Libahunt#3 sign-ups

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1

    Libahunt#3 sign-ups

    Otsustasin siiski vähe keerulisema asja läbi viia.

    Planeeritud rollid:

    Küla:
    1xKülatark - Igal öösel annab mulle ühe nime ja saab teada, mis võistkonnas antud mängija on
    1xMõrtsukas - Igal öösel annab mulle ühe nime ja see mängija hukatakse öösel
    1xIngel - Igal öösel annab mulle ühe nime ja seda mängijat ei saa tappa
    1xBlokeerija - Igal öösel annab mulle ühe nime ja selle mängija käik ei toimi
    2xArmatsejad - Saavad teemast väljas omavahel suhelda, kui üks peaks surema, sureb ka teine.
    10xTavamängijat

    Küla võidab kui kõik muud mängijad on surnud.

    Neutraal:
    1xSarimõrvar - Igal öösel annab mulle ühe nime ja see mängija tapetakse. Külatarga päringule vastab kui külaelanik. Tema käik on blokeerimatu.

    Neutraal võidab kui ta on viimane mängija, kes elus on

    Libahundid:
    1xSpioon - Igal öösel annab mulle ühe nime ja saab teada, mis roll antud mängijal on
    1xBlokeerija - Igal öösel annab mulle ühe nime ja selle mängija käik ei toimi
    1xÜhekordne mõrtsukas - Võib mulle anda ühe nime alates esimesest ööst ja see mängija hukatakse, saab kasutada ühe korra
    3xTavamängijat

    Libahundid võidavad, kui nad moodustavad allesjäänud mängijatest 50%.


    Alustaks hea meelega alles esmaspäeval(21.01), aga võin ka varem, vaatab kas ja kui kiiresti täitub.

    Mängijaid on kokku 23

    Kokku võib minna ehk kuskil 10-12 päeva - eelkõige seetõttu, et päris iga päev kõik ka mängida ei saa ja reede, laupäeva ja pühapäeva võib kokku vorpida üheks päevaks(siis reedel ja laupäeval pole otsest vajadust postitada ja aktiivne olla). Teise päeva hommikuks võib olla 5 inimest surnud, nii et võrreldes varasemate mängudega on siiski tegu sellise turbosema formaadiga.

    Et asi funim oleks, saab iga mängija oma rolliga kaasa ühe pokkeiprod.com foorumi karakteri, ehk siis alguse PM näeb välja näiteks selline:
    "Sa oled lenC. Sa oled üks foorumi sitemaid postitajaid, aga kuna sul on vägevad modereerimistööriistad, siis sa saad igal öösel ühe mängija käiku blokeerida. Sa oled libahuntide võistkonnas."

    Karakterit ma siiski inimestel claimida ei lase. Ehk siis "ma küla blokeerija" on lubatud "ma camu - küla blokeerija" on keelatud.


    Orienteeruv päeva algus ja lõpp on 10:00-20:00. Algust võin liigutada varasemaks-hilisemaks olenevalt asjaoludest.

    Ma kujutan ette, et see kõik tundub kuidagi liiga mahukas, aga see on kõigile võrdselt arusaamatu. Ma ei eeldagi, et kõik mängijad 6h päevas mängu lahendada püüavad, aga vähemalt mingil määral võiks kaasa mõelda.

    Lisaks veel seda, et mul on spetsialistidega see läbirääkimata, ehk väiksed tweakid võivad formaati tulla(täpsustan seda mänguteema alguses siis). Samuti reserveerin endale õiguse midagi cooli välja mõelda, mis osa rahvast vihaseks ajab.

    Kõik küsimused on teretulnud.

    Oodatud on kõik kasutajad.

    Kui on huvi, siis postita "in".
  • IamAllin
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 1653

    #2
    Re: Libahunt#3 sign-ups

    in

    E: ma ei saa sellest punktist hästi aru. "Karakterit ma siiski inimestel claimida ei lase. Ehk siis "ma küla blokeerija" on lubatud "ma camu - küla blokeerija" on keelatud."

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: Libahunt#3 sign-ups

      Ma teeksin sarimõrvari killi blokeerimatuks.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #4
        Re: Libahunt#3 sign-ups

        Sellises libehundi formaadis mäng nõuaks veel rohkem aega analüüsimiseks. Suht pull võib olla, esialgu jälgin kiiresti kohad täituvad

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #5
          Re: Libahunt#3 sign-ups

          in

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #6
            Re: Libahunt#3 sign-ups

            in

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #7
              Re: Libahunt#3 sign-ups

              In.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #8
                Re: Libahunt#3 sign-ups

                Siin mängus lihtlabane külaelanik olla on eriti ränk, mitte midagi ei saa aru .

                in.

                Comment

                • Maxi
                  Pokkerihai
                  • Nov 2010
                  • 1849

                  #9
                  Re: Libahunt#3 sign-ups

                  Kas hommikul kui need öised tapmised on ära olnud, on teada ka kes kelle tappis? a la Sarimõrvar tappis XXXX kes oli Külaelanik, Hundid tapsid XXXX kes oli Külatark jne. Või on lihtsalt nimekiri kes vagaseks tehti?

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: Libahunt#3 sign-ups

                    Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                    in

                    E: ma ei saa sellest punktist hästi aru. "Karakterit ma siiski inimestel claimida ei lase. Ehk siis "ma küla blokeerija" on lubatud "ma camu - küla blokeerija" on keelatud."
                    Seda on paremini keeruline seletada. Peale surma ma avaldan PM-i, mis ma mängijale saatsin, see sisaldab ka karakterit. Mingi hetk võiks siis järeldada, et "see on kõrge postcountiga tegelane - ta peab mängus olema!" See lihtsalt lisaks mingi ebavajaliku lisatahu siia mängu.
                    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                    Ma teeksin sarimõrvari killi blokeerimatuks.
                    cool, muudetud
                    Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                    Kas hommikul kui need öised tapmised on ära olnud, on teada ka kes kelle tappis? a la Sarimõrvar tappis XXXX kes oli Külaelanik, Hundid tapsid XXXX kes oli Külatark jne. Või on lihtsalt nimekiri kes vagaseks tehti?
                    Tõenäoliselt avaldan konkreetselt, mis roll kelle tappis. See võib veel muutuda tho.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #11
                      Re: Libahunt#3 sign-ups

                      1. IamAllin
                      2. Fabulous
                      3. camu
                      4. -andres-
                      5. inward
                      6.
                      7.
                      8.
                      9.
                      10.
                      11.
                      12.
                      13.
                      14.
                      15.
                      16.
                      17.
                      18.
                      19.
                      20.
                      21.
                      22.
                      23.

                      Comment

                      • karupoeg
                        Pokkerihai
                        • Jun 2012
                        • 3823

                        #12
                        Re: Libahunt#3 sign-ups

                        in

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #13
                          Re: Libahunt#3 sign-ups

                          in

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #14
                            Re: Libahunt#3 sign-ups

                            in

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #15
                              Re: Libahunt#3 sign-ups

                              1. IamAllin
                              2. Fabulous
                              3. camu
                              4. -andres-
                              5. inward
                              6. karupoeg
                              7. donkament
                              8. Svenza
                              9. Spewmonkey
                              10.
                              11.
                              12.
                              13.
                              14.
                              15.
                              16.
                              17.
                              18.
                              19.
                              20.
                              21.
                              22.
                              23.

                              Comment

                              Working...