Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
well, imo ei, ega ta seal ka alguses palju ei kirjutanud, ronis rongidele ja midagi oluliselt ei selgitand, smailid ka väga meeldisid, tundub kahtlane aga mitte top1
Algselt postitas kardaanirist
Vaata postitust
Comment