***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #586
    Re: ***Libahunt III game thread***

    oleks käpp. loodetavasti ei sööda mind kohe esimesel ööl ära.

    Comment

    • isutuba
      Grinder
      • Sep 2009
      • 633

      #587
      Re: ***Libahunt III game thread***

      me too,tehke uus game.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #588
        Re: ***Libahunt III game thread***

        Mäng kulges huntidele väga hästi ja võit oleks ülekaalukas olnud, kui poleks karupoja intsidenti juhtunud. Külaelanikena ei saanud me mitte midagi aru. Hääletasime tuimalt omad välja. Ise juhtisin ka kahte bandwagonit. Külatargana failisin ka odavalt. Nüüd saan aru, miks rasmer too mäng full retardis. Külatarka esimene kord on päris keeruline mängida, sa pead püsima võimalikult kaua elus, et hundid sind ära ei tuvastaks või küla sind välja ei hääleta, samal ajal üritades külale reade anda oma päringute kohta. Fab ja camu peaksid omavahelise beefi mängust kõrvale jätma. Peale päringut camu kohta, oli fab minu jaoks hunt, mis hunt.

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        inward, kelle kohta sa uurind olid?
        Päringud läksid vett vedama, sp läkski mäng küla jaoks päris keeruliseks.

        1) Spewmonkey - kes koksati kohe esimene öö maha
        2) Camu - küla
        3) Fab - Mängu edasist arengut arvestades oleks ülioluline peek olnud, aga sel ööl blokiti mind ära.
        4) God - küla
        5) OMG - siis võeti maha mind öösel.

        Viimane öö, miks ma välja ei tulnud:

        1) äkki hundid ei saa aru, et ma KT olen ja kuidagi joppan (wolf chatist pärast oli kuulda, et peaaegu olekski pääsenud)
        2) ingel saab aru, et ma olen KT ja päästab mu
        3) või siis viimane variant, et perse kui surma saan, näevad teised nkn, et olen KT ja saavad mu viimaseid postitusi vaadata, sest ma sain ainult 2 reaalset kasu toovat peeki teha ja need panin selgelt tol ööl kirja.

        Mõtlesin üle suures plaanis. Samas võitjate üle kohut ei mõisteta. Mängiks teinegi kord. Vähem rahvast, vähem erinevaid rolle ning rohkem aktiivsemaid postitajaid. Muidu lenci poolt great job - kõik rollid ja asjad.
        Last edited by inward; 29.01.13, 21:08.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #589
          Re: ***Libahunt III game thread***

          Kuna mäng sai läbi, siis ütlen ka paar sõna sekka (ka enda kaitseks):

          Esmalt vabandan meeskonnakaaslaste ees. Ka mul olid juba shampusekorgid lahti korgitud, kuid läks teisiti.

          Igastahes ma inwardi ees juba vabandasin ning selgitasin, kuid ütlen ka kaasmängijatele, et absoluutselt ei soovinud inwardi solvata või halvasti öelda. Ma ei tea kui reaalne see selgitus tundub, kuid ma põhjendaks seda liigse familiaarsusega (a la msn chat sõbraga). Pärast lause kirjutamist sain seda üle vaadates kohe aru ka, et "wow - selles kontekstis tundub see küll solvanguna". Samas ei soovinud kohe vabandada ka, sest mängudünaamika oli tol hetkel selline, et inward oli suutnud paar liiget endale punti meelitada ning asi hakkas Fabulousi pealt ära minema, samuti võinuks mu käitumine võiks tunduda väga bipolaarne ja hundine.

          Kuna inward ei reageerinud ka kuidagimoodi, siis tuli minu lamp eemaldamine mulle täiesti üllatuslikult.

          Sest:
          1) inward ei tundunud kuidagi heidutanuna

          2) tsiteerides svenzat:
          - post 42: "q-q on täis lambitont ja elu mõttetu vend. Ju on jälle koos godspeediga hundid, peavad ühte punti hüppama. KOmmunistipeded, toppige üksteist! "
          - post 49 "lase püksi karupoeg. Krdi imbetsillid võtavad päris elust vimma kaasa. Olen sind väga palju ***** saatnud kusagil Olümpsis? Mine mängi mnemoturniiri kui tahad intelligentset vestlust "

          Eelnev svenza tsiteering ei ole mõeldud hosti dissimiseks, vaid põhjendamaks, miks ma ei vabandanud või ei juhtinud tähelepanu sellele kohe. Sest tõesti arvasin, et no harsh feelings ja kõik ok ning mängu eeskirju ei ole rikutud...eks pärast mängu lõppedes oleks saanud rääkida/vabandada :/

          Aga eniveis nagu lubatud sai, siis kaasosalistele talvisel kokkutulekul või rahvaturniiril esimene õllelaud karupoja kulul!

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #590
            Re: ***Libahunt III game thread***

            Yea, mul oli savi. See oli lenci ainuke möödalask. Selle järgi oleks Svenza pidanud ka bani saama. Kuradi naljakas oli aga see, kuidas mõrtsukas esimene öö luugile pihta pani.

            Comment

            • taavi
              Grinder
              • Oct 2008
              • 684

              #591
              Re: ***Libahunt III game thread***

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Yea, mul oli savi. See oli lenci ainuke möödalask. Selle järgi oleks Svenza pidanud ka bani saama. Kuradi naljakas oli aga see, kuidas mõrtsukas esimene öö luugile pihta pani.
              Joppas, ta esimene päev ei teinud ühtki postitust ja oli foorumis nähtamatu...

              Tänud lenCile korraldamast.

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #592
                Re: ***Libahunt III game thread***

                kahju, karupoja bänn oli ikka väga valus pauk otse munadesse.. kuni sinnamaani olite peos. wp anyways

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #593
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  Vabandust jah, et minu ja Fabi vaidlus ära rikkus asja kohati. Läksin veits emotsionaalseks kätte. Aga muidu kõvasti raske, kui eelnevad mängud ning alles lõpus oli juba veidi aru saada, kes mis suunda ajab. Karupoja bann tegi ka asja lihtsamaks muidugi.
                  Tänud lenC´ile korraldamise eest.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #594
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    Mitte kuigi läbimõeldud TOP8 mängijad minu arvates:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Boonus:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #595
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      Comment

                      • WowAwiAA
                        Pokkerihai
                        • Sep 2010
                        • 2715

                        #596
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        GG peeps, muud midagi öelda ei oskaks, tahaks vaid fabulousi kommentaari näha selle kohta mis toimus.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #597
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          Vabandust, et mängu ära tardisin. Järgmine kord proovin mitte teha asju kui neid pole vaja teha (Svenza hääletamine) ning mitte kellegagi isiklikuks minna (vaidlus Camuga).

                          Oli tore mäng. Cheers!

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #598
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
                            GG peeps, muud midagi öelda ei oskaks, tahaks vaid fabulousi kommentaari näha selle kohta mis toimus.
                            Ma kirjutasin siin teemas mitu korda täiesti ausalt (mängu ajal loomulikult ei eeldagi, et seda usutaks) miks ma midagi valesti tegin. Kõik on täiesti minu enda vead ja võtan omaks.
                            Kahjuks suutsin tahtmatult endale sellise hundi-imago luua millest lahti polnud enam võimalik saada. Enam-vähem sama suutis ka Fortune teha, kelle puhul olid peale minu veel mitmed külaelanikud täiesti kindlad, et tegemist on hundiga ning kui ta rolli teada saime oli üllatus üpris suur.

                            Comment

                            • tiigrikutsu
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 522

                              #599
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              Polegi väga midagi öelda, läks nagu läks. Karupoja apsakaga läksid ka minu plaanid võssa ja üldine segadus mis oligi planeeritud külarahva jaoks sai kohe suhteliselt selgeks.

                              GG :)

                              Comment

                              • kaardimaja
                                FPP Pro
                                • May 2010
                                • 281

                                #600
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                GG, väga hea mäng oli. Hundid panid alguses ikka väga hästi, mitte kottigi ei saanud aru. Hundi bännimine muutis ilmselt tõesti suht palju, samas ütleks, et 6 hunti oligi natuke liiast, mis siis, et külaelanikke oli ka palju. Kuue häälega saab iseenesest juba day 1'st hääli konrollida imo (muidugi kindlasti ei ole see nii lihtne kui mulle, külale, võiks tunduda:D) Endal vajus lõpupoole aktiivsus ära, polnud enam aega kõike analüüsida ...

                                Uuest mängust võtaks siiski rõõmuga osa:)

                                Comment

                                Working...