9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

    See käsi pole midagi erilist aga valisin selle käe, kuna vastase kohta on väga palju reade ning see võib käe teha natukene huvitavamaks või isegi eksitavamaks :)

    Button: 13/8/3 - 11,000 kätt. Fold to cbet: 71%

    Nagu ma juba ütlesin, et vastase (buttoni) kohta on väga suured readid. Ta on väga straightforward mängija (mängija, kes mängib ABC pokkerit ning check tema puhul on alla andmine ja bet value peale) ning mitte kunagi ei mängi vastu. See tähendab, et mitte mingisugust mega-mängu siin olla ei saa.

    Siis noteboxis on tema kohta selline info:
    SUPER STRAIGHTFORWARD
    !CBET = fold [!CBET+c/c = nõrk käsi -2nd pair]
    EP: 22+, AJ+ [occasionialy SC-s]
    MP: 22+, AJ+, QJs+, 65s+ [cc/open-raise]
    3BET: QQ+, AK [Sometimes JJ] 4bet: KK+ [Sometimes RARELY AK]
    RESTEAL ANY2!!!!!!!!!!!!


    Inimkeelde tõlkides:
    Väga straightforward mängija.
    Kui ei cbeti, siis enamasti check-foldib (kui cbeti asemel check-callib, siis tal on hästi nõrk käsi näiteks teine paar)
    Varajasel positsioonilt mängib: 22+, AJ+ (vahetavahel ka suited konnektoreid)
    Keskmiselt positsioonilt mängib: 22+, AJ+, QJs+, 65s+ (open-raiseb nendega, kui pot raisetud siis cold-callib)
    3betib ehk reraiseb: QQ+, AK (Vahetevahel ka JJ) Seega väga nit. 4betib ainult KK+ ja VÄGA HARVA AK
    Kui ta varastab blindi siis resteali ehk reraise iga kahe kaardiga.

    Minu kommentaarid:
    Arvan, et preflop ja flop sellise vastase korral on täiesti standartne mäng. Sellist vastast, kes kunagi vastu ei mängi ja 71% ajast foldib continuation betile, sellist peab alati flopis betima.

    Turn on natuke trikim mäng, sest nüüd ma juba tean, et tal on käsi. Aga samas ma sain lisa outse - 9 masti outsi ning 3 rea outsi (3 sest, ärtu kümme on juba masti outsidesse lisatud). Seega on meil 12 outsi ehk 24% ehk ~1:3 teeme riveril käe, millega võime all-in minna või iga beti callida. Aga kuna tegu on nõrga vastasega siis võib tal olla veel siin poti tõmme mingi % ajast ning samuti AQ, AJ ning on väike chance, et ta annab meile respekti ja foldib. Ning kui ei foldigi on meil võimalus riveril ikkagi parim käsi teha. Ma tõesti ei tea, kui hea see turni play on. Nüüd tagantjärele vaadates, mulle ei meeldi see eriti :S

    Ja vastane min-raises meie beti. Nüüd on asi selge, et tal on vähemalt top pair tüüpi käsi või tegi ta miscliki kes teab. Peale minraise on meie pot oddsid: 1:4.3 ning meil on 12 outsi. Riverisse meie 12 outer tuleb: (46-12)/12=2.8 . Ehk siis 1:2.8. Seega tõenäoliselt me drawime nutsi ning turni minraise on call. Siin vist enam vaidlemist ei tule.

    Riveri plaan: Kui riverisse oleks tulnud minule vajalik kaart (ärtu või kümme) oleks ma läinud ise all-in. Sest pot riveris peale meie calli on 171$ ning meil on alles 120$. Ükskõik, mis kaart ka villainil ei oleks, oleks tal väga raske callida. Kui me riveril kätt ei tee, siis me checkime riveri ja kui villain läheb all-in või betib ükskõik millise summa, siis meile on river väga lihtne fold.

    Küsimused:
    1. Mis arvate mõtetest?
    2. Mis arvate turni 2-nd barrelist?
    3. Mis käe peale villaini panete?

    NB! Antud kätt on aega vastata pühapäeva õhtuni!

    PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($265.45)
    UTG+1 ($102.05)
    MP1 ($199)
    Hero (MP2) ($245)
    MP3 ($37)
    CO ($175.15)
    Button ($204)
    SB ($198)
    BB ($210.50)

    Preflop: Hero is MP2 with Q, J
    3 folds, Hero raises to $8, 2 folds, Button calls $8, 2 folds

    Flop: ($19) 9, A, K (2 players)
    Hero bets $12, Button calls $12

    Turn: ($43) 6 (2 players)
    Hero bets $32, Button raises to $64, Hero calls $32

    River: ($171) 9 (2 players)
    Hero checks, Button checks

    Total pot: $171 | Rake: $3
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #2
    Re: 9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

    A Q

    Comment

    • HotGutShot
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #3
      Re: 9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

      A Q

      K Q

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #4
        Re: 9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

        Eilset plässi tuleb heastada.


        1.Suurepärane!

        2. Miks sulle ei meeldi turni play? See peaks kohustuslik play olema. Esiteks ta võib siin foldida. Teiseks check on überweak ja kui ta betib, siis kas oma combo draw foldida? Ja kui riveril hittida, kas ta maksab midagi välja....väga kahtlane. Kuna see minraise siinkohal(enne riverit) võib tunduda ka NUTSina selle playeri poolt(annab isegi flush drawks oddse),siis shoveda siin tundub -EV. Ainuke asi mis mõeldav on c/r, aga kas on mõtet tema vastu asja nii keeruliseks ajada...Muidugi sellise mängija vastu on alati ka variant check fold, kui sul just reade ei ole, et set ja kaks paari on kindel raise flopis:)

        3.Fold to cbet 71% siin ta foldib kõik oma väiksed paarid ära, kui setti ei hiti. Antud juhul siin on päris kindel , et tal väikest pocketit ei ole. Siis kindlalt turn näitab(ABC mängija), et top pair or better tüüpi käsi.


        Tal pidi poti flush draw olema, et flush oleks, riveris ei bettinud, no flush seega....

        Jääb tõesti järgi ainult Ax või set käsi...

        Tüüp liiga tight, et AT mängida...

        Et kas, siis AQ või AJ, kui AJ on ,siis on see suited arvatavasti...

        Kas ta AJ raiseb turnil....kahtlen, et ta üldse seda cold callib ja veel enam, et ABC tight player sellega veel raisema hakkab...

        Nii, et kui Ax tüüp........ siis AQ

        Peaks vist 99 ja AK igaks juhuks pakkuma, aga kui ta selliseid käsi NIIIII halvasti mängib, siis tahaks talle sisse sõita, et krt ma kaotasin sinupärast käemängus punkte....õpi mängima kaabakas....

        Pakun siiski ainult:
        A Q

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #5
          Re: 9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

          6 6

          Comment

          • jep18
            Julm Donk
            • Oct 2008
            • 49

            #6
            Re: 9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

            A Q

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #7
              Re: 9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

              A K
              A Q

              Comment

              • arvamusliider
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 183

                #8
                Re: 9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

                A K

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: 9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

                  A K

                  Comment

                  • taavi
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 684

                    #10
                    Re: 9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

                    Q J

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #11
                      Re: 9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

                      K Q

                      Comment

                      • kilu6
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1305

                        #12
                        Re: 9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

                        A Q

                        Comment

                        • HouseOfAces
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 69

                          #13
                          Re: 9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

                          A K

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #14
                            Re: 9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

                            A J

                            Comment

                            • Banaanikala
                              Julm Donk
                              • Oct 2008
                              • 34

                              #15
                              Re: 9. Käsi - Aega Vastamiseni: 12. Oktoober, 23:59:59

                              A risti
                              J pada

                              Comment

                              Working...