Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #1

    Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

    Mängija eesmärk on mõelda igale küsimusele võimalikult populaarne vastus.
    Punkte saab vastavalt sellele, mitu inimest sarnaselt vastas.
    Näiteks, kui sinu vastus ühtib veel kolme vastajaga, saate igaüks 4 punkti.

    Boonus : mängijal on Jokker, mille saab ühele küsimusele lisada. Jokker annab topeltpunktid.

    Reeglid :
    Konkreetseid vastuseid siia enne mängu lõppu ei postita!

    Saada PM sellisel kujul (ainult vastused, ära pane numbreid ette, ühele + Jokker) :
    esimene vastus
    teine vastus + Jokker
    kolmas vastus



    Player Rankings :
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    III. Sheep - lõpeb neljapäeval 13.09 18:00, Good luck!

    1.Apple'i toode
    2.sakslaste leiutis
    3.tuntud sportlase särgi number
    4.oluline maavara
    5.järjesta 123
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    6.illusionist
    7.ajalooline atentaat (isik)
    8.kuldne planeet
    9.loom, keda leidub ainult lõunapoolkeral
    10.iidne linn, mida enam ei eksisteeri
    11.meeldiva kõlaga muusikariist
    12.looduskatastroof
    13.prantsuse naisenimi
    14.võitluskunst
    15.õudusfilm
    Last edited by Jeebus; 12.09.12, 13:18. Põhjus: 9. küsimuses kirjaviga
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #2
    Re: Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

    väike fix 9. küsimusega , olin kogemata kirjutanud poolusel

    seekord siis 27h aega vastata

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

      amazing küsimused. Olen väga üllatunud kui keegi üle poolte top1 vastab. wp.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

        tnx !

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #5
          Re: Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

          sick kui raske see juba on :S

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #6
            Re: Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

            aikurja
            kuhu see jokker küll panna
            Last edited by Dogers; 12.09.12, 14:04.

            Comment

            • bauss
              Grinder
              • Sep 2009
              • 737

              #7
              Re: Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

              5. küsimus on ikka päris fkn keeruline

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #8
                Re: Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

                lots of aces, eh?

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #9
                  Re: Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

                  Loodetavasti kõik, kes tahavad, ikka mõikavad vaadata siia alafoorumisse. Head küsimused indeed.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Loodetavasti kõik, kes tahavad, ikka mõikavad vaadata siia alafoorumisse. Head küsimused indeed.
                    Lisasin foorumi päisesse teavituse

                    Comment

                    • Jeebus
                      määäääää
                      • Jun 2012
                      • 1409

                      #11
                      Re: Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      Loodetavasti kõik, kes tahavad, ikka mõikavad vaadata siia alafoorumisse. Head küsimused indeed.
                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Lisasin foorumi päisesse teavituse
                      nüüd teeme eelmise mängu 88 üle !

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

                        Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                        nüüd teeme eelmise mängu 88 üle !
                        No problem. Panin Facebooki kah!

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #13
                          Re: Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

                          kas te kasutate abi ka v6i vastate peast? ma peast kyll ei oska pooli vastata see m2ng

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #14
                            Re: Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

                            Algselt postitas q_q Vaata postitust
                            kas te kasutate abi ka v6i vastate peast? ma peast kyll ei oska pooli vastata see m2ng
                            kui ei tea, kasuta abi!

                            aga oskus, mis võidule viib, on ikkagi arvestamine "mida teised mõtlevad"
                            Last edited by Jeebus; 12.09.12, 15:43.

                            Comment

                            • Dogers
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2500

                              #15
                              Re: Foorumimäng Sheep III (N 18:00)

                              DQ me, aga mina küsisin pruudilt, mis talle esimesena pähe tuleks (v.a küsimus nr. 5, selle ta on igas mängus võssa pannud) xD
                              Kui meil tuli sama vastus esimesena pähe läks kohe kirja, kui ei tulnud siis hakkasin edasi mõtlema.

                              Comment

                              Working...