***Libahunt III game thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #451
    Re: ***Libahunt III game thread***

    tiigrikutsu. No Fab peale tiigrikutsu ka kindlasti hunt veel. Lisaks ma olen suht kindel et udikaz samuti.

    Comment

    • OuMaiGaad
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 482

      #452
      Re: ***Libahunt III game thread***

      tiigrikutsu

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #453
        Re: ***Libahunt III game thread***

        Eks inward eile kahtlustas, et ta välja süüakse ja rõhutas mitu korda, et me kui tema peaks minema, siis me täna vaataksime hoolikalt tema eilsesid poste. Post 348 on ta kirjutanud sellise lause. "Praeguse seisuga hundid tunduvad fab, ristik, maxi ja tiigrikutsu ning külad kaardimaja, god ja camu ja iamallinn. " Vahet pole, kes meist külast öösel läheb, siis teised pange seda ka järgenvad peävad tähele. Muidugi ei pruugi need 4 kõik olla, sest iolmselt mõne pani ta sinna tundest ka, aga mine sa tea. Täna siis tiigrikutsu

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #454
          Re: ***Libahunt III game thread***

          tiigrikutsu

          Comment

          • tiigrikutsu
            Grinder
            • Oct 2011
            • 522

            #455
            Re: ***Libahunt III game thread***

            Kas mu nimi siis juba ei ütle ära, et ma olen rahulik tiiger, mitte hunt? :( Anyway, külad tunduvad camu, oumaigaad ja fabu. Tehke omad järeldused.

            Comment

            • kaardimaja
              FPP Pro
              • May 2010
              • 281

              #456
              Re: ***Libahunt III game thread***

              Ei ole sellesse tiigrikutsu asja süvenenud (teen seda täna peale tööd), aga hetkel arvan ikka, et hundid on (ka) Fabulous ja Maxi

              Comment

              • tiigrikutsu
                Grinder
                • Oct 2011
                • 522

                #457
                Re: ***Libahunt III game thread***

                Võtsin http://www.random.org/ ja loosisin enda hääle Fabuluse peale. No hard feelings.

                Comment

                • tiigrikutsu
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 522

                  #458
                  Re: ***Libahunt III game thread***

                  Tore mäng oli, aga GG ja wp hundid.

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #459
                    Re: ***Libahunt III game thread***

                    Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                    Tore mäng oli, aga GG ja wp hundid.
                    Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                    Kohe saab nkn teada kas ristik on hunt või mitte, kui ei ole siis on nkn peppus, GG.
                    gg

                    Comment

                    • kaardimaja
                      FPP Pro
                      • May 2010
                      • 281

                      #460
                      Re: ***Libahunt III game thread***

                      sain lõpuks aega postitusi vaadata ning asi tundub päris hea juba :P

                      Mis te arvate nendest neljast hundist:
                      tiigrikutsu
                      Fabulous
                      udikaz
                      Maxi - ja kui sa Maxi tahad teada, miks ma sind pushin, siis sellepärast, et alguses panin readi paika sinu osas ja ma ei ole näinud põhjust seda muuta :)

                      Comment

                      • tiigrikutsu
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 522

                        #461
                        Re: ***Libahunt III game thread***

                        Jepjep, varsti näete, et ma ei ole hunt. Mõelge juba uut strateegiat välja. :)

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #462
                          Re: ***Libahunt III game thread***

                          Esimese kolmega 100% nõus. Maxi kohta ei oska öelda hetkle midagi.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #463
                            Re: ***Libahunt III game thread***

                            Hääled seisuga post#462

                            7 tiigrikutsu (Maxi, Godspeed_EJ, camu, OuMaiGaad, IamAllin, donkament, kaardimaja)
                            1 Fabulous (tiigrikutsu)

                            Öö saabub ~2 tunni pärast.

                            Comment

                            • kaardimaja
                              FPP Pro
                              • May 2010
                              • 281

                              #464
                              Re: ***Libahunt III game thread***

                              Asi on ikka kuidagi kahtlane. Hundid tegid väga võimsa alguse. Aga nüüd, ei mingit arutelu et hunte päästa. Ma loodan et meid siin üle ei mängita :D

                              Comment

                              • Maxi
                                Pokkerihai
                                • Nov 2010
                                • 1849

                                #465
                                Re: ***Libahunt III game thread***

                                Algselt postitas kaardimaja Vaata postitust
                                sain lõpuks aega postitusi vaadata ning asi tundub päris hea juba :P

                                Mis te arvate nendest neljast hundist:
                                tiigrikutsu
                                Fabulous
                                udikaz
                                Maxi - ja kui sa Maxi tahad teada, miks ma sind pushin, siis sellepärast, et alguses panin readi paika sinu osas ja ma ei ole näinud põhjust seda muuta :)
                                suht savi :) ninast veri väljas ei viitsi rabelema ka hakata. hetkel +2 külale ja seis hea. Võtame rahulikult ja vaatame keda öösel maha lüüakse.

                                Comment

                                Working...