Foorumimäng Sheep: L 17:00

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    Foorumimäng Sheep: L 17:00

    INFO

    Mängija eesmärk on mõelda igale küsimusele võimalikult populaarne vastus.
    Punkte saab vastavalt sellele, mitu inimest sarnaselt vastas.
    Näiteks, kui sinu vastus ühtib veel kolme vastajaga, saate igaüks 4 punkti.

    Vastuseid siin teemas ei aruta enne, kui olen postitanud tulemused. Selle reegli rikkujate vastuseid ei arvesta.

    Saada PM sellisel kujul (ainult vastused, ära pane numbreid ette)
    esimene vastus
    teine vastus
    kolmas vastus

    Näpuga järge ei hakka ajama, seega oma viga kui mõni vastus vahelt ära jäänud või mingi muu kala on sees.

    Kui millestki aru ei saa, siis KÜSIGE. Kasutasin kerget c/p-d Jeebuse reeglitest. Seega tänud ka talle!

    ÄRGE JOKKERIT PANGE!

    KÜSIMUSED:

    1. Jeesuse jünger
    2. Aastaaeg
    3. Kuulus kunstnik
    4. Muinas-Eesti maakond
    5. Eesti lastekirjanik
    6. Koeratõug
    7. Mustanahaline mängija, kes on mänginud Eesti Korvpalli Meistrliigas
    8. Eesti linn, kus on vähem kui 25 000 elanikku
    9. Laul 90ndatest
    10. Eesti sportlane, kes Nõukogude Liidu eest võisteldes võitis Olümpiamängudel medali
    11. Kuulus lätlane
    12. Lehtpuu
    13. Hollywoodi film, mis pole võitnud ühtegi Oscarit
    14. Eesti maletaja
    15. Inglisekeelne pokkeriraamat
    Last edited by vapsik; 15.11.12, 20:52.
  • BentleyMulsanne
    Bännitud
    • May 2012
    • 499

    #2
    Re: Foorumimäng Sheep: L 17:00

    Tulen kindlalt mängu. Keskpäeval vastan ja saadan vastused.

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #3
      Re: Foorumimäng Sheep: L 17:00

      7 mängijat hetkel, võiks ikka üle 20 kokku saada.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: Foorumimäng Sheep: L 17:00

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5
          Re: Foorumimäng Sheep: L 17:00

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Algselt postitas vapsik Vaata postitust
          INFO


          ÄRGE JOKKERIT PANGE!
          sry, ei lugenud kohe reegleid läbi

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #6
            Re: Foorumimäng Sheep: L 17:00

            Pastilaa tulemus ei lähe arvesse.

            Comment

            • Jeebus
              määäääää
              • Jun 2012
              • 1409

              #7
              Re: Foorumimäng Sheep: L 17:00

              algusevärk, tuleb teha vähem küsimusi/lihtsamaid ning loodame, et pastilaa võtab ka varsti julguse kokku

              Comment

              • Jeebus
                määäääää
                • Jun 2012
                • 1409

                #8
                Re: Foorumimäng Sheep: L 17:00

                muidu props aga alati peaks olema igal küsimusel mõni selline vastus mida enamus ikka on kuulnud
                (imo #7 ajas ikka tilti küll, #13 ka obv väga raske)
                et mäng oleks vajadusel käigu pealt tehtav

                /eks kõigepealt käiakse ikka kõigest üle ja kui juba üks wtf moment tuleb, antakse alla
                Last edited by Jeebus; 16.11.12, 17:20.

                Comment

                • BentleyMulsanne
                  Bännitud
                  • May 2012
                  • 499

                  #9
                  Re: Foorumimäng Sheep: L 17:00

                  Läksin enda first time sheep`suga alt sellesmõttes, et panin ilge braineri sisse.
                  Loodan, et siia tuleb vähemalt 2-3 korda rohkem osalejaid

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #10
                    Re: Foorumimäng Sheep: L 17:00

                    10 olemas.

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #11
                      Re: Foorumimäng Sheep: L 17:00

                      12 hetkel. Reveal võib natukene hiljem tulla, seega niikaua võite vastuseid saada kuni ma hakkan tulemusi postitama.

                      Comment

                      • BentleyMulsanne
                        Bännitud
                        • May 2012
                        • 499

                        #12
                        Re: Foorumimäng Sheep: L 17:00

                        Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                        Tulen kindlalt mängu. Keskpäeval vastan ja saadan vastused.
                        keskpäev jõudis kätte. IN.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: Foorumimäng Sheep: L 17:00

                          16 mängijat, kui kiiresti teed, siis saab veel saata.

                          Comment

                          • BentleyMulsanne
                            Bännitud
                            • May 2012
                            • 499

                            #14
                            Re: Foorumimäng Sheep: L 17:00

                            Kõlas justkui personaalne, kuigi oli üldine. Loodan, et minu vastused on siiski kohal.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #15
                              Re: Foorumimäng Sheep: L 17:00

                              Kohe alustan, enam ei või saata.

                              Ristijeesus järgmine kord saada ainult vastused ja ära lisa muud teksti.
                              Reggie ole hoolikam ja ära jätta ühte vastamata.
                              Osad ärge kirjutage mingit romaani mulle.

                              Tänan.

                              Comment

                              Working...