*** AMETLIK PAFI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #61
    Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

    LOL :P

    Comment

    • neeme
      Grinder
      • Nov 2008
      • 540

      #62
      Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

      Kui suur see boonusraha oli ?
      Sain ka meili, aga mingit boonusraha küll kontol ei näe. :P
      Saab kasinnis niisama igavusest keerutadagi ja järgnevaid päevamänge mängida...

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #63
        Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

        Algselt postitas neeme Vaata postitust
        Kui suur see boonusraha oli ?
        Sain ka meili, aga mingit boonusraha küll kontol ei näe. :P
        Saab kasinnis niisama igavusest keerutadagi ja järgnevaid päevamänge mängida...
        €50 oli mul.

        Comment

        • Trapface
          Jube Noob
          • Feb 2012
          • 197

          #64
          Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

          Mul ka 50€. Mingit kirja polnud, lihtsalt boonus kontol. Kuna pärisraha polnud, siis BJ abil genesin kiiresti pärisrahaks :)

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #65
            Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

            Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
            Kas Ongames on viimase paari päeva jooksul mängijaid vähemaks jäänud?
            Juba kaks päeva on turnadel mida mängin tavalisest umbes pool vähem mängijaid või on lihtsalt detsembri lõpp selline?
            Midagi on toimunud jah.Fullringis kah laudu väga väheseks jäänud.
            Ja just suuremad vaalad on ära kadunud.

            Comment

            • lauri89
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 206

              #66
              Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

              Ise sain ka reedel selle boonusraha, grindsin päevamängus selle kiirelt pärisrahaks ümber, siis tegime õhtul paar bingot sõpradega ja ühe 25€ beti NBA-le 10koefitsendiga, 5-st mängust üks kaotas ja arvel järgi 4€.
              Tänud Pafile meelelahutuse eest!

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #67
                Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                Mul oli 100€ boonust täna arvel. Mängisin lahti ja cashoutisin.

                Comment

                • neeme
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 540

                  #68
                  Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                  Mul ka 100€. :)
                  Pole veel lahti mängind, aga jõuab veel. :P

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #69
                    Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                    Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
                    Kas Ongames on viimase paari päeva jooksul mängijaid vähemaks jäänud?
                    Juba kaks päeva on turnadel mida mängin tavalisest umbes pool vähem mängijaid või on lihtsalt detsembri lõpp selline?
                    on kyll jah. bwin

                    ;_;

                    Comment

                    • romario
                      FPP Pro
                      • Dec 2010
                      • 230

                      #70
                      Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                      Starsi andmetel saab 15,20€ eest 20,10$. Pafis anti sama raha eest 19,80$. Kuidas samal hetkel erinev kurss? :D

                      Comment

                      • q_q
                        dibs esimesele naisele, kes siia satub
                        • Jan 2011
                        • 6303

                        #71
                        Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                        uuendavad erinevatel aegadel kurssi

                        Comment

                        • K2okfor_Mey
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2012
                          • 429

                          #72
                          Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                          Selline asi Pafis jagatakse mingeid nn rewarde ( kasutaja nime all näeb), kus neid reward ticketeid kasutada saab siiamaani pole leidnud nt 500usd freeroll jne.?

                          Leidsin tuleb panna buy in järgi ja 27.dets on esimene!
                          Last edited by K2okfor_Mey; 20.12.12, 17:00.

                          Comment

                          • neeme
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 540

                            #73
                            Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                            Lol, täna tõmmati uuesti 50€ pafist.
                            PS3, 100€ ja 50€ juba nendest loosimistest.
                            Massive hiiter!

                            Comment

                            • saugakarel
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 288

                              #74
                              Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                              Algselt postitas neeme Vaata postitust
                              Lol, täna tõmmati uuesti 50€ pafist.
                              PS3, 100€ ja 50€ juba nendest loosimistest.
                              Massive hiiter!
                              sico, võiks ka hittida midagi

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #75
                                Re: *** Ametlik Paf teema: küsimused, probleemid & klienditugi ***

                                No ei tea kas viimased 4 loosi jäeti vaikselt loosimata ja saadeti PAFI'i aasta töötajad hoopis Hawaile?

                                Comment

                                Working...