***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Avicii
    Grinder
    • Nov 2012
    • 800

    #601
    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    1. jmsnks69 - on teinud miskeid külaseid poste imo, samas ei julgeks küll 100% clearida, samas on vaikne ja midagi erilist ei postita, kaitses küll end täna nüüd suht ok argumentidega
    2. iamallin - 50/50 imo, kui ta poste vaadata siis on olnud rongidel viimased 2 päeva, ja ei tahtnud timzi hääletada kuna arvas, et KT - pigem küla siiski
    3. q_q - kui tuleb välja, et sa hunt oled siis ma teen sulle liitri viina, well played mate - aga usun, et oled küla
    4. synfony - imo on suht tagaplaanile jäänd ja ajalugu on näidanud, et hundid ongi tagaplaanil, nagu eelmine mäng taavi ja wow kes alguses said veits tuld ja siis kadusid sootuks kaardi pealt, joppas, et alla andsid
    5. tiigrikutsu - tundub küla, loll küla aga siiski küla
    6. Avicii - Tulevan top1 DJ in tha world
    7. LuuK - no blää, mitu korda on ta hunt olnud, vastu oddse rsk, plus on teinud miskeid külaseid poste - samas eile tiigrikutssu hääletaamine alguses tundus kahtlane, ning sealt kogus tema rong ka tuure - POLE KINDEL aga arvan, et küla
    8. Marcoloco - ka yks kahtlusalune, on leiutanud igast teooriaid ja värke, tundub hundine
    9. Maxi - pakun puusalt, et yks untidest m2ngib see m2ng aktiivset hunti ja miks ei võiks see tema olla, täpselt see, et kuna me siiamaani ei ole kedagi kätte ssaanud siis mina ei julge kyll 100% lockclearida kedagi
    10. camu - sama mis synfony, suht vaikne ja sellest ranka pressimisest ma aru ei saa, kunagi peaks ta sihikule võtma sest tema võiks olla ka yks hunt
    11. ranka - ei imestaks kui oleks hunt, samas tundub rohkem külana, päevikus rääkis et pidi vist tais ladyboysi ahistama ja seega ei süvene mängu, võiks ka tule alla panna kunagi

    Comment

    • Avicii
      Grinder
      • Nov 2012
      • 800

      #602
      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

      Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
      vaatame, mis rankast saab
      äge tho, et nii kui ma sinu nime mainisin hüppasid sa ranka rongile, nagu oleks hirm nahka tulnud

      Comment

      • Avicii
        Grinder
        • Nov 2012
        • 800

        #603
        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

        IamAllin

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #604
          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

          Algselt postitas Avicii Vaata postitust
          äge tho, et nii kui ma sinu nime mainisin hüppasid sa ranka rongile, nagu oleks hirm nahka tulnud
          tuligi noh

          Comment

          • IamAllin
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 1653

            #605
            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

            Algselt postitas Avicii Vaata postitust
            IamAllin
            kui ma oleks hunt, siis mik ma üldse oleks olnud nõus esimene päev timpzi rongi muutma hakkama, kui q_q küsis seda??

            Comment

            • Maxi
              Pokkerihai
              • Nov 2010
              • 1849

              #606
              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

              Ranka ladyboy rongiga ma tuleks küll kaasa, aga mina olen viimane vagun

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #607
                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                iamallin (ma vihkan selle nime trükkimist) pigem küla

                nkn tuleb jsmnksn külal välja võtta ju, mis see saavutab, kui muudame ronge nüüd?

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #608
                  Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                  kui jnsmnks oleks nõus külaga koguaeg samu asju hääletama siis võiks ellu ta jätta küll :D

                  Comment

                  • Avicii
                    Grinder
                    • Nov 2012
                    • 800

                    #609
                    Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                    kui ma oleks hunt, siis mik ma üldse oleks olnud nõus esimene päev timpzi rongi muutma hakkama, kui q_q küsis seda??
                    esimesel päeval hääletasid sa wowi, siis timpzi ja lõpuks maxit(kui sa poleks muutnud oled wowi ja timzi vahel flip olnud) kõik olid suht legit rongid ja easy peale hüppata, eile hääletasid kardaani suht ei midagi põhjendades

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #610
                      Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                      Ranka ladyboy rongiga ma tuleks küll kaasa, aga mina olen viimane vagun
                      sinu puhul on ka väike kahtlus, täna hääletasid sa esimese asjana luuki siis jmski4900538475 ja nüüd rankat

                      Comment

                      • tiigrikutsu
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 522

                        #611
                        Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                        Lol, ma olen alati mingi loll küla? Vaadake keda te hääletate ja siis öelge kes on loll. xd
                        Ainukesi lolle otsuseid olete teinud mitte mind kuulda võttes ja mind välja hääletades (eelmine mäng).

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #612
                          Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                          need kõik potensiaalsed hundid ju

                          Comment

                          • IamAllin
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 1653

                            #613
                            Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                            Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                            esimesel päeval hääletasid sa wowi, siis timpzi ja lõpuks maxit(kui sa poleks muutnud oled wowi ja timzi vahel flip olnud) kõik olid suht legit rongid ja easy peale hüppata, eile hääletasid kardaani suht ei midagi põhjendades
                            mida sa ajad? panin täpselt 22:30 (ootasin veel umebs 40 sekki peale 22:30 saabumist) timpz. Ootasin sellepärast, et keegi muu ei paneks ning muutsin, sest lootsin, et hundid ei hakka teda välja võtma öösel, kuna arvavad et küla võtab ta ise varsti välja.

                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #614
                              Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                              mingit flippi ei oleks saanud tulla.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #615
                                Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

                                Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                                mida sa ajad? panin täpselt 22:30 (ootasin veel umebs 40 sekki peale 22:30 saabumist) timpz. Ootasin sellepärast, et keegi muu ei paneks ning muutsin, sest lootsin, et hundid ei hakka teda välja võtma öösel, kuna arvavad et küla võtab ta ise varsti välja.
                                mis posti järgi sa day1 aru said, et timz kt?

                                Comment

                                Working...