Foorumimäng Libahunt (werwolf)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    Foorumimäng Libahunt (werwolf)

    Ise olen sellega natukene ühes teise foorumis kokku puutunud ja mõtlesin, et võiks seda ka pokkeriprodes proovida. See vist on levinud ka maffia ja mitmete teiste nimede all.

    Ma olen nõus olema mängujuht esimesel korral. Vaja on 13 mängijat.

    Peamised reeglid on järgmised:
    Mängus on kaks poolt, kelleks on libahundid ja külaelanikud, kellest üks on külatark. Libahundid teavad üksteist ja võitmiseks peavad moodustama allesjäänud mängijatest poole. Külaelanikud üksteist ei tea ning peavad võitmiseks tapma kõik libahundid. Samas on külaelanike hulgas üks erand, kelleks on külatark, kes igal öösel saadab mängu moderaatorile ühe nime ja saab teada, kas vastav mängija on libahunt või külaelanik. 13 mängija puhul on 3 libahunti, 9 tavalist külaelanikku ja üks külatark, kes saab juba enne mängu algust valida ühe mängija, kelle rolli ta teada saab.

    Mängul on kaks faasi: Päev ja öö. Päeval saavad kõik mängijad teemas postitada ning postituste põhjal on võimalus hääletada ühe mängija vastu. Mängija, kes saab kõige rohkem hääli puuakse üles ja eemaldatakse mängust. Päev lõppeb kindlal kellaajal ja sellele järgneb öö. Sel ajal saavad omavahel suhelda ainult libahundid, kes peavad valima ühe mängija, kelle nad soovivad öösel tappa ja kes eemaldatakse mängust. Surnud mängijad enam loomulikult postitada ei saa. Libahundid saavad omavahel kirja või skype või mõne muu suhtluskanali teel suhelda 24h päevas.

    Pakuks välja, et iga mängupäev hakkab kell 9.00 hommikul ja päev lõppeb 20.00. Päeva lõpp on oluline, sest siis loetakse hääled kokku ja enim hääli saanud mängija eemaldatakse mängust. Oluline on, et üldjuhul oleksite te kohal kui päev on lõppemas, sest põhiline hääletamine toimub siis. Samuti on oluline, et iga mängupäev käiksite paar korda foorumis ja leiaksite aega, et teemas midagi postitada.

    See on kõige põhilisem info ja kui miski jäi segaseks või arusaamatuks, siis kindlasti küsige. Täpsemad reeglid tulevad üles koos mängu teemaga, kui on piisavalt huvilisi.

    Näide, kuidas 2+2s mängitakse: http://forumserver.twoplustwo.com/59...-game-1279352/
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf)

    in

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf)

      Seega kui on huvi, siis anna siin teemas teada ja paneme nimekirja. Ideaalis võiks paari päeva pärast mänguga pihta hakata.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #4
        Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf)

        Käpp

        Comment

        • Jeebus
          määäääää
          • Jun 2012
          • 1409

          #5
          Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf)

          pole varem mänginud aga kuna 13 kokku vaja saada, siis toetan.
          vapsik oskad soovitada werewolf for dummies posti (2+2 guide on päris korralik kogus materjali)
          Last edited by Jeebus; 01.01.13, 21:08.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf)

            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
            pole varem mänginud aga kuna 13 kokku vaja saada, siis toetan.
            vapsik oskad soovitada werewolf for dummies posti
            Ma vaatan midagi.

            Comment

            • Chloe
              Bännitud
              • Dec 2012
              • 82

              #7
              Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf)

              Kolm Wolfwerki :D If You know what I mean.

              Võibolla ka osalen, pange mind maybe listi, ja kui in list täis saab, jääb vahele.

              Comment

              • isutuba
                Grinder
                • Sep 2009
                • 633

                #8
                Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf)

                in,aga ma ei saanud eriti aru mängust,kes need rollid siis valib libahunt ja külaelanik? ja mis postitusi siia teemasse tegema peab?

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #9
                  Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf)

                  Rollid valib ilmselt Vapsik. Siin teemas toimub mängijatevaheline arutelu selle üle kes libahundid on ning hääletamine.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf)

                    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                    Rollid valib ilmselt Vapsik. Siin teemas toimub mängijatevaheline arutelu selle üle kes libahundid on ning hääletamine.
                    Täpselt nii, aga ma loosin, mitte ei vali rollid.

                    Comment

                    • isutuba
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 633

                      #11
                      Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf)

                      pm hakkab mingi räige leveldamine pihta jh?

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #12
                        Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf)

                        Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                        pm hakkab mingi räige leveldamine pihta jh?
                        Siis ma in!

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf)

                          Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                          pm hakkab mingi räige leveldamine pihta jh?
                          Mingil määral jah, aga oluline on meeles pidada, et libahundid teavad üksteist ja külaelanikud ei tea, seega neil on rohkem infot võrreldes teistega.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #14
                            Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf)

                            Mõned inglisekeelsed artiklid 2+2s, mis loodetavasti annavad väheke parema pildi:

                            http://forumserver.twoplustwo.com/sh...86&postcount=2





                            Comment

                            • IamAllin
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 1653

                              #15
                              Re: Foorumimäng Libahunt (werwolf)

                              Panen kirja ennast.

                              Comment

                              Working...