***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Avicii
    Grinder
    • Nov 2012
    • 800

    #46
    Re: ***Libahunt V game thread***

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    avicii, vist eelmine mäng ütlesid, et sinuarust mõttetu low content poste spammida?

    tundub, et oled oma meelt muutnud :D
    well, vahest ei saa õigeks ajaks kaineks.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #47
      Re: ***Libahunt V game thread***

      hommikut!

      Comment

      • marcoloco
        FPP Pro
        • Nov 2010
        • 203

        #48
        Re: ***Libahunt V game thread***

        tere ka minu poolt.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #49
          Re: ***Libahunt V game thread***

          Avicii

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #50
            Re: ***Libahunt V game thread***

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            Avicii
            Miks tema?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #51
              Re: ***Libahunt V game thread***

              kahju, et sa seda küsisid :(

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #52
                Re: ***Libahunt V game thread***

                Algselt postitas camu Vaata postitust
                Miks tema?
                eelmine mäng oli hoopis teine opening

                ei postitanud alguses üldse ja low content postid tembeldas mõttetuteks

                ootasin veits teistsugust vastust, kui "alkohol, yo"

                kuna sa küsisid siis ilmselt sulle see kahtlane ei tundu?

                Comment

                • Avicii
                  Grinder
                  • Nov 2012
                  • 800

                  #53
                  Re: ***Libahunt V game thread***

                  Algselt postitas q_q Vaata postitust
                  eelmine mäng oli hoopis teine opening

                  ei postitanud alguses üldse ja low content postid tembeldas mõttetuteks

                  ootasin veits teistsugust vastust, kui "alkohol, yo"

                  kuna sa küsisid siis ilmselt sulle see kahtlane ei tundu?
                  kuule getter, ma ütlesin, et sina võiks end laivi vedada end kuna oled aktiivne ja ma pakun puusalt, et tegid eelmises mängis vähemalt tuhat posti ja vedasid mängu peale seda kui lenc ära söödi ja sellepärast hüppasid mulle kaela? Kuidagi väga attacive liini oled see mäng võtnud, kahtlustan, et oled hunt ja hääletan sind. q_q

                  Comment

                  • Maxi
                    Pokkerihai
                    • Nov 2010
                    • 1849

                    #54
                    Re: ***Libahunt V game thread***

                    Kas päev läheb lukku homme õhtu?

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #55
                      Re: ***Libahunt V game thread***

                      jah. nädalavahetusel lõppeb päev pühap 22.30

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #56
                        Re: ***Libahunt V game thread***

                        Algselt postitas Avicii Vaata postitust
                        kuule getter, ma ütlesin, et sina võiks end laivi vedada end kuna oled aktiivne ja ma pakun puusalt, et tegid eelmises mängis vähemalt tuhat posti ja vedasid mängu peale seda kui lenc ära söödi ja sellepärast hüppasid mulle kaela? Kuidagi väga attacive liini oled see mäng võtnud, kahtlustan, et oled hunt ja hääletan sind. q_q
                        yo

                        Comment

                        • Jmskns69
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2012
                          • 477

                          #57
                          Re: ***Libahunt V game thread***

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          eelmine mäng oli hoopis teine opening

                          ei postitanud alguses üldse ja low content postid tembeldas mõttetuteks

                          ootasin veits teistsugust vastust, kui "alkohol, yo"

                          kuna sa küsisid siis ilmselt sulle see kahtlane ei tundu?
                          Avicii

                          Ainuke põhjus üldse kedagi hääletada !

                          Comment

                          • tiigrikutsu
                            Grinder
                            • Oct 2011
                            • 522

                            #58
                            Re: ***Libahunt V game thread***

                            Panen siis hääle lenc-i peale, vaikus on kuidagi. Aga noh eks näis, homme on aega veel arutada ja möllata siin kõvasti. :P Alles Tallinnast jõudsin ka ja väsinud.

                            Comment

                            • tiigrikutsu
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 522

                              #59
                              Re: ***Libahunt V game thread***

                              Fak unustasin boldi panna, lenc-ile hääl siis.

                              Comment

                              • Synfony
                                Jube Noob
                                • Feb 2013
                                • 148

                                #60
                                Re: ***Libahunt V game thread***

                                Täna ei viitsi isegi kellegi pihta puusalt tulistada .. Homme aga võiks küll keegi põhjust anda :D

                                Comment

                                Working...