***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #1

    ***Libahunt V game thread*** ainult mängijad võivad postitada!

    ***Libahunt V game thread***. Ainult mängijad võivad postitada!
    Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. Teemas võivad ainult postitada elusolevad mängijad ja kui on päev.

    **REEGLID ja MUU INFO***

    Ülesehitus

    Mängul on kaks osapoolt.
    3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
    11 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
    1 külatark, kes igal öösel (v.a. öö enne esimest mängupäeva ehk reedel 08 veebruar) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

    Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

    Mängul on kaks faasi:
    1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 12:00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 22.30 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
    2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 22.31 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

    Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui svenza oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
    svenza

    Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

    Oluline:

    Ühtegi postitust EI OLE lubatud muuta ega kustutada.

    mängus ei tohi kasutada rahalisi mõjutusmeetodeid. Näiteks ei tohi öelda: "yo-yo patsime sota peale, et ma ei ole hunt"

    teemasse ei ole lubatud postitada oma karakterit. Erandiks on külatark, kes võib soovi/vajaduse korral ennast avalikustada.

    palun olge austusest kaasmängijate vastu võimalikult aktiivsed! Mängust eemaldatakse mängijad, kes ei näita ülesse huvi osalemise vastu või ei lisa sisukaid postitusi teatud perioodil (ilma mõjuva põhjuseta).


    Muu info:
    Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud, aga jälgige, et Te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või. Samuti iga mängija peab teemas postitama igal mängupäeval.

    Kui midagi jäi arusaamatuks, siis saatke mulle kiri, mitte ärge küsige siin teemas.

    Kellelgi pole lubatud kuskil teistel teemades mängu üle arutleda. Samuti proovigem olla ausad ja teha pigem endale mäng põnevaks ning kui sõbraga koos mängite, siis teistel teedel ka mitte üksteisega suhelda.

    Tuletan meelde, et ka mängus kehtivad foorumi üldreeglid. Näiteks, kellegi räige solvamine ja sõimamine on keelatud.

    Päev vahemikus 12:00 - 22.30
    ÖÖ vahemikus 22.31 - 11.59
    (erandina R-P mis viiakse läbi ühe päevana)

    Mängijate nimekiri:

    1. jmsnks69
    2. lenc
    3. iamallin
    4. q_q
    5. synfony
    6. tiigrikutsu
    7. WowAwiwaa
    8. kardaanirist
    9. Avicii
    10. timz0333
    11. LuuK
    12. Marcoloco
    13. Maxi
    14. camu
    15. ranka
    Last edited by karupoeg; 10.02.13, 18:03.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

    Päris palju juba railinud ja kuna aega on olen IN
    R 08.02

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

      bump

      Comment

      • isutuba
        Grinder
        • Sep 2009
        • 633

        #4
        Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        bump

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

          :(

          Comment

          • LuuK
            Vana Tegija
            • Dec 2008
            • 1138

            #6
            Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

            htdrowaal on zaabund, IN

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #7
              Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

              olete lisatud. kell 9 hommikul olen foorumis ning vaatan olukorra üle. kui piisavalt mängijid, siis võib homme algust teha. kasvõi õhtupoole, sest päev lõppeb alles pühapäev. praegu unne.

              Comment

              • marcoloco
                FPP Pro
                • Nov 2010
                • 203

                #8
                Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                railisin ka eelmist m2ngu ja hakkas huvitama. IN

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #9
                  Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                  Andsin sulle, karupojale, ajutiselt modereerimisõigused võistluste subfoorumisse. Teema võiks lukku minna täpselt siis kui kell XX:01 kukub foorumikella järgi(alla scrollides näeb seda, aga paraku ta ei autorefreshi, pohh kui veits mööda paned). Selleks võta ülevalt administrative>close thread. Kui teema on lukustatud, siis sa saad ikka ise postitada. Võid siin teemas julgelt asju näppida, et asi käppa saada.

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #10
                    Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                    ma suletud teemasse ei saanud postitada, pidin korraks avama.

                    Comment

                    • Avicii
                      Grinder
                      • Nov 2012
                      • 800

                      #11
                      Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                      kes ära joob see uue toob!1 taipohh ma hunt ei ole, kõik murran maha!

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                        ma suletud teemasse ei saanud postitada, pidin korraks avama.
                        Sul on õigus, tänud teavitamast. Paraku tundub mulle, et seda ei saa parandada, nii et see kehtiks ainult Võistluste foorumile, seega peab ilma selleta hakkama saama.

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #13
                          Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                          tänud, lenC.

                          hetkel kirjas:
                          1. jmsnks69
                          2. lenc
                          3. iamallin
                          4. q_q
                          5. synfony
                          6. tiigrikutsu
                          7. WowAwiwaa
                          8. kardaanirist
                          9. Avicii
                          10. timz0333
                          11. LuuK
                          12. Marcoloco

                          alustaks kindlalt homme ära? pakuks välja siis homme kell 12 päeval algab ja pühap 22.30 lõppeb esimene päev.
                          List läheks lukku täna kell 22.00 nt?

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #14
                            Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                            http://forumserver.twoplustwo.com/sh...12&postcount=7

                            +1 veel oleks vaja

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #15
                              Re: ***Libahunt V game SIGN UPS***

                              Tundub et huvi madal seekord, võiks ise siis osa võtta

                              IN

                              Comment

                              Working...