***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #106
    Re: ***Libahunt V game thread***

    Algselt postitas marcoloco Vaata postitust
    Pigem arvan et lenci valik oli praegu m6jutatud pigem sellest et sattusime just tunnikene tagasi mitmes sng lauas kokku :)
    lolz, kahjuks või õnneks mind sellised asjad absoluutselt ei mõjuta. Külane vastus tho.
    Algselt postitas Avicii Vaata postitust
    eelmisele postile lisaks veel see, et 100% küla ei hääletaks never lenci tho
    Ma just arvan, et tiiger ei julgeks hundina mind lambist niimoodi hääletada ja pigem räägiks mulle juttu, mis mulle kuulda meeldiks.

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #107
      Re: ***Libahunt V game thread***

      Mu eelmisele postile. See teise quete osa " Iga mäng on keegi tulnud ja mu eismese posti kallal nurisenud ja laati olen küla olnud." on minu kirjutatud vastust timzile, kogemata läks tema quete alla.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #108
        Re: ***Libahunt V game thread***

        Ma sain IamAllin-i külavahel pildile, ei peta sa kedagi.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #109
          Re: ***Libahunt V game thread***

          Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
          ei ole midagi siin nii väga võimatut, äkki tahad teda clearida, sest olete koos hundid?:P
          see oli naljaga öeldud

          Comment

          • IamAllin
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 1653

            #110
            Re: ***Libahunt V game thread***

            Algselt postitas lenC Vaata postitust
            Ma sain IamAllin-i külavahel pildile, ei peta sa kedagi.

            rofl, mul tulevad alati värdjad pildid.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #111
              Re: ***Libahunt V game thread***

              Hetkel kedagi ei confirmi hundinda ja pm flip anyway. Aega häält muuta piisavalt kui peaks mõni read tekkima.

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #112
                Re: ***Libahunt V game thread***

                Loodan, et see kogenematus kehvale külaelanikule hääli ei hakka koguma see oleks küll lol:D

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #113
                  Re: ***Libahunt V game thread***

                  eelmine mäng oli eluvennal täpselt sama liin hundina

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #114
                    Re: ***Libahunt V game thread***

                    ja see on täis lollus. kedagi ei confirmi hundina aga kellegi postid ikka kahtlased tunduvad?

                    flip on asi siis, kui mõelda ei viitsi

                    random generatoriga küll kellegil hääletada ei soovita enam. "hea" moodus kuskile hääl pista, et põhjendama ei peaks

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #115
                      Re: ***Libahunt V game thread***

                      Miks peaks hunt olema nii rumal, et hääletab randomit, kui saab lükata konkreetsele külale päeva viimasel hetkel kus hääled olemas?
                      Muudan hääle Imallinn sest hakkas protectima ennast kui sattus minu hundilisti huvirobiiti.

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #116
                        Re: ***Libahunt V game thread***

                        miks peaks küla olema nii rumal, et ei proovigi ennast clearida? et ei proovigi mängu lahendada?

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #117
                          Re: ***Libahunt V game thread***

                          + random tundus aus, sel hetkel kui ei oskand kedagi välja tuua.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #118
                            Re: ***Libahunt V game thread***

                            timz0333, sest hüppab ühelt häälelt teisele.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #119
                              Re: ***Libahunt V game thread***

                              kardaanirist

                              Comment

                              • IamAllin
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 1653

                                #120
                                Re: ***Libahunt V game thread***

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                Miks peaks hunt olema nii rumal, et hääletab randomit, kui saab lükata konkreetsele külale päeva viimasel hetkel kus hääled olemas?
                                Muudan hääle Imallinn sest hakkas protectima ennast kui sattus minu hundilisti huvirobiiti.
                                Mis ma siis tegema pidin? Loogiline, et kui keegi hakkab süüdistama, siis tuleb kaitsta. Kaitseks ütlesingi seda, mis üleval kirjas. Kui ükski küla ennast kaitsma ei hakkaks, siis oleks suhteliselt mõttetu see mäng ju?

                                Comment

                                Working...