Hollywood Sheep (L 20:00)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BentleyMulsanne
    Bännitud
    • May 2012
    • 499

    #91
    Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

    Tänan ristijeesust, kes päästis mu ACE`st!;D

    Comment

    • Kosmonaut
      Grinder
      • Feb 2010
      • 584

      #92
      Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

      Tegin ka enne lõppu kiiruga, mõnes spotis oleks võinud veidi rohkem mõtelda :D

      Muidu parim äss vist: Van Damme, jean Claude van Damme

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #93
        Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

        Hea vaheldus IMO. Paari möödapanekuga oli veel võimalus hea koht saada.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #94
          Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

          iga suutsin viimasega ära chokeda :(

          tänud mängu eest

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #95
            Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

            See. Selle mängu punkte üldisesse järjestusse ei arvestata eks ?

            Comment

            • Simmo
              Grinder
              • Dec 2009
              • 760

              #96
              Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              See. Selle mängu punkte üldisesse järjestusse ei arvestata eks ?
              Algselt postitas Simmo Vaata postitust
              See 'sheep' läheb üldränkingusse?
              Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
              ei lähe, mingi 3x olen seda juba öelnud aga sa jurad nii palju, et ei pane tähele


              e: tegelt ega ta otseselt seda ei öelnud kuskil, lihtsalt poole sõnaga mainis, et kähkukas aga sealt pidi välja lugema.

              Comment

              • maarios
                Julm Donk
                • Feb 2010
                • 89

                #97
                Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                Algselt postitas Simmo Vaata postitust


                e: tegelt ega ta otseselt seda ei öelnud kuskil, lihtsalt poole sõnaga mainis, et kähkukas aga sealt pidi välja lugema.
                no esimesel lehel ju ütles selgesõnaliselt:
                Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                jaa see on lihtsalt omaette, kuna mul igav praegu

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #98
                  Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                  See ei lähe üldrankinkusse siis ühesõnaga ? Või läheb. Tra ma ei saa aru.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #99
                    Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                    Ei lähe.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #100
                      Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                      Tra, kõigepealt olen ma eel-eelviimane ja siis on a+r peaaegu parim võimalik kombo. :(

                      Comment

                      • subnav
                        Räme Fish
                        • Jan 2011
                        • 23

                        #101
                        Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                        Megatilt. 2 tähte jäid vahele asdasdasd

                        Comment

                        • Jeebus
                          määäääää
                          • Jun 2012
                          • 1409

                          #102
                          Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                          teeme kohe sama asja filmidega otsa?

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #103
                            Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                            Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                            teeme kohe sama asja filmidega otsa?
                            !

                            Comment

                            • mikk2468
                              Vana Tegija
                              • Nov 2009
                              • 1039

                              #104
                              Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                              Aga kui filmiteemaline tuleb, siis ikka filmi pealkirja algusest The ei loe.

                              Comment

                              • Jeebus
                                määäääää
                                • Jun 2012
                                • 1409

                                #105
                                Re: Hollywood Sheep (L 20:00)

                                Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                                Aga kui filmiteemaline tuleb, siis ikka filmi pealkirja algusest The ei loe.
                                jah, mul oli see endal juba mõttes

                                Comment

                                Working...