Libahunt#3 sign-ups

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • tiigrikutsu
    Grinder
    • Oct 2011
    • 522

    #16
    Re: Libahunt#3 sign-ups

    In, ma natuke kardan, ärge mind kohe ära tapke palun. :(

    Comment

    • WowAwiAA
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 2715

      #17
      Re: Libahunt#3 sign-ups

      See tuntud pokkeriprod liige, kelle nime kaasa saad oma rolliga, kas see tegelane ise on siis kah kuidagi mänguga seotud? Või mis eesmärki see asi täidab, ei saa praegu aru. Igatahes ise olen In

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #18
        Re: Libahunt#3 sign-ups

        Algselt postitas WowAwiAA Vaata postitust
        See tuntud pokkeriprod liige, kelle nime kaasa saad oma rolliga, kas see tegelane ise on siis kah kuidagi mänguga seotud? Või mis eesmärki see asi täidab, ei saa praegu aru. Igatahes ise olen In
        See tegelane ei ole kuidagi mänguga seotud (küll võib juhtumisi ise mängida). Ma ütlen ausalt, minu #1 eesmärk sellega on see, et surnud mängijatest teada andmine oleks kõigile natuke lõbusam. Lisaks ei ole 10 lihtsat külaelanikku vaid kõik omamoodi karakterid, veidigi coolim.

        Hea meelega ma võin selle osa üldse ära jätta, aga paraku on mul kõik karakterid juba välja mõeldud ja nende kohta PM-is valmis kirjutatud, nii et las nad jäävad, ärge pöörake tähelepanu.

        Comment

        • taavi
          Grinder
          • Oct 2008
          • 684

          #19
          Re: Libahunt#3 sign-ups

          in

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #20
            Re: Libahunt#3 sign-ups

            in

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #21
              Re: Libahunt#3 sign-ups

              Kas kõik need rollid on kuskilt pre-made reeglistikust võetud või ise välja mõeldud ?

              Näiteks Sarimõrvari roll, sarimõrvari neutraalsel tiimil on ju võimatu võita kui hundid saavad autowini 50% populationiga juba ?

              Sarnase funktsiooniga originaalreeglistiku roll "Vigilante" oli külaelanike teamis, mitte neutral.

              Edit: Lisada võiks, et blokeerijad ja kaitsjad ei saa sama nime kaks ööd järjest valida.

              Edit2: Lisada võiks, demokraatlikult valitava linnapea/külavanema rolli kellel on lynch hääletusel 2 häält. 50% elusoleva populatsiooni häälteenamust tõenäoliselt enne mängu keskosa või lõppu ei õnnestu kellegil saavutada, aga kellegi poolt/vastu hääletamine annaks extra meta value-t mängule.
              Last edited by Strawberry; 16.01.13, 14:14.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #22
                Re: Libahunt#3 sign-ups

                in

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #23
                  Re: Libahunt#3 sign-ups

                  Maxi reporting in

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #24
                    Re: Libahunt#3 sign-ups

                    In

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #25
                      Re: Libahunt#3 sign-ups

                      in

                      Comment

                      • Fortune
                        IP
                        • Oct 2008
                        • 1396

                        #26
                        Re: Libahunt#3 sign-ups

                        in

                        Comment

                        • OuMaiGaad
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 482

                          #27
                          Re: Libahunt#3 sign-ups

                          in

                          Comment

                          • neeme
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 540

                            #28
                            Re: Libahunt#3 sign-ups

                            in

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #29
                              Re: Libahunt#3 sign-ups

                              kui mahub, siis in.

                              Comment

                              • kaardimaja
                                FPP Pro
                                • May 2010
                                • 281

                                #30
                                Re: Libahunt#3 sign-ups

                                in, kui mahub.

                                Tean, et pole foorumi suur kasutaja, kuid seda mängu olen jälginud (enamasti sisse logimata) ning oleks aktiivne

                                ja soovitus: öö võiks natuke hiljem alata

                                Comment

                                Working...