Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1

    Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

    Kuna foorumimängud on viimasel ajal popid, siis küll-küllale liiga ei tee ja tuleb üks veel. Mängu sisu on lihtne - katsu arvata, millisest foorumikasutajast mängu alustaja parasjagu mõtleb. Õige vastus annab õiguse ise edasi mõelda. Küsija reageerib siis, kui on kõlanud õige vastus. Ja mõtlemishetkeks loetakse seda, kui küsija ütleb "Ma alustan mõtlemist". Ma alustan mõtlemist.

    P.S. Kui öö on möödas ja järgmise päeva kella 10.00 pole õiget vastust tulnud, muutub mõtleja külamooriks ja annab vihje mehe kohta, kellele ta mõtles.
    Last edited by pastilaa; 04.01.13, 09:02.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

    Pastilaa mõtleb vapsikust.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #3
      Re: Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

      Pastilaa mõtleb Pahvakust.

      Comment

      • Murdock
        Grinder
        • Jun 2010
        • 690

        #4
        Re: Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

        Pastila mõtleb ennast :)

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #5
          Re: Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

          Pastilaa mõtleb KristjanLaasist.

          Comment

          • Ints
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1216

            #6
            Re: Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

            Pastilaa mõtleb Eriti Madisest

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #7
              Re: Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

              meeste eri, ranka obv

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #8
                Re: Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

                Pastilla mõtleb ilmselgelt Leitsist.

                //tobe mäng btw.

                Comment

                • Mr_Kenny
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1357

                  #9
                  Re: Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

                  See kord küll feilisid.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #10
                    Re: Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                    //tobe mäng btw.
                    Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                    See kord küll feilisid.
                    kui ei meeldi, tehke oma mäng või mängige selle juudi omasi (kus kaotate niikuinii)!

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    P.S. Kui öö on möödas ja järgmise päeva kella 10.00 pole õiget vastust tulnud, muutub mõtleja külamooriks ja annab vihje mehe kohta, kellele ta mõtles.
                    ta tahab joogisena foorumi üle võtta

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #11
                      Re: Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

                      Kui nüüd pastilaa ise välja arvata, siis jäävad üle mina, rahvavaenlane ja Spewmonkey.

                      Mina möllan reeglin ikka OT teemas, seega foorumi ülevõtmisest ei tohiks nagu juttu olla. Spewmonkey on küll päris terav, kuid ülevõtmise puhul panustaks ma siiski rahvavaenlase peale. Samas pastilaa mõttemustrit jälgides peaksin kõige tõenäolisem variant olema siiski hoopis mina.

                      Comment

                      • tafka31
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 853

                        #12
                        Re: Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

                        Freaky obv

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                          Freaky obv
                          õige vastus! mängu jätkab tafka 31 - mängu alustamiseks pead ütlema: ma alustan mõtlemist

                          Comment

                          • tafka31
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 853

                            #14
                            Re: Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

                            ma alustan mõtlemist

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #15
                              Re: Foorumimäng Libido (meeste eri): Ainult meesmängijad võivad postitada!

                              andu

                              Comment

                              Working...