Foorumimäng Libahunt (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    Foorumimäng Libahunt (werewolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Enne postitamist lugege palun läbi reeglid ja info. Teemas võivad ainult postitada elusolevad mängijad ja kui on päev.

    **REEGLID ja MUU INFO***

    Ülesehitus
    Mängul on kaks osapoolt.
    3 libahunti, kes kõik teavad üksteist ja võivad teemaväliselt omavahel suhelda.
    9 tavalist külaelanikku, kes üksteist ei tea ning kes teemaväliselt ühegi teise mängijaga suhelda ei või ja võivad teemas ainult postitada kui on päev.
    1 külatark, kes igal öösel (kaasaarvatud öö null, mis on enne esimest mängupäeva) saadab mängujuhile (mulle) ühe mängija nime ning saab teada, kas tegemist on libahundi või külaelanikuga.

    Libahuntide meeskond võidab siis, kui nad moodustavad vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Külaelanikud (koos külatargaga) võidavad siis, kui kõik libahundid on surnud.

    Mängul on kaks faasi:
    1. Päev, millal kõik elusolevad mängijad võivad teemas postitada ja hääletada ühe mängija vastu. Päev algab tavaliselt kell 9.00, aga postitada ei või enne kui ma olen selleks loa andnud. Päev lõppeb 20.00 ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust.
    2. ÖÖ, mille ajal libahundid saavad endiselt üksteisega suhelda ja peavad mulle saatma ühe mängija nime, keda nad öösel tappa soovivad. Samuti peab külatark saatma mulle igal öösel ühe elusoleva mängija nime, kelle rolli ta soovib teada. Öö algab 20.01 ja öösel keegi teemas postitada ei tohi.

    Hääletamine: Igal päeval on mängijatel võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kellel on enim hääli mängupäeva lõppedes eemaldatakse mängust. Hääletada võib nii palju kordi kui mängija soovib ning arvesse läheb ainult kõige viimane hääl. Mängija vastu hääle andmiseks postita mängija nimi boldis. Näiteks, kui pastilaa oleks mänguks ja Sa soovid tema vastu hääletada, siis näeb välja nii:
    Pastilaa

    Bold kirja võib kasutada AINULT hääletamiseks.

    Oluline:
    Ühtegi postitust EI OLE lubatud muuta ega kustutada. Mitte mingil juhul ärge postitage seda kirja, kus on kirjas Teie mänguroll. Samuti ei tohi seda tsiteerida ega sellest ei tohi screenshotte teha. Selle reegli ja ka iga teise reegli rikkumisele järgneb karistus, milleks on tavaliselt mängija mängust eemaldamine. Reeglite mitte tundmine ei ole vabandus ning väga suure reeglite rikkumise korral võib järgneda karistus terves foorumis.

    Muu info:
    Libahunt on mäng, kus valetamine on lubatud ja isegi oodatud ning on mängijate asi välja selgitada, kes räägib tõtt. Seega vaidlused mängijate vahel on loomulikud, aga jälgige, et Te üle piiri ei lähe ning kedagi ei solva. Samuti on oodatud, et iga mängija mängib võidu nimel ja oma meeskonda tahtlikult saboteerida ei või. Samuti iga mängija peab teemas postitama igal mängupäeval.

    Kui midagi jäi arusaamatuks, siis saatke mulle kiri, mitte ärge küsige siin teemas.

    HETKEL ON ÖÖ JA KEEGI EI TOHI POSTITADA

    E: Reeglite täiendus: Samuti pole kellelgi lubatud kuskil teistel teemades mängu üle arutleda.
    Last edited by vapsik; 04.01.13, 12:34.
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

    Kõigile mängijatele on saadetud nende roll. Kui Sa pole kirja saanud, siis anna sellest mulle koheselt teada.

    Kirjad näevad välja järgmised:

    Libahuntide kiri:

    Tere!

    Sa oled libahunt. Sinu meeskonnas on järgmised mängijad:

    *Nimekiri eemaldatud*

    Te võidate kui teie meeskond moodustab vähemalt poole allesjäänud mängijatest. Te võite üksteisega teemaväliselt suhelda 24 tundi päevas alates praegusest hetkest.

    Õnn kaasa ja küsimuste korral saatke mulle kiri!
    Külatarga kiri:

    Tere!

    Sa oled külatark. Igal öösel saad Sa mulle saata ühe mängija nime ning ma annan teada, kas tegemist on külaelaniku või libahundiga.

    Saada mulle KOHE palun mängijanimi, kelle rolli Sa soovid praegu teada saada. Nimekiri on järgmine:

    *nimekiri eemaldatud*

    Sa võidad koos külaelanikega kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

    Õnn kaasa ja küsimuste korral saada mulle kiri!
    Külaelaniku kiri:

    Tere!

    Sa oled külaelanik

    Sa võidad koos teiste külaelanike ja külatargaga, kui kõik libahundid on mängust eemaldatud.

    Õnn kaasa ja küsimuste korral saada mulle kiri!
    Ärge ise palun mingi viisil neid kirju siia teemasse postitage.

    ENDISELT ON ÖÖ JA EI OLE LUBATUD POSTITADA

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

      Mäng hakkab pihta homme hommikul umbes kell 9.00. Ärge postitage siin teemas enne kui ma olen loa andnud.

      Mängijate nimekiri:

      -andres-
      camu
      Chloe
      Cypher0
      Fabulous
      IamAllin
      isutuba
      lenC
      oTT
      OuMaiGaad
      Strawberry
      taavi
      virukunn

      IKKA ON ÖÖ JA EI OLE LUBATUD POSTITADA!

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

        ON PÄEV, VÕITE POSTITADA

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #5
          Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

          Strawberry

          Comment

          • Strawberry
            Varasemalt kasutaja "romeo"
            • Aug 2012
            • 1229

            #6
            Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

            Olen külatark, uurisin tausta ja Fabulous on libahunt.

            Ma hääletan Fabulous

            Comment

            • Chloe
              Bännitud
              • Dec 2012
              • 82

              #7
              Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

              Eii, ärge uskuge teda. Vaadake siit, kes on libahunt

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #8
                Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                Olen külatark, uurisin tausta ja Fabulous on libahunt.

                Ma hääletan Fabulous
                Sa ei saa külatark olla, sest kui sa minu kohta päringu oleksid esitanud, teaksid sa, et minu näol on vägagi tegemist külaelaniku, mitte libahundiga.

                Comment

                • isutuba
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 633

                  #9
                  Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Sa ei saa külatark olla, sest kui sa minu kohta päringu oleksid esitanud, teaksid sa, et minu näol on vägagi tegemist külaelaniku, mitte libahundiga.
                  Ära levelda.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #10
                    Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                    Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                    Ära levelda.
                    Ei leveldagi. Ükski ratsionaalselt mõtlev külatark ei tuleks kohe esimesel päeval sellega kilkama mis ta roll on. Sellise informatsiooni ära andmine tuleks talle endale palju rohkem kahjuks kui kahjuks, kui see tõsi oleks.

                    Comment

                    • isutuba
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 633

                      #11
                      Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Ei leveldagi. Ükski ratsionaalselt mõtlev külatark ei tuleks kohe esimesel päeval sellega kilkama mis ta roll on. Sellise informatsiooni ära andmine tuleks talle endale palju rohkem kahjuks kui kahjuks, kui see tõsi oleks.
                      True story,aga see ei tähenda ,et sina külaelanik oleksid.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #12
                        Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                        Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                        True story,aga see ei tähenda ,et sina külaelanik oleksid.
                        Sellel juhul on ju üsna kindel, et Strawberry pole see kes ta väidab ennast olevat ja seda rohkem tasub tema suhtes tähelepanelik olla.

                        Ma ei saa hetkel millegi enamaga seda tõestada, et ma libahunt ei ole, aga loodetavasti teised hääletajad taipavad, et Strawberry süüdistused on täiesti õhust võetud või siis libahuntide vahel eelnevalt kokku lepitud.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #13
                          Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          Ei leveldagi. Ükski ratsionaalselt mõtlev külatark ei tuleks kohe esimesel päeval sellega kilkama mis ta roll on. Sellise informatsiooni ära andmine tuleks talle endale palju rohkem kahjuks kui kahjuks, kui see tõsi oleks.
                          Külaloll.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                            heyooo

                            Algselt postitas camu Vaata postitust
                            Strawberry
                            tee boldiks ka
                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Olen külatark, uurisin tausta ja Fabulous on libahunt.

                            Ma hääletan Fabulous
                            niimoodi: Strawberry
                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Sellel juhul on ju üsna kindel, et Strawberry pole see kes ta väidab ennast olevat ja seda rohkem tasub tema suhtes tähelepanelik olla.

                            Ma ei saa hetkel millegi enamaga seda tõestada, et ma libahunt ei ole, aga loodetavasti teised hääletajad taipavad, et Strawberry süüdistused on täiesti õhust võetud või siis libahuntide vahel eelnevalt kokku lepitud.
                            Fab tundub pigem külaelanik

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #15
                              Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf): Ainult mängijad võivad postitada!

                              meil on lihtsam hunte kätte saada siis kui kõik palju postitavad, nii et tsaumisteete

                              Comment

                              Working...