Libahunt#3 sign-ups

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #31
    Re: Libahunt#3 sign-ups

    Mingi chance on, et homme lisan 2-3 kohta. Kas inimesed tahaksid muidu pigem juba pühapäeval alustada?

    1. IamAllin
    2. Fabulous
    3. camu
    4. -andres-
    5. inward
    6. karupoeg
    7. donkament
    8. Svenza
    9. Spewmonkey
    10. tiigrikutsu
    11. WowAwiAA
    12. taavi
    13. rasmer
    14. q_q
    15. Maxi
    16. Godspeed_EJ
    17. LuuK
    18. Fortune
    19. OuMaiGaad
    20. neeme
    21. kardaanirist
    22. kaardimaja
    23.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #32
      Re: Libahunt#3 sign-ups

      IN

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #33
        Re: Libahunt#3 sign-ups

        ma paneks end varuna siis kirja :D kui selline asi on võimalik

        Comment

        • tiigrikutsu
          Grinder
          • Oct 2011
          • 522

          #34
          Re: Libahunt#3 sign-ups

          Võib ka pühapäev alustada kui inimesed vastu ei ole.

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #35
            Re: Libahunt#3 sign-ups

            Lisakohtade suhtes pole veel järeldusele jõudnud. Võib nagunii juhtuda, et läheb vahetusmängijaid vaja, nii et paar huvilist võiks veel märku anda.

            Mängides meeldis mulle just 20:00 aeg, peale seda sai välja minna või whatever teha, aga kui soovite hilisemaks, siis minugipoolest.

            Päeva lõpp 20:00 vs 22:00 - kumb sobib paremini?
            Algus pühapäev või esmaspäev?

            Comment

            • karupoeg
              Pokkerihai
              • Jun 2012
              • 3823

              #36
              Re: Libahunt#3 sign-ups

              22 ja E imo

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #37
                Re: Libahunt#3 sign-ups

                22 ja P

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #38
                  Re: Libahunt#3 sign-ups

                  22; P

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #39
                    Re: Libahunt#3 sign-ups

                    Minu kalendri järgi on pühapäev 20 ja esmaspäev 21...
                    Teil mingi maiade maailmalõpu kalender? :D

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #40
                      Re: Libahunt#3 sign-ups

                      kellaajast jutt

                      Comment

                      • IamAllin
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 1653

                        #41
                        Re: Libahunt#3 sign-ups

                        kellaaeg, kui hakkab öö ja alguskuupäev:P

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #42
                          Re: Libahunt#3 sign-ups

                          22 e

                          Comment

                          • taavi
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 684

                            #43
                            Re: Libahunt#3 sign-ups

                            20 ja p

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #44
                              Re: Libahunt#3 sign-ups

                              22 ja P

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #45
                                Re: Libahunt#3 sign-ups

                                20 ja E.

                                Comment

                                Working...