***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #16
    Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

    also, külatark GET

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #17
      Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

      17 mängijaga oleks tiptop. Ei tea, kas ranka pole seda teemat näinud või ei taha seekord mängida, sest eelminekord oli esimene, kes ilma jäi..

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #18
        Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

        tänud, q_q.

        Ma jõuan õhtul umbes 21.00 trennist koju, siis annan teada ning kell 10 õhtul võiks list lukku minna. Peale seda jagan rollid ära etc ning homme kell 12 start. Kiire küsimus, kas enne esimest mängupäeva (esimesel ööl siis) sai KT kellegi kohta infot ka juba küsida?

        Maxi, ei saanud aru, mis sa selle "also, külatark GET" mõtlesid :(. aga oled lisatud.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #19
          Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

          Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
          Kiire küsimus, kas enne esimest mängupäeva (esimesel ööl siis) sai KT kellegi kohta infot ka juba küsida?
          see oleneb mitu mängijat, vaata sealt tabelist kas on pregame peek or not

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #20
            Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

            hetkel 13 ja pregame peek siis on

            mulle meeldiks ka 17, äkki saab +4 veel?

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #21
              Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

              17 oli solid jah. btw kuidas me postitustega teeme. Min 3 adekvaatset postitust päevas unless good reason? sellised "hey ja tsaukipauki" postid ei lähe arvesse.

              ehk siis kedagi "peedistama" ei hakka, kuid siuke n.ö. vastastikune kokkuleppe võiks olla + õigus mängust eemaldada ekstreemsel juhul.

              Eks ta selline kaheotsaga asi ole. üheltpoolt lisareeglid ei tee head, samas teisalt oleks mängu põhjalikumalt süvenenumate suhtes aus.
              Last edited by karupoeg; 08.02.13, 14:54.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #22
                Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                ärme hakka praegu panema seda reeglit siis vast? vaata ise lihtsalt, kui keegi väga ebaaktiivne siis võta ühendust ja uuri

                lihtsalt võiks igapäev postitada kui võimalik. angleshootima ärge hakake, see nõme. kui mingi mõjuv põhjus ja pikem afk siis proovi vahetusmängija otsida

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #23
                  Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                  nõus. jätan siis samad reeglid nagu IV mängus.

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #24
                    Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                    Lisa ise see reegel juurde, et väliseid vahendeid mängu mõjutamiseks ei või kasutada (beti pakkumine pärisraha peale jne), unustasin ise selle lisada.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #25
                      Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                      5% tehingust mulle ja bettige lolliks :/

                      aga saab tehtud.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                        in

                        e: minge ausalt vittul. lambikad saavad mängima järjekorras, aga need, kes oleks mängus aktiivsemad ja korra maha magavad ei saa. tõsiselt närvi ajab see, ning siis mängu vältel miski 4-5 venda kogu aeg AFK ning raisatakse ära mänguspotid.

                        Comment

                        • Maxi
                          Pokkerihai
                          • Nov 2010
                          • 1849

                          #27
                          Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                          Kui 17 inimest kokku ei saa, aga keegi tahab mängida siis minu asemel võib kellegi võtta kes väga aktiivne oleks. Ise ei saa lubada et väga palju postitan

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #28
                            Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                            hetkel 14 aga peab 13, 15 või 17 olema

                            võiks +1 tulla nüüd siis saaks 15 oleks fine ja saaks kõik mängida

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #29
                              Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                              in - aga ma väga väga suurt aktiivsust ei luba. (Kuigi see nii sõltuvust tekitav, et ilmselt pean pärast oma sõnu sööma)

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                                Seega täis ja hakkame pihta, kui just 17 täis ei saa. Kahte veel vaja!

                                Comment

                                Working...