Re: ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!
LuuK+Maxi ka really hundised.
Samuti ma olen meelt muutnud tiigrikutsu suhtes, eelmine mäng põhiargument ta tapuks oligi see random hääletamine ja et ta on niisama tore kutt. Siinkohal ma küll eeldaks, et ta õpib sellest(Wow ja nendega leian, et see loogika ei kehti eriti), st kui ta hundiks sattus, siis nii mängida oleks tal optimaalne.
Ma arvan, et kõik need tüübid koos kardaaniga on tõenäolisemalt hundid kui timz või marco, küll aga viimastest saame vähemalt mingit infot random interactionitest, nii et mul on suht poogen, kes siin täna läheb.
Wow suhtes ka veel see, et kui ta on küla, siis see kindlasti ei tähenda, et 2-3 hunti saab tema rongilt, küla on overpowered selles mängus ja see rong täitus ka ülikiirelt, nii et "see rong sucks" siin ei kehti samamoodi kui avicii-l viimane mäng imo.
LuuK+Maxi ka really hundised.
Samuti ma olen meelt muutnud tiigrikutsu suhtes, eelmine mäng põhiargument ta tapuks oligi see random hääletamine ja et ta on niisama tore kutt. Siinkohal ma küll eeldaks, et ta õpib sellest(Wow ja nendega leian, et see loogika ei kehti eriti), st kui ta hundiks sattus, siis nii mängida oleks tal optimaalne.
Ma arvan, et kõik need tüübid koos kardaaniga on tõenäolisemalt hundid kui timz või marco, küll aga viimastest saame vähemalt mingit infot random interactionitest, nii et mul on suht poogen, kes siin täna läheb.
Wow suhtes ka veel see, et kui ta on küla, siis see kindlasti ei tähenda, et 2-3 hunti saab tema rongilt, küla on overpowered selles mängus ja see rong täitus ka ülikiirelt, nii et "see rong sucks" siin ei kehti samamoodi kui avicii-l viimane mäng imo.
Comment