***NBA arutlusteema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #1

    ***NBA arutlusteema***

    Atm vahin 76-ers vs Nuggets, HD-ga miskid jamad momendil :-\

    Anyways, kui ma fullscreenis ei vaata, siis võtan tavaliselt kõrvale sellised asjad:

    nba.com "Live TV companion":


    "game notes"
    link on www.nba.com/võistkond/news/notes.pdf

    tänased siis



    See on pmst see info siis, mis Marko Kaljuveer ja teised kasutavad :)
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

    Chicago Bulls ftw!

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

      saal nii täis nagu mingi PO mäng oleks, tahaks praegu seal olla raisk :P

      Comment

      • Davy
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1341

        #4
        Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

        yea mul teisel monitoril samuti box score jookseb kui vaatan.

        Vaatan ka hetkel iversoni combacki.


        and btw Phoenix Suns and Steve Nash :P

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

          ma üsna kindel, et Codecci trollis fwiw, betiks selle peale, et ta ei suuda ühtegi bullsi mängijat nimetada

          edit: ja Royal Ivey on kõige kuldsem nimi ever

          Comment

          • dener89
            Grinder
            • Mar 2009
            • 625

            #6
            Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

            Melo is tha shit

            Comment

            • KeRRRt
              Grinder
              • May 2009
              • 774

              #7
              Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

              minu lekkim mängija ikka Superman. Dwight.

              Aga Rudy Gay on ka bro

              Comment

              • Davy
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1341

                #8
                Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

                Algselt postitas lenC
                ma üsna kindel, et Codecci trollis fwiw, betiks selle peale, et ta ei suuda ühtegi bullsi mängijat nimetada

                edit: ja Royal Ivey on kõige kuldsem nimi ever
                Ja codecci unustas küsimata, et "kas Jordan ikka on veel Bullsis , right ? " :D

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #9
                  Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

                  pigem, mitu punni jordan eile viskas

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

                    eile õhtune:

                    7.12.2009 4:30:50 Lennart Sass suns-lakers algab
                    7.12.2009 4:30:51 Lennart Sass good times
                    7.12.2009 4:30:56 Sass Lennart ´whats this
                    7.12.2009 4:31:09 Lennart Sass :)
                    7.12.2009 4:31:10 Lennart Sass nba
                    7.12.2009 4:31:13 Lennart Sass korvpall
                    7.12.2009 4:31:16 Sass Lennart luvtheWNBA
                    7.12.2009 4:31:19 Lennart Sass :)
                    7.12.2009 4:31:23 Sass Lennart los angeles lakers
                    7.12.2009 4:31:25 Sass Lennart seda tean
                    7.12.2009 4:31:26 Sass Lennart teist mitte

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #11
                      Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

                      lebron on üle prahi

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #12
                        Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

                        Algselt postitas lenC
                        eile õhtune:

                        7.12.2009 4:30:50 Lennart Sass suns-lakers algab
                        7.12.2009 4:30:51 Lennart Sass good times
                        7.12.2009 4:30:56 Sass Lennart ´whats this
                        7.12.2009 4:31:09 Lennart Sass :)
                        7.12.2009 4:31:10 Lennart Sass nba
                        7.12.2009 4:31:13 Lennart Sass korvpall
                        7.12.2009 4:31:16 Sass Lennart luvtheWNBA
                        7.12.2009 4:31:19 Lennart Sass :)
                        7.12.2009 4:31:23 Sass Lennart los angeles lakers
                        7.12.2009 4:31:25 Sass Lennart seda tean
                        7.12.2009 4:31:26 Sass Lennart teist mitte
                        LenC sa Lakersi fänn

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #13
                          Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

                          Kobe (Y)

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

                            mingi võistkonna fänniks ma ennast ei nimetaks, aga selliseid sümpaatsemaid võistkondi on mõni ikka. Kuskil põhikoolis oli küll "Kobe&Lakers ftw!" mentality, nii et nendega vist ainuke selline side :)

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #15
                              Re: ***NBA 2009/2010 arutlusteema***

                              Algselt postitas lenC
                              ma üsna kindel, et Codecci trollis fwiw, betiks selle peale, et ta ei suuda ühtegi bullsi mängijat nimetada

                              edit: ja Royal Ivey on kõige kuldsem nimi ever
                              Irw, ongi selline tiim veel olemas?
                              Mul tuli lihtsalt meelde kui Chicago Bullsi nokakad olid jube popid algklassides...

                              Comment

                              Working...