Paintball Tallinnas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    Paintball Tallinnas

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Paintball nr. 2 toimub 1. aprill kell 18:00.
    hind on €70 kamba peale + €7 näkku, kümne peale €14 näkku, 14 peale €12 näkku. Päris soodne, peaks ütlema.
    Aadress on Madara 22A, asub klubi Überblingen peal, pmst klubi ukse kõrval asuvast uksest saab sisse (pidi silt olema, midagi paintballiga seotut :D)
    Sisse lastakse 5 minutit enne, et tasub täpselt tulla või siis sihtida 15 minutit enne, saaks veidi juttu ajada, võistkondadesse jaotuda jne. Mäng kummikuulidega, varustus selle €7 sees, riided saab sealt, mis oma riietele peale tõmmatakse.

    Paintball nr 2
    Maksnud

    1) Cash87
    2) Camu
    3) Fyte
    4) Ranka
    5) con
    6) veeretas
    7) muruntau
    Last edited by camu; 30.03.12, 10:55.
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: Paintball Tallinnas

    Pole ise kunagi käinud, aga kindlasti oleksin käpp, ilmselt saaksin Keldrimehe ka nõusse.
    Üks paintball on lasnamäel Katleri lähedal.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #3
      Re: Paintball Tallinnas

      Ma oleks ka käsi. Uurin mingi päev ühe tuttava käest, kus ta käib. (Kui meeles on)

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #4
        Re: Paintball Tallinnas

        Pump, kas tõesti huvilisi rohkem ei ole?

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #5
          Re: Paintball Tallinnas

          Ma muidu huvitatud aga ajaliselt ei ole kindel

          Comment

          • salamadner
            Julm Donk
            • Jun 2009
            • 59

            #6
            Re: Paintball Tallinnas

            Token huvi post.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #7
              Re: Paintball Tallinnas

              Hetkel on 6-7 huvitatut. Kui palju oleks vaja, et korralikku mängu juba teha saaks? Ja uued huvilised on oodatud obv, ei pea ainult foorumist olema, tahaks lihtsalt tulistada.

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #8
                Re: Paintball Tallinnas

                usun, et jalka trennist saaks pundi kokku küll... isegi mängiks, kuigi pole seda kunagi teinud ja ei tea palju inimesi vaja

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #9
                  Re: Paintball Tallinnas

                  Huvitatud.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: Paintball Tallinnas

                    Nagu ise aru sain, siis toimub asi vaid sisehallis ja kummikuulidega.
                    Kevadest saab väljas teguseda. (võin ka eksida)

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #11
                      Re: Paintball Tallinnas

                      Oleks ka ilmselt käpp.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #12
                        Re: Paintball Tallinnas

                        50/50, oleneb kuupäevadest ja oludest ehk mis see täpsemalt on jne
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Paintball Tallinnas

                          Ma ka huvitatud.

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #14
                            Re: Paintball Tallinnas

                            Kuhu kohta plaanis mängima minna on?

                            Comment

                            • raidov
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 436

                              #15
                              Re: Paintball Tallinnas

                              Ma olen ise päris palju korraldanud paintballi ja kui soovite siis võin aidata mõistliku hinnaga mängu korraldamisel.

                              Kui mängu korraldate peaksite, et KINDLASTI võiks õues soojem olla kui -5 ja kui minu abi mängu korraldamisel ei taha siis kindlasti peaksite peaksite arvesse võtma, et mängida oleks talvel vaja õhuga mitte CO2ga

                              Kuskil 20 inimest on juba päris hea, üldiselt on nii, et mida rohkem seda ägedam

                              Comment

                              Working...