadetud. Kontrollige, et kiri saabus.
Registreerimine suletud.
1. Facepoker
2. Jmsnks69
3. Karupoeg
4. q_q
5. tiigrikutsu
6. Synfony
7. IamAllinn
8. timz0333
9. WowAwiAA
10. marcoloco
11. Pumper
12. OuMaiGaad
13. Maxi
14. Viisl
15. Avicii
Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. Teemas võivad ainult postitada elusolevad mängijad ja kui on päev.
**REEGLID ja MUU INFO***
Ülesehitus
Mängul on kaks osapoolt.
3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
11 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
1 külatark, kes igal öösel (v.a. öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.
Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.
Mängul on kaks faasi:
1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 12:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22.30 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22.31 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.
Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui svenza oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
svenza
Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.
Oluline:
Ühtegi postitust EI OLE lubatud muuta ega kustutada.
mängus ei tohi kasutada rahalisi mõjutusmeetodeid. Näiteks ei tohi öelda: "yo-yo patsime sota peale, et ma ei ole hunt"
palun olge austusest kaasmängijate vastu võimalikult aktiivsed! Mängust eemaldatakse mängijad, kes ei näita ülesse huvi osalemise vastu või ei lisa sisukaid postitusi teatud perioodil (ilma mõjuva põhjuseta).
Muu info:
Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud, aga jälgige, et Te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või. Samuti iga mängija peab teemas postitama igal mängupäeval.
Kui midagi jäi arusaamatuks, siis saatke mulle kiri, mitte ärge küsige siin teemas.
Kellelgi pole lubatud kuskil teistel teemades mängu üle arutleda. Samuti proovigem olla ausad ja teha pigem endale mäng põnevaks ning kui sõbraga koos mängite, siis teistel teedel ka mitte üksteisega suhelda.
Tuletan meelde, et ka mängus kehtivad foorumi üldreeglid. Näiteks, kellegi solvamine ja sõimamine on keelatud.
Tulistan hoiatamata.
Registreerimine suletud.
1. Facepoker
2. Jmsnks69
3. Karupoeg
4. q_q
5. tiigrikutsu
6. Synfony
7. IamAllinn
8. timz0333
9. WowAwiAA
10. marcoloco
11. Pumper
12. OuMaiGaad
13. Maxi
14. Viisl
15. Avicii
Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. Teemas võivad ainult postitada elusolevad mängijad ja kui on päev.
**REEGLID ja MUU INFO***
Ülesehitus
Mängul on kaks osapoolt.
3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
11 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
1 külatark, kes igal öösel (v.a. öö enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.
Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.
Mängul on kaks faasi:
1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 12:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22.30 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22.31 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.
Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui svenza oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
svenza
Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.
Oluline:
Ühtegi postitust EI OLE lubatud muuta ega kustutada.
mängus ei tohi kasutada rahalisi mõjutusmeetodeid. Näiteks ei tohi öelda: "yo-yo patsime sota peale, et ma ei ole hunt"
palun olge austusest kaasmängijate vastu võimalikult aktiivsed! Mängust eemaldatakse mängijad, kes ei näita ülesse huvi osalemise vastu või ei lisa sisukaid postitusi teatud perioodil (ilma mõjuva põhjuseta).
Muu info:
Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud, aga jälgige, et Te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või. Samuti iga mängija peab teemas postitama igal mängupäeval.
Kui midagi jäi arusaamatuks, siis saatke mulle kiri, mitte ärge küsige siin teemas.
Kellelgi pole lubatud kuskil teistel teemades mängu üle arutleda. Samuti proovigem olla ausad ja teha pigem endale mäng põnevaks ning kui sõbraga koos mängite, siis teistel teedel ka mitte üksteisega suhelda.
Tuletan meelde, et ka mängus kehtivad foorumi üldreeglid. Näiteks, kellegi solvamine ja sõimamine on keelatud.
Tulistan hoiatamata.
Comment