*** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1

    *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Imestan, et sellist threadi veel siin pole. Kõik jalgpalliga seonduv siia siis. Premier league, LaLiga, CL jne jne.
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #2
    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

    Vbl OT,aga siuke küsimus,et mis asi on fantasy football?2+2 suht populaarne erinevates foorumi sectionitest.Mis siuke asi endast kujutab pole aru veel saanud.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #3
      Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

      Everything fantasy is ghey. None of it in this thread.

      Polegi seda kunagi uurinud täpselt, tundub üsna mõttetu. Valid oma nö meeskonda mingid mängijad ja siis teatud mängudes sooritatud asjade üle saab iga mees punkti vms. 2+2 fantasy football on NFL ilmselt, seal on reaalsed statid mida võrrelda. Jalgpallis pole peale väravate ja söötude midagi.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #4
        Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

        fantasy football on täitsa olemas. ja mitte NFL.

        Comment

        • KeRRRt
          Grinder
          • May 2009
          • 774

          #5
          Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

          mis liigat kõige rohkem jälgite siis? Ise vaatan premierit ja bundesligat.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #6
            Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            fantasy football on täitsa olemas. ja mitte NFL.
            Kui sa oleks põhjalikult lugenud, siis seal postituses ei ole sõnagi selle kohta, et fantasy footballi pole olemas. qbj0hni'le oli adekvaatne vastus see, et 2+2's versioon on siiski hoopis teise ala kohta. Oleme ausad, jalgpalli kohta fantasy on täiesti mõttetu, sest nagu eelnevalt öeldud, siis seal ei ole statsi mida arvestada. Jookstud meetrid või passes/tackles completed ei lisa mingisugust otsest kasutegurit. NBA/NFL(ma nägin esimest korda elus täna terve mängu, nii, et ei, ma ei ole fänn) omavad oluliselt rohkem statistilisi näitajaid mille põhjal saab oma virtuaalset cocki mõõta.


            Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
            mis liigat kõige rohkem jälgite siis? Ise vaatan premierit ja bundesligat.
            Premier obv. Loodan, et Evans vigastab ennast tõsiselt, et teda ei oleks võimalik lähiajal mängu enam panna.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #7
              Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

              Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
              mis liigat kõige rohkem jälgite siis? Ise vaatan premierit ja bundesligat.
              Premierit ikka põhiliselt, hoian ka teiste suuremate liigade tegemistes kursis. Praegusest siis lähebki hooaeg kõige põnevamaks. Järgmisest nädalast algavad CL 1/8 finaalid ja liigades on nö viimane lõpufaas.


              :Lulz @ Spewm

              Comment

              • Karelkorm
                Grinder
                • Nov 2009
                • 856

                #8
                Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

                ma olin ka kunagi kõva tugitoolipallur a nüüd olen pokkerisõltlane ja pmst unustan isegi skoore vaadata juba

                glory glory man utd

                Comment

                • KeRRRt
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 774

                  #9
                  Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

                  ega keegi juhuslikult mõnda versiooni football manageri pole mänginud?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #10
                    Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

                    Selle nv mängud pakkusid üldse päris palju dramaatikat, üllatusi ja eelkõige väga palju väravaid. ManU sai ka oma esimese kaotuse kirja 1:2 Wolvesile, kusjuures ManU : Wolvesi statistika on ka üllatavalt võrdne 46 võitu vs 33 võitu ja 16 viiki.
                    Newcastle pöörane comeback 0:4 pealt, mis jäi 4:4 lõpuks. Suure osa mängis muidugi selles paksmaost kohtunik Phil Dowd. Chelsea oskas ka kodus Poolile kaodata, nii et kõige hullem asi ei olegi

                    Comment

                    • WeThePeople
                      Vana Tegija
                      • Mar 2010
                      • 1163

                      #11
                      Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

                      Mis osa see Dowd kandis? Üks pennal oli veits vale otsus aga samas jättis ka Newcastle värava lugemata. Muidu täitsa tiptop.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #12
                        Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

                        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                        Mis osa see Dowd kandis? Üks pennal oli veits vale otsus aga samas jättis ka Newcastle värava lugemata. Muidu täitsa tiptop.
                        ma kohtunikust ei tea midagi, aga http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...65985&l=fplead

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #13
                          Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

                          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                          Mis osa see Dowd kandis? Üks pennal oli veits vale otsus aga samas jättis ka Newcastle värava lugemata. Muidu täitsa tiptop.
                          Üks pennal oli väga vale otsus, mitte veits, lisaks muud veidrad otsused. Aga ilmselgelt 4:0 eduseisu mahamängimine oli eelkõige Arsenali enda süü, mitte kohtuniku.

                          Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                          Lugesin seda, täielik bullshit. Kõike ei maksa uskuda ka.
                          Last edited by inward; 08.02.11, 04:34.

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #14
                            Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

                            Too penalti olukord on sellepärast veits vale, et abikohtunik andis selle. Videost on näha kuidas Dowd kuskile täiesti rappa jookseb ega olukorda näe. Abilt muidugi julge otsus, kuid käed olid küljes ja selliselt vahemaalt võis ta täitsa tõukamisena tunduda. Muud veidrad otsused - jään eriarvamusele. Kuid jah, eks ta Arsenali süü suuremal määral oli.

                            Comment

                            • Cremer
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 214

                              #15
                              Re: *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***

                              Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                              ega keegi juhuslikult mõnda versiooni football manageri pole mänginud?
                              Ma olin/olen haige FM jänes :s Pmst ei vasta 2n telefonile ka kui uus versioon välja tuleb :D Nüüd küll juba vähem, aga 10 aastat iga sügis-talv sama jama :D

                              Comment

                              Working...