Teeme koos trenni?!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Leemet
    Räme Fish
    • Nov 2012
    • 5

    #1

    Teeme koos trenni?!

    Niisiis kallid pokkerimängijatest trennihuvilised!


    Ma ei oska nüüd päris täpselt eeldada, millist elu elavad professionaalsed pokkerimängijad, ent mingisugune eelaimdus on mul olemas.Tahaksin teid kaasata projekti - parem elukvaliteet, ehk saa oma paganama õllekõhust lahti!

    Niisiis, kuna arutasin seda teemat toitumisspetsialist Marek Kalmusega (sündinud atleet), oli ta nõus käed lööma ja projektis igati kaasa aitama. Eesmärgiks on - mitte süüa end detsembris ümmarguseks ja järgmisse aastasse veereda, vaid alustada oma treeninguid juba täna!

    Online treeningud koos toitumisspetsialistiga on suunatud inimestele, kes viitsivad ja tahavad end vormi ajda.
    Loomulikult ei sunni sind keegi midagi tegema - see igaühe enda valik!

    Trenne teeb igaüks personaalselt - kui ei oska kuskilt alustada, telli toitumiskava ja treeningkava spetsialistilt.
    tema õpetab sulle kuidas kodustes tingimustes edukalt keha voolida ja õigetele toitudele rõhku pannes oma rasvaprotsenti
    vähendada.


    Toitumise ja treeningkava on igati taskukohane igale inimesele - seda enam, et olete edukas pokkeriproff.
    Tellimiseks võtke ühendust Marekiga emailil: marek@bonsuna.com

    Nutma pole mõtet hakata ja selle pisikese väljamineku võite kirjutada oma jõulukingiks, sest tervis ja keha vajavad seda.
    Toitumiskava tellides saatke Marekile vastav ankeet - ja palun ärge luisake, sest siis pole tulemus kaugeltki
    nii positiivne, kui te soovite. Olge enda ja ka treeneri vastu ausad - ja ärge põdege, te pole kindlasti kõige
    hullemate toitumisharjumustega inimene. Marek lubas teile mõned nipid ka anda, kuidas kodustes tingimustes,
    ilma jõusaali külastamata end paremini trimmida.

    Ankeet saatke üleval märgitud emailile ja lisage kirja pealkirjaks OMA NIMI ja "ONLINE TREENING".
    Seda just seepärast, et Marek saab esmajärgus kohe nendega tegelema hakata.

    Facebooki kommuni leiad siit: https://www.facebook.com/pages/Onlin...75428302601124


    Pea püsti ja juba detsembri esimesel päeval alustame üheskoos treeninguid!

    Kava tellimisel palun täita ära järgmised punktid:


    SINU KONTAKTANDMED
    Nimi
    E-mail
    Telefon

    SINU PARAMEETRID
    Sugu
    Vanus (a)
    Kaal (kg)
    Pikkus (cm)
    Rasva %
    Kehatüüp
    Tervis

    LISAINFO
    Mis kell ärkate?
    Mis kell lähete magama?
    Mis kell algavad treeningud?
    Millist treeningkava jälgite praegu?
    Kas treeningsaal on piisava inventariga?
    Mitu päeva nädalas on võimalus treenida?
    Kas treeningkava on puhtalt keha vormimise jaoks?
    Koormus tööl
    Kokkupuude spordiga (staaz, alad, mitu korda nädalas, treeningu kestvus)
    Eesmärk treeningutel
    Praegused toitumisharjumused (päeva lõikes)
    Lisamärkused

    Toidulisandid:

    Võimaluse korral saatke endast vormipilt!

    Küsimustele vastan meeleldi!
  • Leemet
    Räme Fish
    • Nov 2012
    • 5

    #2
    Re: Teeme koos trenni?!

    Tsekkige Facebooki kommuuni ja saate aru, mida ma kogu projektiga silmas pean!

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #3
      Re: Teeme koos trenni?!

      Kas steroide pakutakse ka ja õpetust nende osas?

      Comment

      • Leemet
        Räme Fish
        • Nov 2012
        • 5

        #4
        Re: Teeme koos trenni?!

        lol

        Miks sa sterodega treenida tahad?

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #5
          Re: Teeme koos trenni?!

          Teema pealkiri võiks olla ikka - Telli toitumis/treeningkava Marek Kalmuselt.

          Trenn on muidugi väga tore!

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #6
            Re: Teeme koos trenni?!

            +1 godspeedile, aga trenni kohta niipalju, et kui uurite netis natuke tervisliku toitumise kohta ja võtate kasvõi kõige algelisema algajatele mõeldud treeninkava ja hakkate selle järgi tegema vaikselt mõned kuud saate juba üldise vormi omale ilusti paika. Alguses kui olete täiesti algajad, siis soovitan kohe päris väga vabalt võtta, pärast liigeseid ravima hakata on poole sitem, räägin enda kogemustest. Ise peaks ka varsti toitumis ja treeninkava tellima kuna peale vitamiinide ja valgu söömise(lisaks toidule muidugi) hakkas kehakaal langema jälle. Treeninkava tegin omale ise, ja 5 kuuga sain juurde 10kg, aga praegu vist jääb see kava nõrgaks juba või siis ebaefektiivseks.

            Point on selles et kui alustate, ei ole mõtet kohe osta treening ja toitumiskava(jah kui olete baller pole raha probleem) aga semiballa vennad, mõelge enne sellele, et alguses saate omale algelised kavad, kui nö sisseelamise periood läbi ja tahate vähe võimsamaid kavasid, siis peate selle summa uuesti välja käima jne jne.
            Last edited by Junken; 27.11.12, 08:16.

            Comment

            • Leemet
              Räme Fish
              • Nov 2012
              • 5

              #7
              Re: Teeme koos trenni?!

              Nii segast juttu pole ma küll ammu lugenud! hihiii

              Kirjuta see sama Mareki meilile ja ma usun, et ta lükkab su väited ümber.

              Mina pole spetsialist ja ei hakka ka sel teemal argumenteerima.

              Vahendan vaid võimalust ennast vormi timmida.

              Peace

              Comment

              • Jeebus
                määäääää
                • Jun 2012
                • 1409

                #8
                Re: Teeme koos trenni?!

                kas selline asi ostu/müügi subfoorumisse ei peaks minema?
                nagu ma aru saan, siis mingisugust abi siia ju ei postita (?) vaid puhas äri

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #9
                  Re: Teeme koos trenni?!

                  nja usun et seda oleks mõtekas karastusjookidele pakkuda. Arvan et enamustel foorumlastel ülekaalulisusega probleeme pole. On erandeid muidugi

                  Comment

                  • peete82
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1310

                    #10
                    Re: Teeme koos trenni?!

                    Algselt postitas Leemet Vaata postitust
                    lol

                    Miks sa sterodega treenida tahad?
                    mina just tingimata ei taha, aga
                    mainitud härra maine on mõnevõrra... khmm... kaheldav

                    Comment

                    • Jeebus
                      määäääää
                      • Jun 2012
                      • 1409

                      #11
                      Re: Teeme koos trenni?!

                      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                      mina just tingimata ei taha, aga
                      mainitud härra maine on mõnevõrra... khmm... kaheldav
                      +1 härra on liiga kant
                      aga kes teab

                      Comment

                      • Leemet
                        Räme Fish
                        • Nov 2012
                        • 5

                        #12
                        Re: Teeme koos trenni?!

                        Te kahekesi vaatate seebikaid ka koos v? hehe.
                        Aga ok. Olen siiani uskunud, et pokkerimängijate hulgas on mõistlikud inimesed, kes ei loe kollast meediat, on pühendunud ja asjadega kursis. Teie kirjutiste põhjal on see kaheldav.
                        Te ei tea tausta vaid lahmite...
                        Ma kujutan ette et peale seda postitust on tulemas siia mingisugused delfi või õhtulehe lood, kus härra Kalmus tarvitas seda ja teist. :))

                        Keegi ei suru teile midagi peale ja te ei pea osa võtma. Küsisin Ranka käest, et kas see on mõistlik, et pokkerimängijad oma lisaks arenenud meeltele ka füüsiliselt heas vormis tahavad olla ja sain vastuseks, et pane muidugi teema ülesse.

                        Loodan, et huvilised, kes tõesti tahavad trenni teha ja end käsile võtta nüüd laiali ei jookse.

                        Kui arvate, et tegemist ostumüügi kuulutusega, siis palun härradel adminnidel see teema sinna tõsta.

                        Tänud!

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #13
                          Re: Teeme koos trenni?!

                          Saan aru, et sul oli temaga projekt, kuskil Õhtulehes vms. Aga pole oluline.
                          Räägi parem miks just Kalmuselt, mille poolest ta parem kui teised? Hetkel tajun, et ta su sõber ja promo käib läbi sinu, kui promo nüüd teda kuidagi või las promob ise, kui juba selline teema teha lasti.

                          Comment

                          • Junken
                            Lendur Sass
                            • Sep 2011
                            • 1039

                            #14
                            Re: Teeme koos trenni?!

                            aga leemet kuidas on su enda tulemused? palju kaalud, pikk oled,vanus, jõunäitajad jne?

                            Comment

                            • mallikas
                              Bännitud
                              • Nov 2012
                              • 24

                              #15
                              Re: Teeme koos trenni?!

                              Mõni aasta tagasi tellisin Hr. Kalmuselt toitumis- ja treeningkava!
                              Kõik tundus väga professionaalne, enne koostamist uuriti kõik andmed nii hetkeolukorra, mineviku, tervisliku seisundi jms. kohta.
                              Lisaks peale kavade saatmist ütles, et 6 kuud on tasuta konsultatsiooni.
                              Järgisin mõlemat kava 100% ning paari nädalaga olin juurde võtnud üle 4kg. (Kavade eesmärgiks oli kaalulangetus)
                              Saatsin meili, et konsulteerida, ning vastuseks tuli, et alguses võib nii juhtuda, kuid long term kava töötab.
                              Möödas oli alustamisest 6 nädalat, kui kaalunumber oli kerkinud 8.3kg, saatsin uuesti kirja, sellele vastas, et ta ei oska midagi öelda, kava järgides peaks kaal kaduma ja see oli viimane asi, mis ma temast kuulsin.
                              950 EEK eest sain 9 kg lisarasva, ning hea õppetunni :)

                              Comment

                              Working...